Clinique

Ár:   10 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: ftbnny, az összetevőket feltöltötte: mintberry.crunch, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   10 400 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Színezett hidratáló, amely hialuronsav és az aktivált aloe víz tartalmának köszönhetően 12 órán keresztül harmatos és friss érzést biztosít bőrödnek. Könnyed fedése tökéletesen alkalmazkodik bőröd tónusához mégis elfedi a bőrhibákat. Verejték- és páraálló formula, amely egész nap üde érzést és természetes hatást nyújt. Olajmentes. SPF 25 fényvédővel védi a bőrt az UVA/UVB sugarak és a káros környezeti hatások ellen.

3 árnyalatban kapható

Ár: 7000 , Eladó: Ildu
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges.
Ár: 4000 , Eladó: szanaci
Állapot: Félig van kb, Helyszín: Budapest , fizetés: --
bobekecske

2019. november 13.

Nagyon szeretem a Clinique Moisture Surge arckrémét, télre szerettem volna egy könnyebb fedésű színezett hidratálót, így gondoltam teszek vele egy próbát. Tartottam tőle, hogy túl hamar ki fog rajtam fényesedni, illetve hogy túl sötét lesz, mint rajtam a legtöbb Clinique termék.
Teljesen hozza mindazt, amit reméltem tőle. Nem fedi el a bőrhibákat, de szépen egységesíti a bőröm, és primer, púderezés nélkül is megfelelően tartós rajtam. Nyilván nem egy Lauder Double Wear, de amennyire fényes eleinte, nagyjából tartósan azt a szintet tartja nap végéig: egy erősebb bőrfény, ami egyáltalán nem előnytelen, sem kényelmetlen. Érzetre nagyon könnyű, nem irritál és nem okozott bőrhibákat. Az összetétele nagyon szép, egyszerű hétköznapokra nekem ideális. A téli hidegekben szerintem nagyon jó társam lesz.
A színe pont megfelelő, bár egy hangyányit lehetne még világosabb, de így sem üt el igazán a nyakam színétől, ha vékonyabb rétegben használom.
A tubus egyszerű, praktikus, az állaga krémesebb, így nem folyik ki azonnal a kupak lecsavarásakor. Testesebb krém fölött is jól teljesít most a hidegebb őszi időben. Nyárra nekem lehet sok lesz, de még sosem volt ilyen jó tapasztalatom színezett hidratálóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

vfejes

2019. október 28.

Imádom, a tökéletes BB. Sajnos szükségem lesz a 2-es árnyalatra, a nyári 3-ast épp el kell hagyjam. Gyönyörű a bőröm mellette és vele. Hajrá Joy napok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

mintberry.crunch

2019. július 31.

Kismillió alapozót kipróbáltam már (a legolcsóbbtól a DW-ig) nyárra a kombinált és emellé nagyon izzadós arcomra, de minden csomósan hámlik le róla 30 fok felett. Erről a színezett krémről azt olvastam, hogy izzadságálló, így kértem belőle egy kis próbát, és a legnagyobb meglepetésemre tényleg bevált. A fedése nagyon enyhe, csak egységesíti a bőrszínt, de cserébe remekül hidratál és hagyja lélegezni a bőrt. A nyáron is matt arcot elengedtem... Bár ezzel is fénylik a bőröm, de nincs olajos hatása, így el tudom viselni, max. lepúderezem. A legvilágosabb szín teljesen beleolvad az én nagyon hóka semleges bőrtónusomba, de azt hiszem, mivel nagyon enyhe a fedése, gyakorlatilag bármilyen világos arcszínhez passzolhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

nellik

2019. július 29.

Kb másfél hónapja vettem, nem bántam meg.
A fedése minimális, de nagyon szépen egységesíti a bőrképet.
Önmagában korrektorral, vagy alapozóhoz keverve használom, attól függően milyen aznap a bőröm.
Púderrel fixálom, így elég tartós, egész nap hidratált a bőr.
Szerintem kézzel a legkönnyebb eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

Kb másfél hónapja vettem, nem bántam meg.
A fedése minimális, de nagyon szépen egységesíti a bőrképet.
Púderrel fixálom, így elég tartós, egész nap hidratált a bőr.
Szerintem kézzel a legkönnyebb eldolgozni.

Szepis

2019. június 19.

Csodálatos ez a krém....nekem a legvilágosabb szín tökéletes:) a tartóssága is hibátlan reggeltől-estig bírja, nekem, ha bele akarok kötni egy bajom van, hogy SPF25 és nappalra nyáron kevés, de azért van belőle otthon, ára is megfelelő mivel kevés kell belőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Térfogatnövelő segédanyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.