Clinique

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lil, az összetevőket feltöltötte: acslinda, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

A legkrémesebb, leggazdagabb, legsimább rúzs, amit csak el tud képzelni. Forradalmi összetételünk egy szájfény ragyogását és egy rúzs kényelmét ötvözi. Nedvességben gazdag, buja színbe öltözteti az ajkakat. A fényűzően sima rúzs úgy siklik a bőrön, akár a vaj.

FruzsinaR

2018. május 25.

Nagyon finom, puha, krémes állagú, jól hidratál, széppé teszi az ajkakat. Engem inkább egy szájfényre emlékeztet. Tényleg nagyon kenődik, ezért 4 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

natulcien

2017. május 29.

Nem találom egy ideje, és nem bánom. Nagyon szerettem volna szeretni, mert egy igazán természetes árnyalthoz jutottam hozzá, de már az első használatnál feltűnt, hogy borzalmas íze van. Lehet, hogy megromlott? Nagyon puha állaga miatt oké, hogy hidratál, de borzalmasan csúszkál, amitől csak még több keserű adag landol az ember szájában, és persze lehet megint újrakenni. A csomagolása szép, csak sose tudtam melyik a teteje, és melyik az alja a homogén design miatt. Különleges darabja volt a rúzs gyűjteményemnek, de ennyi pénzért én elvárnám, hogy ne romoljon rám frissen vásárolva. Még az a szerencse, hogy kedvezményesen vásároltam, lehet mert pont, hogy romlott volt? No mindegy el kell engednem ezt a témát, és a rúzst is. Remélem nem lesz meg sosem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 20.

408 Praline: Jó kézbe venni, a formatervezése kiváló. Már ezzel is üzen, hogy érdemes rá odafigyelni. Végre elmondható, hogy a tartalom és forma tökéletesen összhangban van, jó kis rúzs. Az ára az egyetlen hátránya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 20.

kukkancs

2017. április 23.

Az egyik kedvenc rúzsom. Az esküvőmön ezt viseltem már 7 éve, de még mindíg ő az egyik favorit.Gyönyörű színek, kiválóan hidratál, és tényleg olyan mint a vaj. Tartóssága lehetne jobb is, de ezt én elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

angyalka1225

2015. május 8.

Számomra ez a rúzsok Nagy Ő-je. Már sokat elhasználtam belőle, annyira szeretem az állagát, a színeit, mindent. Kicsit persze lehetne olcsóbb is (legalábbis nem az én pénztárcámhoz van szabva), de a kupon napokon szoktam venni, így még tűrhető. Igaz, hogy nem túl tartós, de egy krémes rúzstól ezt nem is lehetne elvárni szerintem. Viszont szépen kopik, nem marad nevetséges perem a száj szélén. Más rúzsok alá szoktam kenni hidratálót, de ez önmagában elég, így végül is spórolok..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

La-Fee

2015. április 10.

Nagyon szeretem, már vagy tíz éve! Krémes, nem zavaró, ha rajtam van (ebben nagyon hisztis vagyok). Àpol, fényes, kicsit csillogó telt ajkakat varázsol. Több árnyalatot kedvelek, nem túl tartós, de a táskámban van mindig, nem probléma. Frissíti az arcot, szerintem szexi :) Baby Baby árnyalat van éppen nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.

despoina

2014. július 9.

2014. június 28:
Nekem a pink a boo árnyalatban van meg. Ajakápoló felé szoktam felkenni igy intenzivebb és szebb a színe. A tartossága nagyon rossz nálam alig bír egy kávézást, evésről pedig nem is beszélek...
Van egy keserű mellékíze de ki lehet bírni. Jó benne hgy nem ragad mint a clinique szájfénye, amit a pink a boo-hoz nagyon hasonló színben is lehet kapni.
Nem takarékos, hamar fogy és a jobb hatás érdekében legalább 2-szer át kell húzzni az ajkakon. Gyorsan el lehet használni, az ára pedig picit borsos mindehhez...
Jó benne hogy nem erős a színe. De inkább egy középkategoriás szájfénynek nevezhető termék (kevésbé pigmentált mint egy jó szájfény) amit rúzs formában lehet kapni.
Ezért a pénzért a Clarinsnél jobb rúzst lehet vásárolni, ami gazdaságosabb és tartósabb is.
Szeretem a Cliniquet, elég sok terméket vásároltam eddig a márkától. Rúzst eddig még nem, csak szájfényt. Avval jobban megvoltam elégedve, igaz is hogy Glamour napon csaptam le rá kedvezménnyel. :D
Hidratálásról nem tudok nyilatkozni mert használok vele együtt ajakápolót.
Tőlem 4 csillag....

Update: 2014. július 9.
Közel 2 hete használom szinte eddig mindennap. Ezen napi 1x használatot kell ezen érteni, egynap csak egyszer rúzsozok ki. Ezalatt körübelü 2 cmrel jött lejjebb a rúzshenger. Ez nekem sok! Miközben egyszer kenek ki és akkor is egy húzással. Rekord idő alatt fogy. Lehet hogy krémes és ápol, de nem gazdaságos.
Szép a színe felrakva de nem tart sokáig, egy ivást nem bír ki nem hogy étkezést. Igy állandoan lehet használni a nap folyamán...ez a kész anyagi csőd.
Nem veszem újra igy is akciósan jutottam hozzá. De ezért a tartosságért és minőségért nagyon drága. Azt hisszem hogy a Clinique henger alakú applikátoros szájfénye alatt teljesít. Az legalább egy ivás után is megmarad és nem kell belőle annyi hogy pár nap alatt látványosan fogyásnak induljon.
A csomagolása nagyon szép de keveset nyújt ezért a pénzért..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

2014. június 28:
Hidratálásról nem tudok nyilatkozni mert használok vele együtt ajakápolót.
Tőlem 4 csillag....

Update: 2014. július 9.
A csomagolása nagyon szép de keveset nyújt ezért a pénzért..

erika81

2014. május 27.

Berry Blush színben vettem meg. Kellemes rúzsaszínes színe van. Nagyon krémes. Nem fed túl erősen, de nem mindig szeretem, ha erősen fedő rúzs van rajtam. Olyan hatása volt mint egy szájfénynek, csak nem ragadt egyáltalán. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

Poopika

2013. május 11.

Csak nekem tunt fel, hogy ez a ruzs konnyen romlik, vagy alapbol budos es keseru izu? Pedig kulonbozo evekben, kulonbozo orszagokban vettem oket. Pinkaboo, Cinnamon Stick es malna szinu van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

lauran

2013. április 12.

Nagyon kellemes a textúrája, de egyáltalán nem tartós. Krémes, könnyű és szexi, de gyakran kell újra feltenni. Ennek ellenére már évek óta csak Clinique rúzsokat használok, mert nagyon jó a textúrájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.