Clinique

Ár:   €20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2016. április 13.

Ár:   €20
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Selymes, hosszantartó szemhéjpúder amely egy mozdulattal vibráló színekbe öltözteti a szemhéjunkat. Alkalmas kontaktlencse viselők és érzékeny szeműek számára. Égetett szemhéjpúder, ami krémes formában kerül égetésre igy ezen eljárásnak köszönhetően kimagaslóan hosszantartó és gazdagon pigmentált.

8 árnyalatban elérhető

Ár: 3.900 Ft + postaköltség , Eladó: Uglyduck
Állapot: új, sosem használt, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalással, Foxpost vagy postán maradó ajánlott levél
berrythought

2017. március 25.

A Grape Pop.ot vettem meg, ami szerintem kicsit barnás lila árnyalat. Alappal használva nem csíkosodott be és nem tűnt el, de kellett dolgoznom vele, hogy igazán látszódjon, még úgy is, hogy nem erős sminket akartam feldobni. Nem okoz allergiát, pedig ekcémára hajlamos a szemhéjam és a szemem környéke. A szín maga és a kis virág tetszik, magában vagy más szemhéjpúderekkel kombinálgatva elhasználom biztosan, de másik színt nem fogok venni ebből a sorozatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

erika81

2016. december 12.

Szerintem az árnyalattól függ a minősége.
Nekem a 10 Grape pop árnyalat van meg. A virág nagyon aranyos. A színe is nagyon szép lila.
Urban Decay Eyeshadow Primer Potiont használtam alá, mint minden másik szemhéjpúder alá is, így egész nap tartott. Nem kenődött el, nem csíkozódott.
Az egyetlen problémám vele az ami nem is a termék problémája. Nekem túl világos. Általában füstös szemsminket csinálok. Őt úgy használtam, hogy alá fekete szemhéjpúdert tettem és rá ezt az árnyalatot.
Most megtaláltam azt a színt, amit a fekete és a lila keverésével kaptam, már úton van felém, így őt átadnám olyannak, aki elhasználná.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Szerintem az árnyalattól függ a minősége.

despoina

2016. március 31.

Viszonylag nagy mennyiségű (2 g) égetett szemhéjpúder. Gyönyörű színekben lehet kapni, kiemelve közölük is a legszebbek : a petal pop - csodálatos középrózsaszín, cream pop - meleg capuccinoszín, cocoa pop - telt mélybarna. Sajnos én a vanilia popot választottam ami egy sárgás árnyalat, de a szemhéjon alig van színe. Több külföldi blogon is írták hogy ő a csapat leggyengébb láncszeme. Ellene szól hogy nagyon rossz a tartoságban : alap nélkül másfél órát nem maradt fenn nálam a cocoa pop - vanilia pop kombinácó. Egy csíkban összegyűlt és lemosodott az egész anyag a szemhéjaimról. Mondjuk egy ilyen árú terméknél már elvárnám hogy alap nélkül fennmaradjon. Picit túlzás hogy 20 euro/6000 forint áron olyan terméket kapok ami használhatatlan önmagában. A színek gyönyörűek, a csomagolása aranyos és praktikus, az állaga selymes és a finishe erősen metálfényes és selymes csillogású. A vanilia popon kivűl bármelyik jó választás feltéve ha jó minőségű alappal használjuk és igy fennmarad órákon át. 4.000 forntért/15 euroért többrészes palettákat vásárolhatunk a drogériás márkák kínálatában és elmondható hogy hozzájuk is kell az alap. A Clinique-nek ez a Pop vonala nekem nem jön be, kiváncsi leszek még a pirosítojukra is. Amennyire eltalálták a Chubbykat annyira mellélöttek a Pop-pal.
3* a magas ára és az alacsony minősége miatt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

3* a magas ára és az alacsony minősége miatt

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.