Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Megoldást kínál az egyenetlen bőrfelszín problémájára. Azonnal elfedi a sötét foltokat és az elszíneződéseket, a bőrszín egyenletesebbé válik, a szem alatti karikák enyhülnek és a benne lévő C vitamin ragyogóvá teszi a bőrt.

Termékteszt: Clinique Even Better korrektor

Makk Zsuzsó

2017. február 7.

Ha még gyártanák, azt tanácsolnám mindenkinek, hogy feltétlenül vegye meg az ellenségének, mert ez több, mint rossz! Egész egyszerűen pont az ellenkezőjét teszi annak, amit egy korrektornak tennie kéne.
1. Nem fed rendesen, max annyira, mint egy közepes fedésű alapozó.
2. Nem olvad egybe a bőrrel, hanem elüt, hiába az elvileg megfelelő szín, hiába a rendes eldolgozás.
3. Úgy kiemeli a pórusaimat, hogy nagyobbnak tűnnek, mint valójában. Mintha egy nagyítót tettem volna a bőröm fölé.
Tiszta szerencse, hogy kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

1. Nem fed rendesen, max annyira, mint egy közepes fedésű alapozó.
Tiszta szerencse, hogy kivonták.

nnneee

2015. november 18.

A KM termékteszt hatására vettem meg, de hiába, mert sehova sem tudom használni. Ha a szemem alá kenem, akkor nem létező ráncokat csinál, beleül a pórusokba. Lehetetlenség úgy aláhidratálni, hogy ne ez legyen az eredmény. Ha a pattanásokra, hegekre teszem, akkor nem olvad bele a bőrbe, hanem száraz foltban azoknak a tetején marad, a bőrhibát még jobban kiemeli. Ha ezt púderrel fixálom, akkor a foltról eltűnik. Nekem a Clinique BB-je sem jött be, az is szárított, én több sminkterméket nem merek venni tőlük, mert ahhoz nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

svivko

2015. április 23.

Ó, hát ha van varázslat a Földön, Clinique-ék szereztek belőle. Zsíros-kombinált & születéstől kezdve ráncos szemkörnyékre nálam kitűnően bevált. Egyrészt : sikerült a tökéletes árnyalatot kifognom, másrészt az új ecotools complexion korrektor ecsettel, gy bele tudom dolgozni a bőrömbe, hogy nem is látszik, hol van! (Még a száraz foltokon sem!)
És itt még nem áll meg a termék dicsőítése, ugyanis estig ott maradt, ahová tettem, ezzel egész nap friss és gyönyörű bőrt kapok vele, legyen szó szemkörnyékről (szemöldökömet is ezzel kontúrozom Dipbrow után), és pattikról. A szemem alatti mély ráncokba, amik óvodás korom óta megvannak nem ült be egyáltalán! A fél smink készletemre esküszöm, ilyen még nem volt! :D Pedig csak C-vitamin szérumot & PC fényvédőt teszek alá, semmi csodaprimert.
I-má-dom! Pedig basztikuli milyen sok terméken vagyok túl (korrektorok)... És azt hittem jó sok szuperrel találkoztam, de ez tényleg mesés! :D

Ui.: Nem semmi mennyire élesen kettészakad a vélemények tábora. Lehet az ördög a részletekben rejlik mégis, és a megfelelően előkészített (Tiszta, (nem túl-)hidratált, esetleg szilikonos primerrel előkezelt) bőrön lesz kiváló a hatás... ?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Makkancs

2015. február 21.

Nos... egy újabb clinique termék, amihez nagy reményeket fűztem, de kár volt. Pattanásokra és régi hegekre vettem, de erre egyáltalán nem jó. Egyrészt nem olvad bele a bőrbe, hanem egy száraz foltban a tetején marad. Másrészt egy rétegben nem fed, kettőben már természetellenes, és elüt a bőrszíntől. Főleg mivel nem igazán gondoltak a világos bőrűekre... télen biztos sötét lesz nekem a legvilágosabb árnyalat. Ennyi pénzért nem ezt vártam... nagyon nem. A Catrice camouflage alternatívájaként vettem, mert bár az tökletes lenne, de nekem iszonyatos mértékben gyártja a pattanásokat... Tud valaki egy harmadik alternatívát világos, sárgás bőrre??

