KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5690 Ft és 9390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   5690 Ft és 9390 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémzselé állagú készítmény, mely azonnali segítséget nyújt a száraz bőrnek akár 24 órán át. Mindennapos használata segít regenerálni a bőr nedvességmegtartó rétegét. Arcbőre egészségesebbé, fiatalosabbá és boldogabb kinézetűvé válik

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator 30ml
Ár: 3990 Ft , Eladó: miri77
Állapot: 1x próbáltam spatulával, a héten bontottam, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel , posta

piszmann

2018. február 22.

Az illata borzalmas, es nem egy nagy szám. Hidratalgat szépen de ha többet kenek, filc reteg marad, ha keveset nem eleg az arcomnak. Ami fura, hogy allandoan piros foltos volt az arcom, ami elotte egy kremtol sem. Nem vagyok erzekeny boru pedig.

piszmann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

AkInImOd

2018. február 18.

Nővéremtől kaptam karácsonyra, azóta már a tubus fele elfogyott.. :) Pedig nem használok sokat belőle, ugyanakkor éjszakára fantasztikusan hidratál, és akkor is ezt vetem be pár napig, amikor nagyon erős sminket viszek fel és előkészítem/utólag ápolom a bőrömet. Szépen felszívódik, nem extra gyorsan, de egy órán belül (ha véletlenül túl sokat kenek fel, akkor filc réteget hagyhat maga után, de erre figyelek). Nagyon kellemes, a leírás szerinti géles-vizes érzetet hagy, valóban "szomjoltó" az arcomnak. Nem okoz bőrproblémákat sem (mitesszer/pattanás/sheborrhea). A szaga viszont nagyon vegyi, kémiai, azt annyira nem kedvelem, de szerencsére meg lehet szokni. Biztos, hogy újra fogom venni. :)

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

zsu044

2018. február 8.

A Clinique adventi kalendáriumában volt egy kis minta, kipróbálva imádtam, nagyon jól hidratált. Aztán megvettem teljes kiszerelésben, és nem tud mit kezdeni vele a bőröm. Tocsog a szilikonban az arcom, a T-zónában vállalhatatlan a helyzet, annak ellenére, hogy száraz / vízhiányos bőröm van. Egyszerűen nem értem, én többször jártam már úgy, hogy valami kis kiszerelésben bevált, és amikor megvettem a teljes méretet, csalódást okozott. A mini parfümminták pl. szerintem mindig finomabb illatúak, mint teljes kiszerelésben! :))) De lehet, hogy ez csak az én dilim! :))

zsu044
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

dokareka

2018. február 6.

Nekem nagyon bevált! Esténként bekenem az arcom, és olyan jó hidratál, hogy reggel nem is kell arcmosás után újra kenjem, pedig nagyon száraz ekcémás bőröm van. Ilyen krémet még nem próbáltam, szuper! Kíváncsi leszek mennyi ideid elég, mert nem a legolcsóbb kategóriába tartozik.

dokareka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Uveggalamb

2018. január 28.

Egész jó kis krém, gállálagú, de mégsem "vizes".. kellemes, jól beszívódik a bőrbe,az én vegyes bőrömet jól hidratálja, jól lehet rá sminkelni, nem irritál..
Egyedül,ami zavar benne, az a szaga.. nekem valahogy van benne egy erős"alkoholos " szag, ami lehet , hogy nem az, de egyszerűen arra asszociálok , és eléggé zavar.. na erről eddig nem nagyon olvastam lejjebb, tehát lehet egyedül vagyok vele..

Uveggalamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Jemima

2018. január 21.

Nagyon jól és tartósan hidratál, enyhe zsíros érzet felkenéskor de utána szépen beszívódik. Nekem elegendő éjszakára használni, így igaznak bizonyul a 24 órás hidratálás ígérete.

Jemima
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

cicaaholdrol

2018. január 19.

Szintén mintát kaptam belőle. Úgy 1 hét használat után azt merem mondani, hogy a normál bőrömre tejesen jó, egész nap kitart. Mondjuk nekem 3 nap kellett, mire hozzászokott a bőröm, mert eleinte azt éreztem még a nap közepén is, hogy nem tudott teljesen beszívódni, főleg a homlok, halánték táján. De most már ez normalizálódott. Sőt, amióta ezt használtam, talán a ragyáim sem jöttek ki (általában az állam környékén szoktak kisebb apróságok). Erősen ajánlom!

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Ritus

2017. november 29.

Szuper kis krém! Extrém dehidratált bőröm van, és sok mindent kipróbáltam már. Ez a krém, alá a Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief krémzselével tökéletes megoldást jelentenek a bőrömnek!

Ritus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Beca

2017. november 6.

Este használom ezt a változatot, nappalra pedig a sima változatát. Nagyon jó kis krém, zsírosabb mint a társa de szépen beszívódik.

Beca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Kittiss

2017. szeptember 22.

Az egyik legjobb hidratáló krém. Száraz,érzékeny, seborreás bőrömre kiváló hidratáló, mégsem nehéz. Smink alá is kiváló, minden alapozómmal jól kijöttek.
Az itteni vélemények alapján vettem meg először, közben próbálgatok másik krémeket is, de mindig visszatérek hozzá :)

Kittiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sucrose, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szilikon féleség, mely az aston chemicals szerint egyedülállóan jól oldódik olajban. E tulajdonsága miatt elsődleges funkciója emulgeálószer. A CosIng besorolása szerint felületaktív anyag, bőr- és hajkondícionáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.