Clinique

Ár:   12 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   12 300 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hidratáló, mely azonnal mattá teszi a bőrt, szabályozza a faggyútermelést és olajmentes hidratálást nyújt egész nap. A könnyű formula azonnal innovatív optikai technológia segítségével halványítja el a pórusokat. Gyorsan felszívódik, óvja a bőrműködés egyensúlyát, és pontosan annyi nedvességet juttat a bőrbe, amennyire annak szüksége van.

Pomelo

2020. augusztus 27.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nekem pontosan azt adja, ami ígér: órákon át tartó mattítást, enyhe pórus eltüntetést és az egyéb termékek mellé nekem épp elegendő hidratálást. Kifejezetten szeretem smink alá használni. Kellemes, púderes, ugyanakkor hidratált érzetet ad.
Egy bajom ban vele, nincs benne fényvédő, így inkább fényvédős alapozó alá használom, mint egy másik, fényvédős hidratáló alá, így nálam sminkelős napokon, vagy a nagy nyári melegben kerül elő elsősorban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

bongi

2020. augusztus 22.

Egyelőre 3 csillag, megvan néhány hete, de sajnos ahogy előttem is írták már, nem minden alapozóval működik. Ugyanebből a termékcsaládből megvan a szérum is, mindekettő jó cucc, de ha felkenem rá az alapozóm, vagy kukacosodik, vagy csúnya maszk hatása lesz az egésznek. így egyelőre 3 csillagra értékelem. A mattító hatása nekem csak néhány órát tart, de nekem nagyon zsíros a bőröm, úgyhogy csodát ettől a krémtől sem vártam.

Update: az alapozómmal (LRP hab állagú mattító alapozó) továbbra sem működik, de egy könnyebb BB krémmel igen. Viszont a mattító hatása nekem kevés, és a pórusokkal sem kezd semmit hosszabb távon sem. El fogom használni, de kicsit csalódott vagyok, egy ilyen drága kencétől többet vártam volna. Mikor felkenem, sima és teljesen matt a bőröm, de 2-3 óra elteltével ugyanolyan zsíros lesz, mintha nem használtam volna semmit.

Mivel zsíros, tág pórusú és pattanásos a bőröm, ráadásul már kezdenek megjelenni a kisebb ráncok, egy arzenálnyi arcápolóm van, mert olyannal még nem találkoztam ami egyben az összes problémámat orvosolná. Nyaraláskor viszont nem akartam a fél fürdőszobát elvinni, így csak ezt a hidratálót és az ebbe a termékcsaládba tartozó szérumot vittem magammal. 1 hét után olyan kövér, fekete mitesszerek lettek az orromon és az orcáimon, amilyenek még soha nem voltak nekem. Ezt neked pore refining. Csak azért nem pontozom le jobban le ezt a krémet, mert gyanítom, hogy a mitteszerekért inkább a sűrű szérum (Pore Refining Solutions Correcting Serum- tömény szilikon 17000 ft-ért) felelős. Mostmár végképp eldőlt, hogy nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 22.

lillus09

2020. február 23.

Már jó néhány hónapja használom, nagyon különleges a formula. Amikor felkenem olyan púderessé válik az arcbőrömömön, olyan mintha nem használtam volna semmit. A full mattítást azt hozza, de nekem komedós, miteszeres a bőröm és ezen nem változtatott. Nagyon könnyed, de éppen ezért én azt érzem, nem táplál eléggé, 3-4 pumpányit is felteszek az arcomra. Illetve amit nem szeretek, hogy utána ha cc krémet használok, nagyon csúnyán mutat a bőrömön, kihozza a száraz részeket, így inkább éjszakára használom, de akkor meg minek legyen matt a bőröm. Szerintem ez a krém inkább a nagyon zsíros bőrüeknek válhat be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Sara94

2019. december 7.

Kb. 1 hónapja használom reggelente. Nagyon szeretem, elég egy pici is belőle, és egész nap matt az arcom, pedig korábban már délelőtt fényesedett. A mattító hatás ellenére sem szárítja ki a bőröm. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Lunalaluna

2017. december 23.

