Clinique

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lil, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes-matt finishű tartós rúzs.

Clinique Long Last Lipstick ajakrúzs/rúzs- 03 Creamy Nude
Ár: 1.500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (lásd a képen), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Clinique, Lauder, Bobbi rúzsok
Ár: Leírásban , Eladó: Bildiko78
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest II., fizetés: Személyesen Mammut környékén vagy postán maradó ajánlott levélként előre utalás után
Lexi99

2019. január 16.

Tartós, könnyen és szépen felvihető ecsettel. Nekem bevállt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Tartós, könnyen és szépen felvihető ecsettel. Nekem bevállt.

juditkaa70

2018. január 6.

Valóban elég tartós rúzs,viszont elég kevésnek találtam a színskáláját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

Valóban elég tartós rúzs,viszont elég kevésnek találtam a színskáláját.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 2.

Nem tudom, hogy a szaküzletben még kapható-e, de az ismert webáruház még forgalmazza. Megbízható minőségű rúzs, de nem annyira szuper, mint az EL, ezért 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 2.

ErikaErika

2017. június 24.

Egy ajandekszettben volt, all heart arnyalat. Nekem kicsit fura a szine, baratkoznom kell vele, viszont nagyon jo minosegu.
Ok, osszebaratkoztunk! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 24.

Ok, osszebaratkoztunk! :D

aidanne

2017. február 25.

Nem regen isnerkedtem meg ennek a markanak a tartos ruzsaval. Eddig csak kremek es alapozok voltak nalam a porondon es megmondom oszinten en elkotelezett hve vagyok ennek a markanak, de ruzsat meg sosem probaltam egeszen ezidaig!
Amikor ecsettel felvittem egy kremes allagot tapasztaltam, lagy es rugalmas lett toke az ajkaim bore, nem szaritott. Nagyon szepen lehet eldolgozni akar ecsettel akar rendesen a ruzsal. En max factor es pupa tartos ajakruzst hasznalok kizarolag mert nekem tartossag egyen erteku azzal h ha eszem beszelek iszim es csokolozom nem jon le a ruzs. Ez a ruzs is kibir par dolgot az biztos! Deltettep par db-ot eladasra, de ez nem jelenti azt, hogy nekem ne lenne;)
Kivalo darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Kivalo darab!

despoina

2016. március 31.

A "történetünk" picit régebbre nyúlik vissza. Pontosan egy évvel ezelőtt kaptam ajándékba egy High Impact rúzst a 23. árnyalatban. Azóta ez a rúzs egész évben a legjobb barátom lett, egyetlen darab amit majd nem teljesen elhasználtam annyira megszerettem. A legjobb all day- night rúzs amivel eddig találkoztam, nude szín egy kis pinkes-aranyos ragyogással. Mindenki dicsérte. Egy ideje szerettem volna újra megvásárolni, de szembesülnőm kellett a ténnyel hogy 3 hónapja kivonták a forgalomból. Felfoghatatlan számomra miért kellett ezt a gyönyörű színt kivoni a forgalomból. Továbbá elmondták hogy lassan az egész High Impact sorozatot is kifogják voni forgalomból. Miután végigtelefonáltam szinte az összes Clinique üzletet - reménykedve hogy talán maradt 1 darab - és mindenhonnan csak azt a választ kaptam hogy már nincsen forgalomban a 23. árnyalat, azt a döntést hoztam hogy akkor keresek egy másik de hozzá hasonló színt.

A FC Pink Peachre esett a választásom, viszont vakon belenyúltam és kiderült hogy ez a darab nem High Impact hanem Long Last. Ahogy a neve is mutatja egy pinkes-barackos árnyalatról van szó szintén all day-night lipstick. Kemény és krémes de nem annyira mint a Pop rúzsok. Gazdagon pigmentált, könnyű felvini, nem mászkál el, hidratál és tényleg hosszantartó.Enyhén szaténos és az enyémben sok a csillám igy van egy fajta szolíd fénye. Lazán kibir 2-3 órát némi kopással miközben ittam, ettem és még egy arcpuszit is adtam. Teljesen más mint a mai divatos rúzsok és érződik rajta hogy nem a mai trendekhez ihlették. Árkategoriájában a legjobb, de ha össze kellene hasonlítanom akkor azt mondanám hogy Guerlain vagy Chanel rúzsokkal tudja felvenni a versenyt. Vannak drágább rúzsaim, de őket kiemeltebb alkalmakra tartogatom és nem szeretném befogni őket mindennapra. Sajnálom hogy kifogják vonni őket mert tényleg jó kis rúzsok, amit megvásároltam az utolsó darab volt. Én nem szeretem a Pop és hozzá hasonló rúzsokat: nekem túlságosan is krémesek, pocsék a tartosságuk és a feltünően élénk természetellenes színűk nem az én világom.
Az INCI lista nem pontos, már nem tartalmaznak BHT.
5* csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Az INCI lista nem pontos, már nem tartalmaznak BHT.
5* csillag

Vanília

2016. március 21.

A krémmánián szereztem be "matte peony" árnyalatban és télen pihentettem, mert túl nyárias, élénk árnyalata van. Amikor megrendeltem, a képen halványabbnak tűnt, először kicsit csalódott is voltam, hogy talán túl harsogó nekem. Viszont most, hogy itt a tavasz, elkezdtem használgatni. Rájöttem, hogy ha egy másik rúzs fölött csak "megijesztem" vele a szám, akkor nagyon jól működik és a többi rúzsomhoz képest tartósnak mondható - ehhez hozzá kell tennem, hogy nem szeretem a szupertartós rúzsokat, mert attól félek, hogy szárítanak, szóval erős versenytársai azért nem voltak... Egy szó mint száz megszerettem, mert nem szárít és kellemes, viszonylag tartós viselet - de nem abszolút kedvenc, ezért a négy pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 21.

timmantyú

2015. szeptember 11.

Ajándékba kaptam a Blushing Nude árnyalatot, ami egy gyönyörű természetes szín, tipikus "my lips but better" árnyalat. Ez lett a kedvenc őszi rúzsom. Nagyon kellemes, krémes rúzs, félmatt finissel, nem szárít. Rajtam tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

La-Fee

2015. szeptember 6.

Ma vettem Beach Coral árnyalatban, Németországban van elég sok belöle, úgy láttam :) Nem ezért indultam, hanem egy könnyü Butter shein-ért, de az ott lévö sminkes a kezembe nyomta, hogy tegyem fel. Valami natúr színt akartam, de ez nagyon jól áll a zöldeskék szememhez, úgyhogy hagytam magam és ezt hoztam haza. Nagyon szépen terül, selymes fénye van, érdekes különleges szín. èrdekes, mert olyan árnyalat, amit máskor már sötétnek, vagy pirosasnak találnék, de ez úgy illeszkedik, annyira érezhetö a színben a minöség, hogy öröm viselni.

Friss:
Imádtam most nyáron viselni, a lebarnult arcomhoz tökéletes volt, kellett is egy kis szín a számra. Imádat volt a tengeren este ebben flangálni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Friss:

Bnemrita

2014. május 16.

Legjobb rúzs szerintem. Nekem a "paprika" szín van meg, más rúzsoknál ezt az árnyalatot nem is láttam, olyan bordóspiros szín, nagyon jó, elég krémes, jól kenhető, zsíros is a termék, sokáig tart, ivást mindenképpen, az evést elég sokáig kibírja. Nagyon szeretem. Bár elég drága, de egy évben egyszer kifizetem ezt az árat is rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate/ Oleate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract