Clinique

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Miliana, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 28.

Ár:   15 900 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez az olajmentes hidratáló lotion felfrissíti a bőrt és segít egyenletesebbé tenni, miközben megvédi a bőrt a jövőbeni elszíneződésektől magas UVA/UVB védelmével. Speciális összetevői elhalványítják a sötét foltokat és exfoliálják a bőrt. Bőre azonnal ragyogó és tisztább lesz.

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Yeast Extract a Ethylhexyl Salicylate f Butyloctyl Salicylate PEG-100 Stearate ti 0 0Butyl Methoxydibenzoylmethane f Octocrylene f Trisiloxane Butylene Glycol h 1 0HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Ascorbyl Glucoside a I v Coco-Caprylate / Caprate eo Polyethylene Glyceryl Stearate eo I euPEG-6 h Glycerin h 0 0Olea Europaea (Olive) Extract Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract Laminaria Saccharina Extract Trametes Versicolor Extract Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice a Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Salicylic Acid kh I gy Caffeine Linoleic Acid eo Cholesterol eo I eu 0 0Acetyl Glucosamine h Sodium RNA Dipotassium Glycyrrhizate gy Steareth-21 ti I eu Sucrose h Tromethamine Di-C12-18 Alkyl Dimonium Chloride Sodium Hyaluronate h 0 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Caprylyl Glycol eo I h Dimethiconol eo I h I szil Trehalose h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Hexylene Glycol ti I eu 1 1Silica Sodium Hydroxide Xanthan Gum ti I eu Disodium EDTA Phenoxyethanol ta

ratata

2017. április 24.

Régebben szerintem tévedésből adta ezt az eladó hölgy, mivel nem voltak pigmentfoltjaim, de nem bántam, nagyon jól bevált. Ennek már másfél éve, azóta viszont volt egy pár hónapos időszak, mikor egymás után jöttek ki az aknés pattanásaim. Ugyan ez a probléma megszűnt, sok pigmentfolt maradt utánuk. Korábban is szerettem ezt a krémet, mindig az volt a benyomásom, hogy az apróbb pattanások, gyulladások, pirosság gyorsabban és nyomtalanul múlik el tőle, viszont most már azzal is van tapasztalatom, milyen jó hatással van a pigmentfoltokra. Gyakorlatilag napról-napra, hétről-hétre látható az eredmény. Egyetlen negatívuma, hogy sokszor zsírosodik tőle a bőröm, főleg nyáron, bár sokkal kevésbé, mint más termékektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

vfejes

2015. május 20.

Évekig szinte csak Clinique termékeket használtam, de mostanában elkezdtem más krémeket intezívebben próbálgatni. Egyáltalán nem vettem észre, hogy sokkal halványabbak lennének a pigmentfoltjaim, de nem pattanások hegei vannak a bőrömön, hanem nyáron erősebben szeplős vagyok és a szemem körül van pár nagyon ronda pigmentfolt. Évek óta harcolok ellenük, voltam lézeres kezelésen, fagyasztattam száraz jéggel. A száraz jég használt egyedül, de kb. 1/3 folt tűnt csak el és nagyobbodik...

Egy szó, mint száz... szeplőkre és hegekre használ, amúgy meg egy kellemes kis kence, de nekem nyáron elég zsíros. Így vizes arcra kenem fel, pedig picit száraz, vízhiányos a bőröm.
Update: közben szárazabb a bőröm, ajándék-akció mellett 3x is megvettem. Semmivel nem jobb a többi...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

edestyukom

2015. április 22.

Tavaly májusban vettem pattanás utáni barna foltokra. Most fogyott el, bár nem csak ezt használtam, de elég sokáig elég volt. Sajnos szemmel látható különbséget nem tapasztaltam. Persze halványodtak foltok nagyon nagyon nagyon lassan, de azt nem akadályozta meg, hogy újak keletkezzenek. Egyébként nem szörnyű ez a termék, illata is finom (a naptejre emlékeztet), lassan szívódik be, de én nem éreztem, hogy utána tocsogna a bőröm. Hidratálónak nem rossz, de egy ilyen drága terméktől én sokkal többet vártam:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

arabella19

2014. október 17.

Nagyon megörültem mikor megláttam a Müllerben egy akciós kisszettben (4500ft).
El is kezdtem használni reménykedve, hogy ez végre eltünteti a pigmentolfjaimat, de sajnos nem:( viszont a bőrömet bársonyosabbá tette, azért ennek örültem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 17.

Nagyon megörültem mikor megláttam a Müllerben egy akciós kisszettben (4500ft).

dorakiss

2014. július 2.

Kb 2 éve használom ezt a pumpás hidratálót. Nekem semmilyen pigmentfoltot nem halványított, ráadásul nem szeretem, hogy sminkelés előtt sokat kell várni mire beszívódik rendesen az összes cucc a bőrömbe (arctisztítás (3 lépés), szérum, szemránckrém-zselé és ez a hidratáló). Az elején soknak éreztem, aztán hozzászoktam. Viszont ebben a nyári meleg, párás időben nekem nagyon nem vált be ez a hidratáló, hamar "leizzadom". Ez azért szomorú, mert imádok sminkelni és így sajnos lehetetlen.
Visszatérek az Estée Lauder pumpásához, kombinált bőrre készült és tökéletesen beszívódik, mattít, viszont sajnos dupla ennyibe kerül. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

no1.katica

2013. augusztus 29.

A bőröm már egy hét használat után észrevettem a változást.Sokkal egyenletesebb lett a színe és sokkal szebb lett. Nekem kicsit fényes lesz miután bekenem, de ez a fényesség kb. 10-15 perc után elmúlt. Gondolom ennyi idő kell, hogy teljesen beszívódjon. Az állaga nekem kicsit furcsa, mert nagyon folyékony, de így könnyebb elkenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

drandee

2013. augusztus 9.

Nagyon szép és jó tapintású lett tőle a bőröm, már egy hét után. Szülés utáni pigmentfoltomat elhalványította, de nem múlt el teljesen. Az egyéb bőrhibákból eredő foltokat szépen elhalványította. Könnyen felszívódik, kellemes, finom illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 9.

alexis

2013. május 7.

Nagyon jó kis krém.Nagyon jól szabályozza a zsíros bőrt,alig fénylik tőle az arcom.Én pattanás utáni piros foltokra vettem és egy hét után eltűnt a foltok 80%-a :-) Kuponnal egyből kettőt is vettem,nem gondoltam volna,hogy ennyire hatásos lesz és hogy ilyen hamar azt végképp nem gondoltam volna
.A második tubusom el is adnám mivel már nincs szükségem rá.2x használtam,minimális hiányzik belőle,8000ft-ért adnám(eredeti ára a Müllerben 13600ft).Személyesen a 17.ker ben lehet átvenni.Érdeklődni: belai.alexis@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Ascorbyl Glucoside, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-6, Glycerin, Acetyl Glucosamine, Sucrose, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2