Update: lassan egy éve van meg, és csak azért jöttem vissza, hogy hangsúlyozzam, mennyire úúútálom. Szem alá borzasztó, mert száraz, és szét kell nyúzni a szem körüli finom bőrt, hogy eloszlassam. Na ez nagyon nem kellemes, és még öregedni is segít. Az már csak bónusz, hogy kettőt pislogok, és máris beleült azokba a ráncokba, amikről eddig nem is tudtam, hogy vannak. Köszi. Ahogy arra számítottam is, a téli bőrömön túl sötét, és túl rózsaszín, de világosabb nincs belőle. A hatás, amit a pattanásokon és hegeken el tudok vele érni, az az eltakarás helyett a figyelemfelkeltés. Mert magát a hibát nem fedi el, viszont lesz egy sötétebb rózsaszín keret körülöttük a bőrömön, ami csak úgy virít, hogy idenézzetek! Itt látható egy pattanás! Tehát úúútálom, számomra kidobott pénz volt - jó sok - és még alig fogyott belőle, de annak is a fele a körmöm alatt landolt, hála a praktikus csomagolásnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

mstindigo

2014. szeptember 27.

Nagyon jutányos áron boldogan vásároltam meg Cassietől. Nagyon jó kis camouflage korrektor, gyönyörűen eltűnteti a foltokat az arcomról, és nagyon tartós is, bár púdert mindenképpen teszek rá. A szem alatt viszont nekem egyáltalán nem működik, pedig nekem is mondta a Clinique-es eladó, hogy milyen szuper oda is. Hát...ha vannak ráncok a szemed alatt, akkor felejtsd el. Nekem beleül a ráncokba, és nem szép látvány, meg szárít is. Szóval akármit mondjanak a Clinique-esek, szerintem sem a legjobbb szem alá, viszont egyéb bőrhibákat, pl. foltokat gyönyörűen eltűntet. Minusz 1 csillag, hogy az ígéretek ellenére a szem alatt nem működik. Amúgy szívesen ajánlom. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Veronikakrisztina

2014. szeptember 14.

A nagy clinique rajongásomból, és a rengeteg tőlük megvásárolt termékből már csak őt használom. És őt is csak pattanás szárításra. Korrektornak nem a legjobb. Szörnyen szárít. Nem is tudom elképzelni, hogy lehet szem alatti karikákra felkenni, annyira sűrű állaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

mokkalany

2014. július 6.

Nekem nagyon bejött; természetes és tartós, de tény, hogy kicsit alá kell hidratálni a szemnél. Megérte rá beruházni, bár nehezen döntöttem az árnyalat mellett, ugyanis a legvilágosabb még nekem is picit világos (ugyanakkor ennél maradtam), a kicsit sötétebb pedig még nyáron is elütően sötét a bőrömhöz képest.

Friss: Valaki már leírta a Catrice-nál vagy ennél, hogy ezek a tégelyes korrektorok nem szem alá valók, mert oda folyékony (ecsetes) kell. Nos, valószínűleg így van, és ezért én meg is jártam ezzel, mert nálam is "sivatagos" lett a szemem alatt, plusz kiemelte a pórusokat is, még aláhidratálva is. Főleg púderrel fixálva. Ennyit nem ér ilyen áron, egyéb bőrhibáim ritkán vannak, a szemem környéke pedig még nem olyan öreges. (Amúgy is tíz évvel fiatalabbak szoktak nézni az arcom alapján, csak a szemem alatt kell korrigálni a színt.) Szóval vettem bio folyékony korrektort, és próbálom színezett szemkörnyékápolóval kombinálni. Nos, egyelőre nincs meg az ideális, próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 6.

claudia.nyilas

2014. július 3.

Jó kis termék, bár én ezen is átfutok egy kis setting powder-rel, hogy ne üljön meg, de nagyon szépen beleolvad a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

gilda007

2014. június 3.

A szemem alatti sötét karikákra vettem meg, rászánva pénzt, ami azt jelenti, elmondtam a parfümériában az eladónőnek, hogy egy jó korrektort keresek a szemem alatti sötét karikákra , és a legjobb kell, nem érdekel az ára. Ezt ajánlotta. Én úgy tudom, hogy a sötét karikákra nem kell a túl világos, bár ott kipróbáltuk, es azt vettem, amit ő javasolt. Az, hogy nem jó az árnyalat, az nem a korrektor hibája, de az, hogy a szemem alatti barázdákba (amik nem ráncok még, hanem a bőrbarázdák) belekerül, és frankón kirajzolja azokat, már konkrétan felkenés után 1 órával is, az a korrektoré. (És az enyém :D ) Tehát öregít, és a színe is rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

Cassie25

2014. május 17.

Sajnos nekem nagyon nem akar működni ez a korrektor. Eddig kétszer használtam, a szemem alá vettem a karikáimra és a "ráncaimra". Én nem látom azt a tökéletesen fedő hatást, amit mások annyira dicsérnek, pedig 30 alatt szerintem még nincsenek olyan durva ráncaim. A másik problémám, hogy szerintem érzékeny a szemem rá, mert már kb 5 perc viselés után bekönnyezek tőle :( Szerintem megy majd itt az eladó dolgok közé.
Nem tudom, más járt-e így vele, mint én.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Nem tudom, más járt-e így vele, mint én.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.