Clinique

Ár:   6200 Ft és 10 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   6200 Ft és 10 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémzselé állagú készítmény, mely azonnali segítséget nyújt a száraz bőrnek akár 24 órán át. Mindennapos használata segít regenerálni a bőr nedvességmegtartó rétegét. Arcbőre egészségesebbé, fiatalosabbá és boldogabb kinézetűvé válik

Ár: 4000 , Eladó: mirtillmajoros
Állapot: Képen látható mennyiség hiányzik (pár alkalom), Helyszín: Budapest, fizetés: Akárhogyan
zsofi207

2019. október 18.

Nemrég kaptam ajándékba kisebb kiszerelésű mintát, amit az esti rutinomba illesztettem be. Vízhiányos, száraz a bőröm, de még kevéske krémezést követően se szívta be teljesen. Ragacsos, nehéz érzetet adott. Egyébként jól hidratált, szépen bepuhult az arcom tőle, de se sminkelés előtt se éjszakára nem való..de akkor mégis mikor használja az ember? Kár, mert nagy reményt fűztem hozzá..elhasználtam (főként a szemem köré), de nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 18.

Amadea

2019. október 13.

Hááát.... nem vagyok maradéktalanul elégedett. Tudjátok, az az eset, amikor jó-jó valami, de hiányzik az a plusz, ami nélkülözhetetlenné teszi az adott dolgot. Nekem a Moisture Surge Overnight Mask vagy a TO NMF ezerszer jobban bevált, egyszerűen szebb velük a bőröm, ez meg... nos, kevés. Ha kenek felé tiszta szkvalánt, vagy szkvalános retinolt, akkor nincs baj, de ha a rétegzés megáll ennél a Clinique-nél, másnap sminkelés közben érhetnek meglepetések (száraz foltok formájában, pedig direkt ezt vettem, nem az ikonikus testvérét), nem érzem, hogy javítana a bőröm állapotán. Az elkenegetem-kategória.
Sajnálom, hogy nem vagyunk jók együtt, korábban egy kivételével az összes Clinique-krémet szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. szeptember 15.

Alapból bizalommal fordulok a márka készítményeihez, szinte mindig van valamilyen termékük nálam éppen használatban.
Ez a krémzselé viszont abba a körbe kerül, amire azt kell, hogy mondjam, használatakor nem érzek érdemi különbséget a drogériás krémekkel szemben.
Egy átlagos hidratálókrém, se több, se kevesebb.
Elhasználom, de be kell, hogy valljam, az én arcbőrömet nem teszi különösebben boldoggá, hiába is ígér ilyen blődségeket. Na persze nem is ezért választottam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Egy átlagos hidratálókrém, se több, se kevesebb.

Audry1

2019. szeptember 6.

Én a vízhiányos, ezáltal gyorsan kiszáradó és hámló arcbőrömre szerettem volna keresni valamit. Én smink alá is használtam, illetve megtisztított arcbőrre este.
Felkenéskor nagyon jó érzés volt a vizes hatása miatt főleg, nem is kellett sokat használni belőle. Ugyanakkor nekem csak rövid ideig hatott (addig mondjuk teljesen szépen hozta a tőle vártat), amint beszívódott, már ugyanolyan lett a bőröm, mint előtte volt, ehhez kb fél-1 óra kellett.
Ennyiért és a vélemények alapján jóval többet vártam tőle, de lehet csak az én bőrömnek nem volt jó. Sajnos alig vártam, hogy elfogyjon.
Összességében én nem tudok ezek miatt 2 pontot sem adni, hiszen olcsóbb társainál, illetve bio olajoknál (avokádó például) jóval kevesebbet tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

domm

2019. augusztus 26.

Már nagyon régóta szerettem volna kipróbálni a clinique krémeit és most végre rávettem magam és megvettem. Elégedett vagyok vele jól hidratál viszont ha valakinek extra száraz a bőre akkor ez kevés. Tetszik a géles állaga. Kicsit lassan szívódik be, de ez nekem nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

olivia7

2019. június 14.

Száraz bőrre szerintem önmagában kevés, de nyárra jó krémnek mondanám, de azért nekem például kell fölé egy krém még. Éjszakára használom főleg, kicsit ragacsos lesz tőle a bőröm, így smink alá még nem is próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

motherofwesties

2019. június 10.

Már többször is visszatértem hozzá, hiába próbáltam ki újabb és ígéretesebb termékeket. Az ára tényleg húzós, de nekem kevés is bőven elég volt belőle, így sokáig kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

szamii7

2019. május 23.

Alapvetően jó kis termék. A géles állagot imádom, az illata jó, hamar beszívódik, alapozó alá is szuper. Hidratálása max. közepes, ami egyébként nekem elég is lenne...de...

Egy bajom van vele: ár érték arányban nem kiemelkedő, ezért a 4 csillag.

Amit az arcomra kenek, abban nem vagyok kifejezetten árérzékeny (talán azért mert betegesen félek a ráncoktól 😃), de:
- ennyi pénzért van jobb termék
- ilyen hatású termék van olcsóbban is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Egy bajom van vele: ár érték arányban nem kiemelkedő, ezért a 4 csillag.

- ennyi pénzért van jobb termék
- ilyen hatású termék van olcsóbban is.

Bridddzs

2019. március 12.

Nem rossz ez az arckrém, télen a hidratálás amit nyújtott elegendő volt. Teszi a dolgát, de ennyi pénzért többet várnék. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

domcsismiracle

2019. február 18.

A száraz, vízhiányos bőrömnek ez a géles állag valami zseniális. Mondjuk sok van még addig, hogy minden nap tökéletes puha bőrrel ébredjek, de ez egy szép kezdet a megviselt bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sucrose, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.