Clinique

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kiszerelés:   3,9 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdag, könnyű formula amely akár 8 órán át tart és egyben hidratálja az ajkakat.

16 árnyalatban kapható

Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Diisostearyl Malate ti I eo Trioctyldodecyl Citrate eo Lanolin Oil eo I eu 1 0Caprylic / Capric Triglyceride eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Castor Isostearate Succinate Silica Octyldodecanol eo I i I al Ozokerite Polyethylene Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Hydrogenated Polydecene eo Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Olea Europaea (Olive) Extract Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Astrocaryum Murumuru Seed Butter Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Cholesterol eo I eu 0 0Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Ceramide 2 Palmitic Acid eo I eu 2 0Squalane eo 1 0Lauryl PCA h Lauryl Methacrylate/ Glycol Dimethacrylate Crosspolymer Linoleic Acid eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Glyceryl Stearate eo I euOleic Acid eo I eu Butylene Glycol h 1 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Sodium Hyaluronate h 0 0Potassium Sulfate Alumina Silica Dimethyl Silylate eo Barium Sulfate sz Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Calcium Sodium Borosilicate Calcium Aluminum Borosilicate Synthetic Fluorphlogopite Aluminum Hydroxide sz I eo I h Tin Oxide Mica Iron Oxides sz 0 0Red 7 Lake / CI 15850 szCI 42090 sz Titanium Dioxide f 0 0Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Iron Oxides sz 0 0Carmine / CI 75470 sz 0 0Red 30 / CI 73360 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz Red 28 Lake / CI 45410 sz

Clinique Pop Lip Colour + Primer Rúzs Punch Pop árnyalat
Ár: 3000 , Eladó: mirtillmajoros
Állapot: Kipróbált (képen látszik), Helyszín: Budapest , fizetés: Akárhogyan
2000Ft - Clinique Pop Lip Colour + Primer Rúzs
Ár: 2000 Ft , Eladó: katt
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest belvárosában, előreutalás esetén postázom is. Az ár a postaköltséget nem tartalmazza.
szeliger

2019. június 12.

02 Bare Pop árnyalatban. A tavaszi neszesszerakcióban szerepelt a termékek között és ez egy jó rúzs. Először is és legfontosabbként, a színe tökéletes nyári szín, nagyon illik abba a színkörbe, amit nyáron szeretek használni, bronzok, kékek, korallok, úgyhogy köszi Clinique, magamtól nem biztos, hogy megvettem volna.
Tükör nélkül is könnyen frissíthető, nem annyira markáns a szín, hogy a kontúrnak jelentősége lenne, mégis látszik, hogy ott van az ajkakon, szép bronzos fényt ad nekik. Maga a rúzs kényelmes, nem szárít, ugyan különösebb hidratáló hatást sem tapasztaltam. Ha nem szép sima felvitel előtt a száj bőre, akkor a cserép bizony ottmarad, sőt, a rúzs még ki is emeli, erre figyelni kell.
Mindennel együtt nagyon szívesen használom, gyakran nyúlok érte, bekerült a kedvencek közé, megy az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 12.

Makk Zsuzsó

2019. március 15.

A top 3 legjobb rúzsom egyike. Love árnyalat, ami a tökéletes málnaszín. Annyira gyönyörűen terül, szinte szervesül az ajkakra, rajtam nagyon tartós. Ha kopik is, egységesen és úgy szinte még természetesebb. Nem szárít, sőt, kifejezetten hidratált érzetet hagy. És fantasztikus ez a selymes finish.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

hógolyó

2019. január 17.

Hatalmas csalódás. A legegyszerűbb avon rúzs 8ad áron is többet tud. Nálam ez a rúzs egy olcsó szájfény kategória. Cca fél óra tartósság is túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

fagas

2018. november 14.

