Clinique

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lil, az összetevőket feltöltötte: peachcricket, Módosítva: 2016. február 19.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Kétszeresére növeli és maximálisan vastagítja a pillákat rekordidő alatt. Különleges keféje minden szempillához hozzáfér.

Szemészetileg tesztelt.

Jossie

2015. július 30.

Imádom ezt a spirált, pár húzás és máris csodálatosan természetes, ébenfekete szempillákat kapok, mely egész nap csodálatosan tart.
Az én pilláimat nagyban dúsítja - bár alapból kevés van -, nem csomósodik, nem pereg le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Ildie

2015. január 1.

Nekem bejött a fenyőfa keféje, viszont a végén marad egy galacsin festék, azt mindig visszatuszmákolom. Most jó sok pillám van, és jól is állnak, az enyémet dúsította, hosszította, de 2x hatás az erős túlzás. Tratós, nem pereg, a lemosása közepesen könnyű. Ezt a fenyőfa kefét szerintem nem mindenki kedveli, elsőre nem érdemes ilyen drágát venni, de ha bejött ez is be fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

umpalumpa

2014. szeptember 16.

Szegény spirál, hogy le van értékelve :D. Pár éve használtam és akkor szerettem. Nagyon fekete lett vele a szempillám, pedig amúgy is nagyon sötét színű, nekem kicsit dúsított is. Most már ismerek olyat, ami jobban bevált, de ha hozzám vágná valaki nem utasítanám vissza ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

scorpionqueen

2013. június 17.

Hajjaj, hol van ez a spirál a dúsítástól... Nekem sok hosszú szempillám van, mégsem dúsította őket. A keféjével szépen végig tudom festeni a szálakat, a tövekhez is jól hozzá tudok férni. Egy rétegeben kellemes, mindennapos sminkhez tökéletes az eredmény, két rétegben egy kicsit jobban kinyitja a tekintetet. De ez szerintem tényleg csak egy jó minőségű alap spirál. Azért kap három csillagot, mert nagyon könnyű viselet, még két rétegben sem nehezíti el a pillákat, és szerintem szépek lettek tőle a pilláim. Csak ne ígérne extra dús pillákat, mert dúsítás terén sajnos nullát sikerült teljesítenie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.

peachcricket

2013. január 28.

Rá kellett jönnöm, hogy "kúp" alakú szempillaspirálokkal sosem leszünk jóban :( Egyszerűen nem göndörítik a pillákat. Pedig nekem erre van a legnagyobb szükségem. Ezt leszámítva jó termék, tartós, nem pereg, dúsít, nem irritál és könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

ronicic

2012. november 8.

Eddigi legjobb szempillaspirálom, imádom. Valóban dúsítja a pillákat, tartós és mégis könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

blanchee

2012. március 17.

Ajándékba kaptam egy ilyet, de nagyon nem szeretem... Amit tud az beszínezni és összetapasztani a pillákat, viszont eléggé tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

lil

2012. március 6.

Valahogy nekem a Clinique szempilla spirálok nem jonnek be. Egy olcsóbb márkával ugyanazt a hatást tudom elérni. Méghogy megkétszerezi a szempillát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.