Szerintem nekem ez tette helyre a bőrömet. Korábban a napközben termelődött faggyú, a pórusokba bejutó alapozó és a szennyeződések folyamatosan irritálták a bőröm és egyenetlen volt a bőrfelszínem emiatt. Miután ezt a Clinique Pore Refining Perfector-ral együtt használtam hihetetlenül javult a bőröm állapota. Ehhez viszont kellet az is, hogy a nap végén egy olajos lemosóval (The History of Whoo Cleansing Oil) a pórusokat kitisztítottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 23.

reny

2017. szeptember 19.

Lassan egy éve használom,de valamiért nem hozta azt,amit elvártam tőle. Imádom a clinique termékeket,évek óta használom őket,de ez hatalmas csalódás. Kb fél óra elteltével már kezd kifényesedni a t-zónám,ami nagyon gyenge eredmény egy ilyen drága kencétől,ami matt arcbőrt ígér. Sajnos nem csak a nyári időszakban mondott csődöt,hanem egész évben. Pórus összehúzás szintén nulla.Sajnálom,de le kell pontozzam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Jellybean

2017. július 31.

Állandó problémám a kifényesedés. Nincsenek illúzióim, nem várok egész napos, csodás matt hatást, de mindig reménykedem..
Szóval több problémám is van ezzel a krémmel. Tele van apró csillámmal, amit nem értek és ha nem sminkelek rá, bizony látszik. A hidratáló hatása is gyenge, de oké, nem azért vettem. Az azonnali hatás tökéletesen matt, annyira, hogy a szárazabb részeket ki is emeli, viszont egy-két óra múlva az én bőröm ugyanolyan fényes, mintha semmit sem használtam volna. Ráadásul kukacosodik is, mindig le kell törölgetnem a fehér, megszáradt maradványokat. Én mindent megtettem, hogy működjön, előtte hasznàltam a szappanját olajos bőrre, majd a tonikot is, de nem...Nem működik valami jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

bjulie

2017. június 14.

Nekem nagyon bevált, elég zsíros bőröm van, több órán keresztül tudja tartani a mattságot, és simán tudok rá sminkelni. Azért adok csak 4 csillagot, mert a hidratáló hatásával nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Ryana

2017. április 22.

Bele kell rondítanom a nagy ünneplésbe.
Igen, mattít és könnyen felszívódik. Ennyit tud. És most jön a rossz hír. Se alá, se fölé nem lehet tenni semmit, mert nem bírja a társaságot, mindennel összevész, "összekukacosodik".
Extra zsíros, nagyon tág pórusú bőröm van. A pórusokkal nem tesz csodát, konkrétan semmit sem tesz, de nem is ezt vártam tőle. Amit elvártam: legyen egy mattító hidratálóm, ami a magnéziatej és a mattító fényvédő alá kenve kiegészíti azok hatását. Na ez totál felejtős, teljes csőd. Vagy ez, vagy az, mert ez a krém akkora díva, hogy nem áll össze más jöttment cuccokkal.
Akkor pislogjon csak a polcon, többé nem veszem meg. Feleáron is találok hasonló mattító krémet, ami még össze is fér a magnéziatejjel.

UPDATE: Ez a krém kb harmadannyiba kerül, és simán kenterbe veri: http://kremmania.hu/kremek/bioderma-sebium-pore-refiner-porusosszehuzo-krem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Bele kell rondítanom a nagy ünneplésbe.

nikkike

2017. február 21.

A pórusaimon még nem vettem észre változást, de nagyon jó, könnyű kis krém, pillanatok alatt beszívódik, és nagyon puha marad utána a bőröm, de azért a Clinique - Moisture Surge Extended Thirst Relief krémet nálam nem veri, viszont majdnem kétszer annyiba kerül. Szerintem nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sucrose, Acetyl Glucosamine, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Squalane eo 1 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.