Clinique

Ár:   11 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kat, az összetevőket feltöltötte: Mhajni, Módosítva: 2019. október 13.

Ár:   11 100 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Használja az olajmentes, bőrgyógyászok által kifejlesztett Even Better Makeup SPF 15-öt és lásson csodát: bőre smink nélkül is tisztább és egyenletesebb színű lesz, a korfoltok láthatóan elhalványulnak mindössze 4-6 hetes használatot követően. Bármely etnikumú bőr esetén.

Ár: 5000 , Eladó: fonts
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, 11. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 7500 , Eladó: katakajner
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nanetti

2021. szeptember 21.

Az én bőröm zsíros-kombinált, és nagyon bejött ez az alapozó. Többen írták, hogy kiemeli a száraz részeket. Ez valóban így van, de nekem ilyen terület nagyon kevés van, így ez nem igazán érint engem. Szárazabb bőrre nem ez a jó választás szerintem.
Szóval nálam: természetes finish, közepes-gyenge fedés, nem zsírosít, szépen mutat a bőrön akkor is, amikor már kopni kezd. Nap végén is abszolút vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

jubileum

2021. július 21.

Úgy két éve használom, nem mindennap így egy iylen kis üveg nagyon sokáig elég, de most mar itthon van az utódja és az várja a sorát. Persze nem az elégedetlenség, hanem az a plusz hatóanyagozás vett rá, hogy azzal is tegyek egy próbát. Ez egy olyan igazi kamera elé való alapozó, óriás mennyiségben is komfortos tud maradni rövid ideig, jól kiegészíti a termékcsalád korrektora. Viszont az fix hogy érteni kell a felvitelhez, szóval szép alapos eldolgozás, aztán gyors fixálás mielőtt begrimaszolod a ráncokba. Fixálva már nem fog elmászni.

Mindennapokra is működött nekem, sokkal kisebb mennyiségben, remekül működnek a clinique sun naptejjel, kár hogy az atommód megdrágult, az azért nem elég olyan sokáig ugye, ha az ember úgy keni hogy védjen is rendesen.

Én tényleg többször tapasztaltam, hogy egésznapos viselés után este szebb volt a bőröm mint mikor felkentem, ami szerintem több mint ami egy sminktől elvárható, a cink oxid remek kis csodaszer ha szét van gyulladva sebesedve valami.

Színt nem volt könnyű találni, de a szaküzletben segítettek.

Remekül meg lehet vele teremteni azt az olajos base layert, amin az ember kidolgozza hol mennyire legyen vastag, jól megy bele a korrektor, és az árnyékok is ha nagyon belemegy, jól fed, és egész sok fennmarad belőle estére is hiába kenek csak egy borsónyit az egész arcra. A 15 faktor meg jó hogy van, nyilván ez alapozó nem várok többet, aztán reméljük senki nem hiszi azt, hogy ez elég, azok ellen a sugarak ellen amik nem leégéssel támadnak, leégni mondjuk ettől se fog az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Színt nem volt könnyű találni, de a szaküzletben segítettek.

DNM

2021. május 13.

Youtuberes vélemények miatt vettem meg, mikor elfogyott az aktuális ,,mindennapokra’’ való (egyébkén Lancome) alapozóm. Mellényúltam a színnel, eggyel világosabb mint kéne de ez még nem akkor baj, a púder korrigálja. Viszont egyszerűen nem szép az arcomon. Nem szeretem, ha látszik hogy alapozót használok, de azt elvárom, hogy egységes szép bőrt mutasson, nincsenek is bőrhibáim, csak pár ránc.. na ezeket előhozza, a homlokomon nem lehet eldolgozni, kis pöttyökben ott marad. Probáltam simán ujjal fevinni, úgy jobb, de így sem tetszik ... Hja, és primert és Bobby Brown plusz hidratálót is használok alatta, mégis ,,halott’’ az arcbőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

balkri

2021. március 25.

Szín választéka bőséges, szerintem könnyű megfelelő színt találni. Biztos van olyan, akinek ez a termék a befutó, de sajnos nem nekem.
Kombinált bőröm van, alapból mindig alaposan hidratálok, de szerintem ez az alapozó szárit és kiemeli a száraz részeket, illetve a legjobb technikával eldolgozva is beleül oda, ahova nem kellene. Az, hogy korfoltot halványítana erősen kétlem, de ha van valaki, aki ilyet tapasztalt kérem jelezze. Én biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 25.

széna

2021. március 17.

