Clinique

Ár:   12 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   12 300 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hidratáló, mely azonnal mattá teszi a bőrt, szabályozza a faggyútermelést és olajmentes hidratálást nyújt egész nap. A könnyű formula azonnal innovatív optikai technológia segítségével halványítja el a pórusokat. Gyorsan felszívódik, óvja a bőrműködés egyensúlyát, és pontosan annyi nedvességet juttat a bőrbe, amennyire annak szüksége van.

lillus09

2020. február 23.

Már jó néhány hónapja használom, nagyon különleges a formula. Amikor felkenem olyan púderessé válik az arcbőrömömön, olyan mintha nem használtam volna semmit. A full mattítást azt hozza, de nekem komedós, miteszeres a bőröm és ezen nem változtatott. Nagyon könnyed, de éppen ezért én azt érzem, nem táplál eléggé, 3-4 pumpányit is felteszek az arcomra. Illetve amit nem szeretek, hogy utána ha cc krémet használok, nagyon csúnyán mutat a bőrömön, kihozza a száraz részeket, így inkább éjszakára használom, de akkor meg minek legyen matt a bőröm. Szerintem ez a krém inkább a nagyon zsíros bőrüeknek válhat be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Sara94

2019. december 7.

Kb. 1 hónapja használom reggelente. Nagyon szeretem, elég egy pici is belőle, és egész nap matt az arcom, pedig korábban már délelőtt fényesedett. A mattító hatás ellenére sem szárítja ki a bőröm. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Lunalaluna

2017. december 23.

Szerintem nekem ez tette helyre a bőrömet. Korábban a napközben termelődött faggyú, a pórusokba bejutó alapozó és a szennyeződések folyamatosan irritálták a bőröm és egyenetlen volt a bőrfelszínem emiatt. Miután ezt a Clinique Pore Refining Perfector-ral együtt használtam hihetetlenül javult a bőröm állapota. Ehhez viszont kellet az is, hogy a nap végén egy olajos lemosóval (The History of Whoo Cleansing Oil) a pórusokat kitisztítottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 23.

reny

2017. szeptember 19.

Lassan egy éve használom,de valamiért nem hozta azt,amit elvártam tőle. Imádom a clinique termékeket,évek óta használom őket,de ez hatalmas csalódás. Kb fél óra elteltével már kezd kifényesedni a t-zónám,ami nagyon gyenge eredmény egy ilyen drága kencétől,ami matt arcbőrt ígér. Sajnos nem csak a nyári időszakban mondott csődöt,hanem egész évben. Pórus összehúzás szintén nulla.Sajnálom,de le kell pontozzam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Jellybean

2017. július 31.

Állandó problémám a kifényesedés. Nincsenek illúzióim, nem várok egész napos, csodás matt hatást, de mindig reménykedem..
Szóval több problémám is van ezzel a krémmel. Tele van apró csillámmal, amit nem értek és ha nem sminkelek rá, bizony látszik. A hidratáló hatása is gyenge, de oké, nem azért vettem. Az azonnali hatás tökéletesen matt, annyira, hogy a szárazabb részeket ki is emeli, viszont egy-két óra múlva az én bőröm ugyanolyan fényes, mintha semmit sem használtam volna. Ráadásul kukacosodik is, mindig le kell törölgetnem a fehér, megszáradt maradványokat. Én mindent megtettem, hogy működjön, előtte hasznàltam a szappanját olajos bőrre, majd a tonikot is, de nem...Nem működik valami jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

bjulie

2017. június 14.

Nekem nagyon bevált, elég zsíros bőröm van, több órán keresztül tudja tartani a mattságot, és simán tudok rá sminkelni. Azért adok csak 4 csillagot, mert a hidratáló hatásával nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Ryana

2017. április 22.

Bele kell rondítanom a nagy ünneplésbe.
Igen, mattít és könnyen felszívódik. Ennyit tud. És most jön a rossz hír. Se alá, se fölé nem lehet tenni semmit, mert nem bírja a társaságot, mindennel összevész, "összekukacosodik".
Extra zsíros, nagyon tág pórusú bőröm van. A pórusokkal nem tesz csodát, konkrétan semmit sem tesz, de nem is ezt vártam tőle. Amit elvártam: legyen egy mattító hidratálóm, ami a magnéziatej és a mattító fényvédő alá kenve kiegészíti azok hatását. Na ez totál felejtős, teljes csőd. Vagy ez, vagy az, mert ez a krém akkora díva, hogy nem áll össze más jöttment cuccokkal.
Akkor pislogjon csak a polcon, többé nem veszem meg. Feleáron is találok hasonló mattító krémet, ami még össze is fér a magnéziatejjel.

UPDATE: Ez a krém kb harmadannyiba kerül, és simán kenterbe veri: http://kremmania.hu/kremek/bioderma-sebium-pore-refiner-porusosszehuzo-krem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Bele kell rondítanom a nagy ünneplésbe.

nikkike

2017. február 21.

A pórusaimon még nem vettem észre változást, de nagyon jó, könnyű kis krém, pillanatok alatt beszívódik, és nagyon puha marad utána a bőröm, de azért a Clinique - Moisture Surge Extended Thirst Relief krémet nálam nem veri, viszont majdnem kétszer annyiba kerül. Szerintem nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

noraszabad

2016. november 10.

T-vonalban elég zsíros a bőröm, ez a hidratáló viszont rengeteget javít rajta!! Nagyon gyorsan beszívódik, kellemes, matt, puha érzést ad a bőrnek. Minden reggel ezzel kezdem a sminkelést. A pórusaimon is javít, bár nem tünteti el őket teljesen. Összességében szerintem nagyon jó kis termék, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

ChrystalDiva

2016. július 16.

Itt olvastam jókat róla, ès be is jött! Számomra csodaszer, nem bírok élni nélküle, a kombi zsíros bőrömet gyönyörűen és sokáig mattítja, egységes lesz tőle az arcbőröm. Mindenkinek ajànlom, aki hasonló traumàval küzd. Kiegészítéskènt javaslom hozzá a termékcsalád Instant Perfector termékét plusz mattításra. Fantasztikusak együtt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sucrose, Acetyl Glucosamine, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Squalane eo 1 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.