KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5690 Ft és 9390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   5690 Ft és 9390 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémzselé állagú készítmény, mely azonnali segítséget nyújt a száraz bőrnek akár 24 órán át. Mindennapos használata segít regenerálni a bőr nedvességmegtartó rétegét. Arcbőre egészségesebbé, fiatalosabbá és boldogabb kinézetűvé válik

Ár: 2500 , Eladó: lillagretuska7
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel

zsviktorina

2018. október 6.

Nagyon különleges érezetet ad az arcomnak felkenés után. Én estére használom mert nem gondolom hogy smink alá működne, mert nem szívódik be rögtön teljesen. Viszont reggelre nagyon friss és szép az arcom. Az illata viszont nagyon nem jön be. Az ára miatt nem biztos hogy újra veszem.

Update: Már fél éve meg van és minden más hidratálómhoz szívesebben nyúlok mint ehhez. 4*ról 2* jár neki. Ha csak ezt rakom fel nappalra és nem sminkelek, egész nap viszket tőle az arcom. Nem érzek hosszantartó hidratálást.. számomra egy nagy fail. Pedig a vélemények alapján nagy remények fűztek ehhez, hogy megtalálhatom a tökéletes hidratálót és nem kell tovább keresgélnem :(
Azt hiszem eredetileg nem is ezt akartam megvenni hanem a sima változatát, de még várat magára, hogy azt kipróbáljam, mert félek, hogy abban is csalódnom kell.

zsviktorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

Timarf

2018. szeptember 6.

Méltán vívta ki nagy hírnevét ez a kollekció. Az intense valóban gazdagabb, de a nyarat leszámítva ez a nyerő!

Timarf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Gabriell

2018. július 29.

Sajnos nekem nem vált be, nincsen extra érzékeny bőröm, de nekem csípte. Nem kellemes viselet az arcomon, felkenés után egy idővel a T vonalban elkezd zsírosodni, azt vettem észre, hogy a pórusaimat is eltömíti és pattanásokat okoz. Pedig azt hittem, hogy jó kis arckrém lesz ez, de sajnos nem.

Gabriell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Lencseee

2018. július 23.

Most, nyaron kezdtem el hasznalni es azt kell mondanom, meltan kedvelik ennyien. Nagyon klasszul hidratal annak ellenere, hogy egy zseles krem.Perfect!Bekerult az ujravevos kedvenceim koze😇

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

timilla

2018. július 17.

Kombinált bőröm van, ugyanakkor sokat küzdök a vízhiánnyal (illetve orcarészen zsírhiánnyal is), ráadásul az ásványi fényvédőm is szárít, így aztán folyton keresem a jó hidratálókat. Ennek a krémnek a megvásárlása hirtelen ötlet volt, bár azért utánaolvastam persze. Kellemes zselés állagú, elég erősen vegyszeres szagú krém. Szerintem a benne lévő illatanyagok elpárolgása irritálja a szememet, mert ha a szemkörnyékre rakom, könnyezek tőle. A bőröm tapintása lágy-ragacsos utána, és ez így is marad, ha nem sminkelek rá. A hatása viszont szuper, feltölt és simít, jól lehet rá sminkelni, és ha ezt viselem a fényvédő-alapozó-púder alatt, délután sem húzódik az arcom. Nekem így nyáron is bevált, bár látom, hogy vannak, akik soknak találják a meleg időben. Ha nem viselnék szárító hatású kozmetikumokat, akkor lehet, hogy nekem is ez lenne a helyzet, de így szükségem van a hidratálására.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Stephanieee

2018. július 17.

Kb 3 hónapja használom,mivel kombinàlt a bőröm,csak az orcámra kentem,a T vonal kihagyásával. Egy ideje gondolkoztam,és küzdtem az orcàmon megjelenő apró,mélyen ülő,bőr alatti pattikkal,mitesszerekkel. Elhagytam a krémet,eltűntek. Sajnos a sephora.com-on többen panaszkodnak komedogén hatására. :(
(Nagyon kemiai szaga van,de ha nem ártott volna a bőrömnek,ez nem zavarna)

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

(Nagyon kemiai szaga van,de ha nem ártott volna a bőrömnek,ez nem zavarna)

DorothyHK

2018. július 8.

Az itt található pozitív vélemények miatt döntöttem a termék megvásárlása mellett. Azt azonban nem vettem figyelembe, hogy ezt a krémet, valóban nagyon száraz bőrűeknek fejlesztették ki. Kombinált bőrömre leginkább az esti órákban vittem fel és legtöbb esetben még másnap délutánra se szívódott fel. Az orrom környéke talán az egyetlen valóban száraz terület az arcomon, sokszor hámlani kezd a kiszáradtságtól. A hámlást sajnos ez a krém sem tudta megszüntetni, így végül elcseréltem egy kedves krémmániással egy Body Shop-os Vitamin E Aqua Boost Sorbet-ra, ami gyorsan orvosolta is a problémát. Három csillagnál kevesebbet nem szeretnék adni rá, mivel tényleg úgy gondolom, hogy csak egyszerűen az én bőrtípusomnak nem volt megfelelő választás.

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

rachel92

2018. június 26.

Magával a termék minőségével elégedett vagyok. Tetszik, hogy ilyen géles állagú, nem hagy ragacsos érzést, nekem hidratál is. Viszont valahogy pont az állaga miatt többet kell felvinni belőle, mint amennyit korábbi krémekből megszoktam, így elég gyorsan fogy, s hiába a nagyobb kiszerelés van meg, ilyen gyors tempójú fogyáshoz húzós az ára. Mondom, a termék minősége szerintem jó, de szeretném hinni, hogy van hasonló minőségű arcápoló olcsóbban is.

rachel92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

chrsss

2018. június 13.

Régebben használtam a márka háromlépéses szettjét, és őszintén szólva nem voltam tőle elájulva, pláne az árához képest. Évekkel később találtam rá erre a termékre, és visszatért a Clinique-be vetett hitem. A krém nagyon jó állagú, és bár az illata furcsa, az én kombinált bőröm a hidegebb időszakban gyorsan beissza, és nagyon kellemes érzést hagy maga után. Melegben nekem már sok, de ősszel-télen ez a tuti.

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Dolcedia

2018. június 8.

Jo kis krem ,könnyed,szép Inci.

Dolcedia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Jo kis krem ,könnyed,szép Inci.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sucrose, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.