Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2014. január 14.

Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Fekete szempillaspirál. Természetes fényes pillák. A szempillákat meghosszabbítja, kiemeli.

Kiszerelés: 5,6 g

titikutyus

2018. július 20.

Update: Uramatyám, most látom, a Sephora honlapján kapható a termék?! El sem hiszem, azonnal veszek belőle!!

A kedvenc szempillaspirálom volt addig, amíg lehetett kapni, sajnos évek óta már nem kapható. Anno egy dekoratív eladó hölgy ajánlotta a Douglas-ban, olyan spirált kerestem, ami nem túl feltűnő, nem dúsít vagy hosszabbít természetellenesen, egyszerűen csak kiemeli a tekintetet, és főleg nem irritál. Tökéletesen bevált ez a termék. Valahogy ad egy különös "csillanást" a szemnek. Később Párizsban bekészleteztem belőle, miután megtudtam, hogy ki fogják vezetni. Azóta sajnos már feléltem a készletemet, reménykedek benne, hogy visszahozzák a piacra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

KuliKali

2015. november 6.

ÓÓÓ anno az első saját szempillaspirálom volt,már több,mint 4 éve! Most milyen távolinak tűnik... Egyébként abszolút nem volt nagy szám,azért ezt kaptam,mert allergén mentesnek mondták a Douglasban.Elég kis egyszerű spirál volt,egyszerű kefe,kicsit kenődött,tartósnak viszont tartós volt,bár az árát egyáltalán nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 6.

messin

2014. augusztus 18.

Amikor kifestem a szempillámat, mindig nagyon szépek, bár szerintem nem elég mély a fekete színe. 2-3 óra elteltével körbe kell törölni a szemem környékét, mert mindenfelé lepillogom a festéket. Elmegy, de nem kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

makeupuniverse

2012. április 25.

Az alsó szempillámon perceken belül elkenődött, felül szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

Az alsó szempillámon perceken belül elkenődött, felül szép.

cirmok

2012. március 29.

én is nagyon szerettem, a tökéletes nappali szempillaspirál azok számára, akiknek eleve hosszú szempillái vannak, és csak egy kis kiemelésre van szükségük. a visszafogott sminkek méltó befejezése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

médea

2012. március 17.

Ez volt az első olyan szempilla spirálom ami nem kopott le a szempillám végéről, majdnem egy évig kitartott, szerettem, de végül nem vettem meg újra, hanem inkább újjakat próbáltam ki. Ahogy a neve is mutatja nagyon természetes hatást kelt, nem túl feltünő a végeredmény, nem tincsesedik tőle a szempilla, szerintem nagyon jó minőségű. És nagyon tetszik az elegáns egyszerű ezüst tokja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.