Clinique

Ár:   10 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: ftbnny, az összetevőket feltöltötte: mintberry.crunch, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   10 400 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Színezett hidratáló, amely hialuronsav és az aktivált aloe víz tartalmának köszönhetően 12 órán keresztül harmatos és friss érzést biztosít bőrödnek. Könnyed fedése tökéletesen alkalmazkodik bőröd tónusához mégis elfedi a bőrhibákat. Verejték- és páraálló formula, amely egész nap üde érzést és természetes hatást nyújt. Olajmentes. SPF 25 fényvédővel védi a bőrt az UVA/UVB sugarak és a káros környezeti hatások ellen.

3 árnyalatban kapható

Ár: 7000 , Eladó: Ildu
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges.
Ár: 4000 , Eladó: szanaci
Állapot: Félig van kb, Helyszín: Budapest , fizetés: --

Kamea

2020. június 26.

Az Annamarie Börlind alapozóm 5 hónap használat után az istennek se akart még elfogyni, de el kellett tegyem már az őszi-téli időszakra, mert hát se a színe, se pedig az állaga nem volt már megfelelő az elkövetkezendő hónapokra. Nyárra kerestem tehát egy könnyedebb bb/cc krémet, amikor épp szembejött velem @szeliger véleménye. Ismét nagyon köszi!
Mivel épp Budapestre kirándultunk, egy Clinique márkaboltban ki is tudtam próbálni (ebben a maszkos időszakban csak a nyakamon). Nekem is az universal light árnyalat lett a befutó. Ez épp a nyári bőrszínem, télre már sötét lenne.
Nagyon tetszik a kifejezetten fényes finishe, az állaga, valóban egy kellemes, könnyed egész napos viselet. Természetes bőrfényű a megjelenése, nem ül bele a ráncokba, nem kopik, és a fedése is épp annyi, amennyi nekem szükséges. Az a kimondottan „mintha nem is lenne rajtam semmi, aztán pedig mégis” hatású, amit annyira szeretek!
Minden tekintetben meg vagyok elégedve a beltartalommal, kifogásaim csakis a kiszerelést illetően vannak, de azok aztán bőven! :) Ha leárazva vettem volna meg, talán nem is akadékoskodnék ezen, de azért ennyi pénzért az igazán elvárható lenne a márkától, hogy nyomópumpás kiszerelésbe tegye már bele az ilyen jellegű termékeit! Vagy legalább a tubus kimenetén lenne egy szűkítő cső, de az sincs!
Lehet már nem egy olyan terméket venni, ami feleennyibe, sőt ennél is kevesebbe kerül és nem jelent gondot nekik a nyomópumpás kiszerelés.
Ha álmos reggeleken kicsit is erősebben találom megnyomni a flakont, a kinyomott mennyiség egyharmada egyből veszendőbe megy. Ugyanis nekem tényleg nagyon kevés kell ebből a krémből, egy borsónyi csak. Mivel a kezemmel dolgozom el, így nincs se ecset, se szivacs, ami felvegye a felesleget, csak a lefolyóba tudom lemosni a kezemről. Illetve ez nem olyan jellegű termék, amit építgetni lehet, nem is szükséges. Ha lecsavarható pumpás lenne a teteje, akkor akár még vissza is tudnám tapicskolni a felesleg egy részét.
És igen, a másik probléma majd akkor fog jelentkezni, ha fogyóban lesz a termék. Úgy kell majd eljárnom, mint a kézkrémek esetében: kettévágom a flakont, majd egymásba csúsztatom a két részt és az ujjammal kanyarítgatom ki belőle a cuccot, amíg el nem fogy, vagy ki nem szárad.
A fent említett bosszúságok miatt kap tőlem csak 4 csillagot, maga a termék valóban csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 26.

szeliger

2020. május 18.

Universal light árnyalatban, ez a középső szín a három kapható árnyalat közül. Most még praktikusnak tartom a kerek kupakot, amin a tubus fejjel lefelé stabilan áll, a vége felé azonban látom, hogy lesz majd mérgelődés, hogyan szedem ki a maradék terméket a flakonból. (Gondolom, majd levágom a végét és kitörölgetem)
Egyébként pedig minden más tulajdonsággal maradéktalanul elégedett vagyok. A tavaszi-kora nyári időszakra terveztem használni, amikor még nem kell olyan erős fényvédelem, mert viszonylag keveset vagyok még a szabadban, de már az erős sminket sem kívánja sem a bőröm, sem a tükörből a szemem. A moisture surge hydrating supercharged koncentratumot használom alatta, aztán jöhet ez a színezett hidratáló. A finish kicsit fényesebb, az utóbbi időben azonban ebbe az irányba mozdultam el a sminktermékeket tekintve, az idősödő bőrömön ezek a fényt visszaverő termékek egyszerűen jobban mutatnak. A krém kicsit testesebbnek tűnik, ezért gyorsabban kell vele dolgozni, hogy szépen elterüljön a bőrön. Ha nem sietek, akkor hajlamos helyenként vastagabban megragadni és gyurmázni kell az arcot. Pár alkalom után már kiismertem és most már megy minden, mint a karikacsapás, kézzel gyorsan mint egy krémet felkenem, a végén a széleket a Zoeva 110-re bízom. A bőrrel szépen egybeolvad, nem ül bele a ráncokba, megfelelően egységesít. A koncentrátum+színezett hidratáló kettős együtt nagyon jól működik, az arcom bőre estére is hidratált marad, nem látom nyúzottnak. Télre talán kevés lenne, de most pont jó.
Egyértelműen jó termék, hatalmas ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 18.