Megtaláltam a tökéletes színt, pedig télen gyakorlatilag albínó vagyok. Ez mindenképp dicséretes, viszont eléggé kiemeli a száraz részeket, és ecsettel vagy blenderrel elég nehéz szépen bedolgozni a bőrbe. Én pici hidratálót keverek hozzá, úgy viszem fel újjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Natalie

2021. január 23.

Fene tudja hány éve már,de mindig van belőle itthon.Pár éve rendesen megijedtem,h megszűnt az árnyalatom,de csak a számukat változtatták, Vékonyan viszem fel és ecsettel, a fedése nekem elég,de nem azért mert mindent elfed,hanem mert így szeretem.;) A finishe egyáltalán nem száraz,van némi bőrfénye,nyáron le szoktam fixálni,telente ilyet nem teszek. Gondolkodtam,hogy ki kéne próbálni a glow változatát,de ezt már úgy megszoktam és most kiváncsi vagyok a szérum változatára. Nem egy csodaszer hanem egy biztos pont(alap) az életemben,soha nem okozott gondot,sőt,határozott véleményem,hogy ápoló hatással van a pofimra. Eseményekre viszont nem ezt használom,ez lóti-futi hétköznapi alap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 23.

Luiselotte

2020. november 22.

Az összes szárazabb részt kiemeli az arcomon, egyszerűen öregít, ha rajtam van.Napközben sötétedett és foltosodott .Hiába hidratáltam alá az sem segített , nem tudom hordani.
Maradok a Shiseidonál alapozóban és BB- ben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Maradok a Shiseidonál alapozóban és BB- ben is.

Bibianya

2020. május 28.

Pigment foltom miatt javasoltàk de őszintén nem igazán fedi el. Valamivel fényesebb az arcom tőle de nekem maszk hatású sajnos. Előny hogy elég sok színválasztéka van igaz csak külföldön .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

alexandra1

2020. május 22.

Tavaly vettem, de egyeltalán nem győzött meg,eleinte. Télen kezdtem el használni, borzasztóan szárította a bőröm és beleült minden apró ráncba. Mostanában adtam neki egy újabb esélyt, sajnáltam kidobni az ára miatt. Nem beauty blenderrel vittem fel, hanem csak az ujjammal,így a végeredmény is jobb lett. Beauty blenderrel maszkos hatású lett és beleült a ráncokba, esetenként száraz foltos hatású lett tőle az arcom.Fedèse közepes, órákig tartó hatást ne várjunk tőle. Elhasználom, de nem hiszem,hogy újravásárolom majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

pont

2020. május 7.

nagy reményeket fűztem ehhez az alapozóhoz, de még szerencse, hogy kaptam belőle mintát és nem vettem meg végül, mert nem nekem való. eleve elég kevés alapozóval kompatibilis a bőröm, de igyekszem hétköznapokra valami nem annyira erőset és teljes fedésűt keresni. ezzel a résszel nincs is probléma, fedését átlagos-közepesnek mondanám, szerintem itt-ott korrektorral rásegítve nem extrém problémás bőrre nem is kell ennél több hétköznapra. elsőre tetszett az összkép, a finishe is szép, nem full matt, inkább bőrfényű - bár valószínűleg nyárra rajtam nagyon átfényesedne, de zsírosodásra hajlamos bőröm van.
ami viszont óriási neagtívuma, hogy olyan helyen is kiemeli az apró mimikai ráncokat, ahol amúgy nincsenek is. egyszerűen 'megtörik' a bőrön és a pórusokon sem szép látvány. egyenletesebb felszínű bőrön lehet, jobban működik, de én így nem sok különbséget érezek közte meg egy középkategóriás drogériás alapozó között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Saccharomyces Lysate Extract, Glycerin, Acetyl Glucosamine, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emolliensek: Triethylhexanoin, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, C12-15 Alkyl Benzoate, Methicone, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate, Lecithin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Stearic Acid, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Lecithin, Laureth-7
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide, Zinc Oxide (Nano)
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Caprylyl Methicone, Methicone
Tisztítószerek: Laureth-7
Illatanyagok: Dipropylene Glycol
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag