KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5690 Ft és 9390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   5690 Ft és 9390 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémzselé állagú készítmény, mely azonnali segítséget nyújt a száraz bőrnek akár 24 órán át. Mindennapos használata segít regenerálni a bőr nedvességmegtartó rétegét. Arcbőre egészségesebbé, fiatalosabbá és boldogabb kinézetűvé válik

Ár: 3000 , Eladó: buzavirag
Állapot: Kb. 5-7 ml hiányzik belőle., Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, postázást vállalok, amennyiben az átutalt összeg megérkezett. A postaköltség a vevőt terheli.
Ár: 4000 , Eladó: lilimnr
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

danzsu

2018. május 22.

Mindent betart amit ígér!Szeretem. Nem is gondolnám,hogy részleteznem kéne ennél jobban. :))

danzsu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 22.

Juckos

2018. május 17.

Jól hidratál, viszont nekem hagy egy réteget maga után, amitől nagyon hamar zsiros lesz az arcom, csillog a fejem mint a diszkógömb. Ez az egyetlen hátránya, a többi ígéretét betartja.

Juckos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

cooleva

2018. május 17.

A legmegbízhatóbb hidratáló, szerintem minden forintot megér :-) A száraz bőröm gyorsan beszippantja, sima és puha eredményt kapok, az ára sem sok ahhoz képest, hogy nekem kevés is elég belőle!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

nius

2018. május 16.

Egy 50ml-es kiszerelés után sem tudom, hogy pontosan hányadán is állok vele. Abszolút gazdaságos, hiszen még december környékén vettem, és csak most fog elfogyni, pedig a tél során volt, hogy nappali krémnek is ezt használtam, valamint éjszakára mindig. Őszintén szólva nem érzem, hogy valóban extrán hidratálna, pedig eléggé vízhiányos a bőröm, a tégelyes kiszerelésért pedig haragszom. Pattanást, irritációt nem okozott, sminkelni is szépen lehet rá, eléggé hamar be is szívódik, INCI-t is láttam már csúnyábbat. Ettől függetlenül sem lett szerelem, ennyi pénzért elvárnám, hogy maximálisan hidratáljon(gazdaságosság ide vagy oda), van legyen valamivel feltúrbózva, de ez így egy sima, mezei hidratálócska, elég sok pénzért a tudásához képest.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Serpentina

2018. május 14.

A legjobb hidratáló krém, amit valaha használtam.
Nagyon puha lesz tőle a bőr, és olyan hatást vált ki, minta botox kezelésen estem volna át,
vagy legalább 3 napot átaludtam volna.
Teljesen átalakítja az arc szerkezetét. 2 hónap után sokkal tömörebb, kisimultabb és szebb lesz a bőr.
Az egyetlen negatívum, hogy nagyon magas az ára, és ezért a pénzért nem is adnak olyan hatalmas mennyiséget,
így havonta újravenni kicsit húzós.

Serpentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

A legjobb hidratáló krém, amit valaha használtam.
vagy legalább 3 napot átaludtam volna.
így havonta újravenni kicsit húzós.

zsizi

2018. május 6.

Nemrég fogyott el a tégelyem. Nagyon szerettem ezt a hidratálót, főként akkor használtam, amikor nem volt szükségem vaskos, zsíros arcápolóra, de a vízhiányos bőrömnek mégis kellett a feltöltődés. A bőrszárazságot megszüntette, jó pár órán keresztül hidratálttá tette a bőrömet, azonban mégsem tudok maximális pontot adni neki, mert az elején nem éreztem semmilyen pozitív hatást, és a hetekig tartó elégedetlenség eléggé necces egy ennyire drága krémnél. Azóta találtam sokkal olcsóbban hatékonyabb és kellemesebb hidratálókat - márcsak azért is mondom ezt, mert egy ideje igyekszem csak natúrkozmetikumomat használni, és kerülöm a világmárkákat. Ennél a krémnél egyébként azt nem szerettem, hogy használat után hagyott maga után a termék egy kellemetlenül síkos, szilikonos érzetet, ami kifejezetten zavart. Biztosan nem fogom úrjavenni, ezt is ajándékba kaptam.

zsizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Vivi0507

2018. április 14.

Nekem bevált igaz nem az én bőrömre lett kitalálva de nekem egészségesebb és szebb kinézetűvé tette a bőröm ,minden nap használom , csak ajánlani tudom :)

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Kat1984

2018. április 14.

az illata nagyon büdi, a hidratálása nekem annyira nem jött be...Maradok a jól bevált Vichy aqualia thermal krémemnél...

Kat1984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Szaszmancs

2018. február 26.

Kifejezetten télre vettem és éjszakára használom kis mennyiségben, így teljes mértékben meg is vagyok vele elégedve. Könnyű krémnek tűnik, de a bőrre kenve gazdag érzetű, kellemes. Jellegzetes szilikonos csúszósság marad utána, de ez engem nem zavar. Nincs illatanyag (szerencsére), ami elfedné a kissé műanyagos szagát, szóval valóban nem kellemes az illata, de ki lehet bírni. A kombinált bőrömre teljesen jó a hidratáló hatása, nincsenek száraz foltjaim, de nem is tocsog a fejem a zsírtól és ami a legfontosabb, nem irritálja a bőröm.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

piszmann

2018. február 22.

Az illata borzalmas, es nem egy nagy szám. Hidratalgat szépen de ha többet kenek, filc reteg marad, ha keveset nem eleg az arcomnak. Ami fura, hogy allandoan piros foltos volt az arcom, ami elotte egy kremtol sem. Nem vagyok erzekeny boru pedig.

piszmann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sucrose, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szilikon féleség, mely az aston chemicals szerint egyedülállóan jól oldódik olajban. E tulajdonsága miatt elsődleges funkciója emulgeálószer. A CosIng besorolása szerint felületaktív anyag, bőr- és hajkondícionáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.