Clinique

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2019. március 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

• Azonnal hosszítja és dúsítja a szempillákat. Nem potyog, kenődik vagy csomósodik.
  • Ellenáll a hőnek, a nedvességnek.

Biztonságos az érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők számára is. Szemész által tesztelt.

Panda

2019. július 10.

Esküvőmre készülve, hosszasan körüljárva a vízálló smink témáját és persze a spirálokét mindig az lett, a konklúzió, hogy a Clinique-t kellene kipróbálni.
Igaz korábban a nem vízálló normál változatát többször próbáltam, azt is nagyon szerettem, de azért az tudott pöttyöket hagyni a felső szemhéjon párás napokon.
Nos tegnap kézhez kaptam ezt a terméket.
Furcsállom is a sok korábbi véleményt, lehet volt valami upgrade-je ennek a spirálnak, mert nekem aztán nem vesz fel sok festéket.
Abszolút elégedett vagyok vele, szép pillákat csinál, nem tapasztja össze hanem nekem kifejezetten szétválasztja őket. Nekem a színe is megfelelő.
Úgy érzem ez a spirál rendszeresítve lesz a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Nos tegnap kézhez kaptam ezt a terméket.
Úgy érzem ez a spirál rendszeresítve lesz a jövőben.

Lizz07

2019. május 29.

Nem rossz volt rossz. Ahhoz képest, hogy vízálló, nem roncsolta a pilláimat, a szemeimet sem irritálta, egyszerű volt a felvitele, csak a felesleges festéket kellett lehúzogatni, nem csomósodott. Természetes pillákat csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

riakor

2019. március 21.

Az egyetlen és tökéletes szempillaspirál vízi sportokhoz. Nem töredezik darabokban a szemkörnyékemre. Nekem a barna szín vált be, természetesen hat. Kicsit vastagon vinné fel a festéket, ezért használat előtt lehúzom a felesleget a keféről. Fél év után száradt be és állt összébb, de negyedévente úgyis cserélni kell a higiénia érdekében, ezért nekem nem probléma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

UPanda

2018. június 6.

Szerintem túl sok festéket vesz fel a kefe. Le kell törölni róla használat előtt a felesleget. Ez elég nagy macera minden alkalommal.
Pozitívum, hogy nem csomósodik, könnyen szárad. A vízállóságát is teszteltem, ebből a szempontból kifogástalan.
Viszont nagyon hamar beszárad. Először azt hittem, talán csak "rossz", nem friss példányt vásároltam, ezért beszereztem egy újat, de ugyanúgy jártam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

gklbfgkvfkb

2017. december 27.

Az elején nagyon szerettem. Szép pillákat csinál, nem pereg. De 2-3 hónap után durván be sűrűsödött és kb használhatatlan lett. Mégegyszer nem veszek ilyet. Ennyi pénzt sajnos nem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

KSB1985

2016. november 29.

Àtlag körüli spirál.Közepes pillàkat csinàl.ès ugyan vízàllò,de pàr òra utàn elkezd leperegni.Nem tùl esztètikus.Egy spiràltòl alapelvàràs,hogy ne peregjen le,ilyen dràga spiráltòl pedig plàne az.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

mate

2016. szeptember 25.

Gyonyoru,hosszu pillakat csinal pillanatok alatt! Igaz,hogy sok festeket vesz fel,de egy mozdulattal,kisse vegig kell huzni a spiralt a tegely szelen es kesz is.1-2 hasznalat utan mar rutin lesz. Nagyon szep,muszempilla hatasu pillakat csinal. Felveszi a versenyt a sokkal dragabb Diorral is. Egyedul a vizallosaga nem *5-os nalam,kis,fekete pontot hagy egy ido utan a szemoldokom alatti reszen,ahova odaer a szempillam. E miatt nem veszem ujra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

sky

2016. augusztus 14.

Ez a vétel sajnos nem lesz szívcsücsök nálam :(. Semmi extra, a színe középfekete, semmi hosszabbítás, dúsítás, beszínez és kész. Csomókban hullik le a vízben, a pillák tetejétől kezdve, és egy fürdés után már csak a tövekben fekete, de onnan levakarhatatlan micellás vízzel, arctejjel. (Lehet a kétfázisú, olajos lemosók jobban boldogulnak vele, de a Clinique sajátja nekem csípi a szemem, így az kicsukva részemről;) Én nem tapasztaltam a túl sok anyag-felvételt, sőt inkább 2-3 rétegben kellett kennem, hogy látszódjon, de a csomagom tutira friss és bontatlan volt. A spirál egyébként nem irritál, de a drogériás vízállók (Pl: Maybelliene - Lash sensational) nálam tudtak ennyit, ha nem jobban. Egynek elment, nem venném újra 6000 HUF-ért...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Lisien

2016. július 5.

Elsősorban a vízállósága miatt szereztem be, mert nyáron főleg ahhoz nyúlok. Elégedett vagyok vele összességében.
Tartós, nem kenődik, nem potyog, szép a színe, nem hullanak a pilláim és nem lesznek betonkemények. Irritációt sem okozott, de eddig egynél sem tapasztaltam még ilyet. Mindenesetre megnyugtató az INCI-je. Az eltávolítása sem nehéz, bár lehet, hogy csak a sminklemosón múlik. A csomagolása is tetszik.
A keféjével kicsit nehezebben boldogulok és tényleg sok festéket vesz fel. Mindig változó, hogy épp mennyit kell igazgatnom rajta. Valamikor 1-2 suhintással letudom a szempilláimat de, olyan is van, hogy nem győzöm igazgatni. Mondjuk a reggeli rohanásban ez kicsit bosszantó. Nem csinál drámai pillákat, ezt nem is ígéri, de így is látványosan javít a szempilláim kinézetén.
Nem kizárt, hogy újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Nem kizárt, hogy újraveszem majd.

mrsgrob

2016. június 15.

Update: ugyan a mindennapi szempillaspirálom nem ez, hanem a Clinique Lash Power, de most újravettem mert esküvői vendég leszek nagymelegben és ehhez bombabiztos kell. Meglepve tapasztaltam, hogy már első használatnál is abszolút megfelelő mennyiségű festék került a kefére! Ugyan a Lash Power keféjét sokkal jobban szeretem mint ezt, de nagy öröm volt hogy ilyen jól használható lett ez a tuti úszás és szaunabiztos spirál. Így megkapja az öt csillagot.

Előnyök: nem csomósodik, nem pereg le, nem törik tőle a pilla szárazon, abszolút vízálló, gyorsan szárad de nem túl gyorsan ezért igazítható
Hátrányok: túl sok festék kerül a szempillára egyszerre - én ezért egy tiszta, sűrű fajta szempillaspirált tartok a kezemügyében és ahogy felviszem ezt a szempilláimra, azonnal átfésülöm többször a tisztával.
Összességében szeretem mert bár macerás, jó minőségű. Kár az adagolási hibáért, mert HG szempillaspirálom lehetett volna, így viszont nem veszem meg újra, mást fogok kipróbálni.
update: fogyóban van, mindennap használom. Az állaga nem változott így a vége felé sem, nem pereg, remek minőség és mivel kevesebb van benne, már egyéb igazítás sem kell amikor felkenem. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.