Clinique

Ár:   6200 Ft és 10 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   6200 Ft és 10 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémzselé állagú készítmény, mely azonnali segítséget nyújt a száraz bőrnek akár 24 órán át. Mindennapos használata segít regenerálni a bőr nedvességmegtartó rétegét. Arcbőre egészségesebbé, fiatalosabbá és boldogabb kinézetűvé válik

5800 Ft Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator
Ár: 5800 Ft , Eladó: juditjanka
Állapot: kb. egy hétig próbált (5-6 alkalommal), Helyszín: Budapest, Örs, M2 vonala, fizetés: Személyesen vagy postai úton

mujerconfused

2020. április 30.

Idén télen nagyon kiszáradt az arcom és a sima krém már nem volt elég, ez az intense tökéletes volt. Nem zsírosított és könnyű felkenni. Így tavasszal viszont visszatérek a normál változathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Zsazsmazs

2020. április 17.

Azt nem tudom, egy krémtől miért nézne boldogabb kinézetűnek a bőröm, de nagyon nagyon jó arckrém. Szerintem nem fogom még jó darabig leváltani. Tökéletesen és gyorsan hidratál. Teszi amit ígér. Nálam abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 17.

Rea96

2020. április 2.

Télen kezdtem el használni és azóta is nagy szerelem. A sminkem alá tökéletes, könnyű zselés állagú és gyorsan beszívódik. Miután elfogyott másmilyen arckrémekkel próbálkoztam de mindig ehhez a krémhez térek vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

Bonnieoo7

2020. február 19.

Ez az én igazi nagy szerelmem, de a kor előrehaladtával - érzem kevés kezd lenni... pedig olyan nehezen találtam rá, azt mindig is tudtam, hogy a komedós, zsíros bőrömre csakis a gél állagú krémek felelnek meg, de viszonylag kevés van a kozmetikai polcokon belőlük. Biotherm, Shieseido.. Clinique, mind elég magas árban. Próbáltam mindet, most pár éve ő a favorit! Gyorsan fogy, pedig nem mindennap krémezek, így már nézem a következő Müller szombatot, vagy 20%-os akciót, mert anélkül vettem nyáron, de huh, van ára! Viszont ha nincs belőle itthon, akkor ideges vagyok. Azt hiszem függő lettem, jaj nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

Maya192

2020. február 13.

Az állaga nagyon jó zselés. Könnyű felvinni. Nem rossz, de elég átlagos. Hamar beszívódik, nem marad zsíros érzet, de nekem nem hidratál eléggé. Télen kevés, melegebb hónapokban megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Natalie

2020. február 3.

Nem száraz,de vízhiányos a bőröm,rétegezős rutinba szerettem volna beépíteni. Több kevesebb sikerrel jött csak össze,nem vagyok elégedett. Hosszú évekkel ezelőtt már használtam,igaz nem az isntense változatát,elájulva nem voltam tőle,de rossz sem volt,újra is vettem. Néha csípi a bőrömet,amit nem tudok hova tenni,ugyanis nem kényes,nem is gyakorta fordul elő,anno egyáltalán nem. Zavar benne a sok szilikon is, saját hibám,miért nem néztem INCI-t. Borzasztó rövid időre hidratál,a régi Alverdés időkre emlékeztet kissé,amikor pillanatok alatt beszívta a krémet a bőröm kellemes érzés kíséretében,aztán egyszer csak kellett volna újra hirtelen,annyi különbséggel,h annál nem volt a szilikon utálatos érzete. Zavar az arckrémekben. Primer,alapozó tartalmazzon,hiszen optikailag sokat dob az emberen,de arckrém ne. Többet soha nem veszem már,szilikon hisztim ide vagy oda,a fő gondom vele,hogy nem 24 órát,de még 8at sem hidratál. Nekem ez egy túllihegett termék,intensének főleg kevés. Sose szoktam,de megy a vacila 2 és 3 között😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Katus93

2019. november 13.

Nagyon szuper hidratálókrém.Szeretem a könnyű "pudingos" állagát,és az is mellette szól,hogy rendkívül gyorsan beszívódik,puha,bársonyos bőrt eredményez.
Jobban szét fogok nézni ezek után a Clinique termékek közt,mivel kevés kell belőle,így gazdaságos,nekem megéri az árát,és egy nagyon klassz termékről van szó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

wildrose

2019. október 26.

Könnyed állagú krémzselé, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, csodásan és tartósan hidratál. Az érzékeny bőröm nagyon szereti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 26.

zsofi207

2019. október 18.

Nemrég kaptam ajándékba kisebb kiszerelésű mintát, amit az esti rutinomba illesztettem be. Vízhiányos, száraz a bőröm, de még kevéske krémezést követően se szívta be teljesen. Ragacsos, nehéz érzetet adott. Egyébként jól hidratált, szépen bepuhult az arcom tőle, de se sminkelés előtt se éjszakára nem való..de akkor mégis mikor használja az ember? Kár, mert nagy reményt fűztem hozzá..elhasználtam (főként a szemem köré), de nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 18.

Amadea

2019. október 13.

Hááát.... nem vagyok maradéktalanul elégedett. Tudjátok, az az eset, amikor jó-jó valami, de hiányzik az a plusz, ami nélkülözhetetlenné teszi az adott dolgot. Nekem a Moisture Surge Overnight Mask vagy a TO NMF ezerszer jobban bevált, egyszerűen szebb velük a bőröm, ez meg... nos, kevés. Ha kenek felé tiszta szkvalánt, vagy szkvalános retinolt, akkor nincs baj, de ha a rétegzés megáll ennél a Clinique-nél, másnap sminkelés közben érhetnek meglepetések (száraz foltok formájában, pedig direkt ezt vettem, nem az ikonikus testvérét), nem érzem, hogy javítana a bőröm állapotán. Az elkenegetem-kategória.
Sajnálom, hogy nem vagyunk jók együtt, korábban egy kivételével az összes Clinique-krémet szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sucrose, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.