Clinique

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: Leti01, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   3,9 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színek, matt hatás. Erősen pigmentált rúzs beépített primerrel az akár 8 órán át tartó krémes matt hatásért.

2100,- Clinique Pop Lip Colour 09 Sweet Pop
Ár: 2100 , Eladó: pill
Állapot: bontatlan, Helyszín: Bp, XIII, fizetés: előre utalás foxpost, személyes átvétel
Ár: 1800 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: 2 alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként/Foxpost-tal tudom küldeni.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SziKri

2021. október 30.

Pigmentált, hidratál, de nem bír ki egy málna szörpöt sem! Ilyen teljesítményért elég borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 30.

katagi

2021. június 2.

Nem vagyok nagy rúzshasználó, és a feltűnést se keresem; most mégis kattant valami nálam, és bevállaltam a 02 Icon Pop árnyalatot. Nagyjából biztosra mentem, tudtam, hogy elbírja a fejem ezt a színt. Jó erős színe van, és ami a lényeg, kényelmes viselni, nincs 10 perc után olyan érzetem, hogy azonnal meg akarok szabadulni tőle, mert zavaró a számon. Evés-ivást bírja valamennyire, azért 2-3 óra után újra kell kenni, de amúgy se hiszek az "egész nap tart"-reklámoknak. Kopottan is jól néz ki. Leárazva is elég húzós az ára (szerintem), soha nem is költök ennyit egy kozmetikumra, de most bennem volt a YOLO-érzés, és egyszer megengedtem magamnak a dőzsölést. Úgy érzem, megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 2.

bongi

2020. december 3.

Szerencsére az árnyalat, amit megrenletem, pont olyan, mint amire számítottam. Hasonló, vagy pont az, ami itt a képen látható. Minden szempontból megfelel, szép, tartós, nem szárít. Akció volt rá, mikor vettem, így szinte féláron jutottam hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

acsklaudia

2020. augusztus 15.

A love pop változatot használom. Tökéletes, nem szárad az ajkam tőle és tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

A love pop változatot használom. Tökéletes, nem szárad az ajkam tőle és tartós

okroseva

2020. március 2.

Ez a rúzs klassz. Teljesen megértem, hogy a többiek mennyire oda vannak érte. A Bold pop árnyalatot választottam, ami elsőre idegennek tűnt a csomagolásban, de csodálatosan áll, szeretem magamon. Egy problémám van vele, de az sajnos kellemetlen felhőként lengi körül a rúzs használatát. Amikor hazahoztam, kibontottam a rúzst, hogy meggusztáljam, sajna azt tapasztaltam, hogy az el van törve, és a tok felső részét össze-vissza kenegette a rázkódó anyag. :( Óvatosan egy mini spatulával eltváolítottam a tokban maradt részt, hogy a letört felet beillesszem a tartóba, de így sem tudom a tartóból kenve biztonságosan használni, nyúlik-mállik nyeklik-nyaklik a rúzs, emiatt teljesen el vagyok keseredve. Viszont! a tokból kikapart rúzs kitünően használható egy tömött fluffy ecsettel, szépen felvihető, széleken satírozva, mese*.*

A csomija nagyon nagyon elegáns, és trendi, nehéz, de jól súlypontozott, kézre esik. A tartósság meghökkentően jó ahhoz képest, hogy egy lágyabb, krémes állagú rúzsról van szó. Matt kategóriába éppen belefér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Ancsika77

2019. december 8.

Blushing pop árnyalata számomra a tökéletes nude szín,kreol bőrömhöz.Nem túl világos,nem is sötét nude,nem is túl barnás,de nem is nagyon rózsaszínes!Ezt a színt keretem régóta,ez végre tökéletes árnyalat.Nagyon szép,Esteé Lauder Rose szájkontúr ceruzájával tökéletes elegáns nude kombót alkotnak)A rúzs állaga nagyon selymes,krémes,szépen egyenletesen kopik,egész jó a tartóssága is.De én legfőképpen a színe miatt vettem meg,az számomra tökéletes,imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 8.

Lexi99

2019. január 21.

Peony pop fantázianevű árnyalatát próbáltam ki, valami mesésen gyönyörű szín! Egyáltalán nem szárítja a számat, selymes érzést ad, tartóssága is rendben van. A fedése is jó, bár szerintem fedhetne egy kicsit jobban is ha már “erős matt rúzs”.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Grand

2019. január 19.

Fantasztikus! Ruby pop árnyalatban van meg (korallos/rózsaszínes élénk piros), selymes állagú, nagyon kényelmes viselni, nem szárít. Ivás-evést is jól bírja, ha egy kicsit meg is kopik belül akkor sem lesz csúnya. Az “újrakenésnél” sem csomósodik össze, nem ül bele a redőkbe, nagyon jól lehet igazgatni is, a formája is kézre áll. Még a dizájnja (szép magyar szó) is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

DorothyHK

2018. július 28.

Egy kedves barátnőmtől kaptam Rose Pop árnyalatban. Ahogy a korábbi értékeléseket elnézem, valószínű, hogy árnyalatonként változó a termék strapabírása, ugyanis nekem szuper tartósnak bizonyult ez a szín. Többszöri ivás + magyaros olajos főétel + gyümölcs evés után is 99%-ban még mindig a helyén volt, cseppet sem kenődött el. Ennyire jól még a tartós folyékony rúzsaim sem bírják. Azt azonban fontos megjegyeznem, hogy bár matt címszó alatt fut, nagyon távol áll a folyékony rúzsok mattságától. Maga a szín hihetetlenül intenzív, evés során nem kopott, csak a szín intenzitása csökkent (de még így is erős fedést nyújt). Krémes állaga van és nem szárít. Illata semleges. Kétség kívül ez az egyik legtartósabb rúzs amit valaha próbáltam. Ha lehetne 10 csillagot adni, akkor annyit kapna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

csodibogi

2018. június 13.

Gyönyörű élénk színek, és nagyon egyszerű egységesen feltenni, viszont a tartósságával vitatkoznék. A Mod Pop 04 árnyalatot használom (kb. másfél hónapja), ami igazi nyári gyümölcsös árnyalat, de reggeli sminkeléssel nem bírja ki a tízóraimat sem. Nem is kopásnak mondanám, egyszerűen lecsúszik a számról. Újratéve ismét kb. 2 óra alatt szublimál, már vízivástól is.
Ettől még persze szeretem, viszem magammal, és szorgalmasan kenem újra. Clinique családban nagytestvére, a Clinique Long Last Matte rúzsok simán verik, ott a Matte Crimson pirosat használom, az már lazán kibír egy vacsit is. Mindezek ellenére szemezek a Mod-nál eggyel világosabb (Bubblegum?) árnyalattal, mert esendő rúzsvásárló vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.