Nekem a 14-es, "Plum Pop" fantázianevű rúzs van meg, egy szatén finisű, szépséges lilás beütésű, sötét rózsaszín. Ebből adódóan inkább őszi-téli szín, tavaszra már kicsit sötétnek gondolom. Klasszul hidratál, feltölt, két húzással már bőven fed, kiadós, az biztos. De eléggé hamar kopik, igaz, nem csúnyán, de kb. 1 1/2- 2 óra múlva újra kell kenni. Mindezek ellenére nem leszek szigorú, 4 csillagot adok neki.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

lbetti

2018. szeptember 2.

09 Sweet Pop árnyalatban van meg nekem, mini verzióban. Tetszik az állaga, krémes, pigmentált, szépen mutat az ajkakon. Rajtam viszonylag tartós is, de nem tart 8 órán át, mint ahogy a leírásban is ígéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

kisvirci

2018. június 20.

Hatalmas Clinique fan vagyok. Egyből 4 árnyalattal indítottam. Nem szárít, nagyon szép, jól pigmentált színek. A csomagolása is szép. Viszont sajnos a régebbi clinique rúzsokkal ellentétben, nem bír annyit, hamar kopik, kenődik és étkezés után mindig újra kell kenni. Picit csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

mikkamakka75

2018. május 31.

Egy pinket és egy cseresznyès pirosat vettem ebből a rùzsbòl. Szèpek a színei, jòl fed, nem szàrít különösebben, de hogy 8 òràt bírna, az barokkos tùlzàs. Ha precízen ecsettel, jòl eldolgozva viszem fel, nem eszem, nem iszom ès lehetőleg nem is beszèlek, talàn 4-5 òràn àt vàllalhatò. Ha mindezeket csinàlom, 1-2 òra utàn igazítani kell. Nem kopik csùnyàn, kivève kiadòsabb evèsnèl. Azért nem pontozom le nagyon, mert rajtam a többi krèmes rùzs sem tart tovàbb. De ha igazàn tartòsat akarok, tovàbbra is marad a Maybelline Super Stay, ami 1 igazítàssal kibír rajtam 12-14 òràt. Igaz, annak meg nincsenek ilyen szèp nyàrias színei..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

madri

2018. május 7.

Bare Pop árnyalatban van meg, ajándékcsomagban kaptam. Szép színe van, jól hidratál, bár pont ez a szín egyáltalán nem látszik. Ami miatt csak 2/5 az a tartósság, evést-ivást nem bír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Asianlover

2018. március 21.

Még tinédzser koromban kezdődött a kapcsolatom a Clinique rúzsokkal, akkoriban anyukámtól kaptam őket ajándékba ♥
Pár év kihagyás után, most Mocha Pop árnyalatban használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Vékony rétegben is nagyon szépen fed, nem szárít és nem viseli magán az EL rúzsok egyik hátrányát sem (nem olyan nehéz, ragacsos, és nem fogják össze a fogaimat sem). Sokakkal ellentétben én a tartósságával is meg vagyok elégedve.
Minőségi termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Minőségi termék!

Tiziana

2018. március 18.

Nagyon csodásak a színei,egyelőre még csak az üzletben próbálgattam, a Plum, és Berry tetszik!
Jó hogy van ez az oldal, mert a kommenteket olvasva kicsit gondolkodóba estem
hogy érdemes-e kiadni ennyi pénzt (a Dougl.-ban már 8200 ft-nál tartunk,) ha a tartóssága kb. a nullával egyenlő.
Csak ne tetszenének ennyire!! még gondolkodom, gondolkodom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

Jó hogy van ez az oldal, mert a kommenteket olvasva kicsit gondolkodóba estem
Csak ne tetszenének ennyire!! még gondolkodom, gondolkodom...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Lauryl PCA, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Diisostearyl Malate, Trioctyldodecyl Citrate, Lanolin Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polydecene, Ethylhexyl Palmitate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cholesterol, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Palmitic Acid, Squalane, Linoleic Acid, Glyceryl Stearate, Oleic Acid, Silica Dimethyl Silylate, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Cholesterol, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Oleic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Barium Sulfate, Aluminum Hydroxide, Iron Oxides, Red 7 Lake / CI 15850, CI 42090, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Iron Oxides, Carmine / CI 75470, Red 30 / CI 73360, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.