Egyértelműen jó termék, hatalmas ötös.

bobekecske

2019. november 13.

Nagyon szeretem a Clinique Moisture Surge arckrémét, télre szerettem volna egy könnyebb fedésű színezett hidratálót, így gondoltam teszek vele egy próbát. Tartottam tőle, hogy túl hamar ki fog rajtam fényesedni, illetve hogy túl sötét lesz, mint rajtam a legtöbb Clinique termék.
Teljesen hozza mindazt, amit reméltem tőle. Nem fedi el a bőrhibákat, de szépen egységesíti a bőröm, és primer, púderezés nélkül is megfelelően tartós rajtam. Nyilván nem egy Lauder Double Wear, de amennyire fényes eleinte, nagyjából tartósan azt a szintet tartja nap végéig: egy erősebb bőrfény, ami egyáltalán nem előnytelen, sem kényelmetlen. Érzetre nagyon könnyű, nem irritál és nem okozott bőrhibákat. Az összetétele nagyon szép, egyszerű hétköznapokra nekem ideális. A téli hidegekben szerintem nagyon jó társam lesz.
A színe pont megfelelő, bár egy hangyányit lehetne még világosabb, de így sem üt el igazán a nyakam színétől, ha vékonyabb rétegben használom.
A tubus egyszerű, praktikus, az állaga krémesebb, így nem folyik ki azonnal a kupak lecsavarásakor. Testesebb krém fölött is jól teljesít most a hidegebb őszi időben. Nyárra nekem lehet sok lesz, de még sosem volt ilyen jó tapasztalatom színezett hidratálóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

vfejes

2019. október 28.

Imádom, a tökéletes BB. Sajnos szükségem lesz a 2-es árnyalatra, a nyári 3-ast épp el kell hagyjam. Gyönyörű a bőröm mellette és vele. Hajrá Joy napok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

mintberry.crunch

2019. július 31.

Kismillió alapozót kipróbáltam már (a legolcsóbbtól a DW-ig) nyárra a kombinált és emellé nagyon izzadós arcomra, de minden csomósan hámlik le róla 30 fok felett. Erről a színezett krémről azt olvastam, hogy izzadságálló, így kértem belőle egy kis próbát, és a legnagyobb meglepetésemre tényleg bevált. A fedése nagyon enyhe, csak egységesíti a bőrszínt, de cserébe remekül hidratál és hagyja lélegezni a bőrt. A nyáron is matt arcot elengedtem... Bár ezzel is fénylik a bőröm, de nincs olajos hatása, így el tudom viselni, max. lepúderezem. A legvilágosabb szín teljesen beleolvad az én nagyon hóka semleges bőrtónusomba, de azt hiszem, mivel nagyon enyhe a fedése, gyakorlatilag bármilyen világos arcszínhez passzolhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

nellik

2019. július 29.

Kb másfél hónapja vettem, nem bántam meg.
A fedése minimális, de nagyon szépen egységesíti a bőrképet.
Önmagában korrektorral, vagy alapozóhoz keverve használom, attól függően milyen aznap a bőröm.
Púderrel fixálom, így elég tartós, egész nap hidratált a bőr.
Szerintem kézzel a legkönnyebb eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

Kb másfél hónapja vettem, nem bántam meg.
A fedése minimális, de nagyon szépen egységesíti a bőrképet.
Púderrel fixálom, így elég tartós, egész nap hidratált a bőr.
Szerintem kézzel a legkönnyebb eldolgozni.

Szepis

2019. június 19.

Csodálatos ez a krém....nekem a legvilágosabb szín tökéletes:) a tartóssága is hibátlan reggeltől-estig bírja, nekem, ha bele akarok kötni egy bajom van, hogy SPF25 és nappalra nyáron kevés, de azért van belőle otthon, ára is megfelelő mivel kevés kell belőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Térfogatnövelő segédanyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.