Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2014. október 3.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Áttetsző, olajmentes formula, mely egyenletesen felvihető
  • Előkészíti az arcot a smink felvitelre és viseletre
  • Antioxidánsokat tartalmaz
  • Tartós smink eredményeket ad
  • Szatén sima végeredményt ad

pinkyy

2019. január 28.

Jó kis primer, színtelen, szagtalan, azt teszi, amit ígér. Semmi rosszat nem tudok mondani róla, kivéve talán az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

sheol

2018. május 29.

Olyan primert kerestem, ami nagyon érzékeny bőrnek se okoz problémát, ezt eddig abszolút hozta. Óriási különbséget nem vettem észre, de azért jó tudni, hogy van egy kis plusz, ami tartja a sminkem. Amúgy szépen simít. Nem használom minden nap, csak különleges alkalmakra. Arckrémekkel, fényvédővel nem veszett össze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

timilla

2017. július 27.

UD: Kipróbáltam felezve is a homlokomon, és sajnos sem a bőrkép, sem a tartósság nem volt jobb a clinique-kel, primerként számomra ez a termék értelmezhetetlen.

Ez a primer nekem tanulságos abból a szempontból, hogy bármennyi véleményt is olvas valamiről az ember, nem biztos, hogy jó lesz neki a termék. Nemcsak itt, hanem más oldalakon is átböngésztem a kritikákat, és úgy gondoltam, megtaláltam az ideális primert: szilikon is van benne, de nem fullosan műanyag, hanem tele van rakva jóságokkal, amik még ápolják is a bőrt. Igazából az egyetlen, ami működni látszik nálam az az, hogy segíti az alapozó terülését, de bőrkiegyenlítésben elmarad attól, amire szükségem lenne. Túl sok mattítást nem vártam, ezt írta is mindenki, hogy a fényesedét nem fogja vissza, de annyira nem, hogy két óra elteltével csillog a homlokom. Az alapozó tartósításában sem jeleskedik különösebben, de egy nap majd kipróbálom úgy, hogy a homlokom felére rakok, a másik felére meg nem. Remélem, legalább ápolja a bőrömet, mert ez inkább tekinthető szerintem arckrémnek, mint primernek. Max. 4 csillagot tudok adni neki, de a felezős kísérlet után még módosulhat az osztályzat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

vrabrigi

2017. június 10.

Ha alapozót/korrektort használok, a bőröm mindig kiszárad egyes területeken, és hámlani kezd. Próbáltam már többféle alapozót, korrektort, hidratáló krémeket, primert, semmi sem igazán segített. Ez a primer viszont nagyon jó, összehúzza a pórusokat, egyenletesebb lesz tőle a bőrfelszínem, és a hámlást is kiküszöbölte. Ráadásul a nagyon érzékeny szemkörnyékemet sem irritálja. Az ára borsos, de nem kell belőle sokat használni, sokáig elég, és tényleg nagyon jó alapot biztosít a sminknek, illetve hidratáló krémként is használható, ha az ember csak egyenletesebb bőrfelszínt szeretne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Michelle

2017. április 13.

Nagyon jó primer, gyönyörű alapot ad és igazán tartóssá teszi a sminket. Eddig bármilyen állagú alapozóval használtam, állta a próbát, mindegyik szépen eldolgozható rajta. Nem fényesedik ki, nem csúszik. Az én arcomat kellemesen hidratálja, puha, rugalmas a bőröm a lemosása után. Azért nem adok öt csillagot, mert ha több napon át használom, apró pattanásokat okoz, pedig nálam ez elég ritka. Így más, már korábban bevált primerekkel váltogatva merem csak feltenni, egy-egy alkalommal nem vészes. Ezzel együtt szeretem, bár még nem tudom, hogy újraveszem-e a jövőben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

cooleva

2017. április 12.

Tökéletes primer, kétségtelen. A száraz bőrömnek ez a legjobb, ezt elmondhatom. Egész nap tartja a sminket és megfelelően táplálja a bőrt a smink felvitele előtt. Viszont tényleg nagyon drága, és szerintem is van másik alternatíva , ami olcsóbb, így csak 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

bélám

2017. április 9.

Remek primer, tartja a sminket, szép bőrt eredményez. Mivel elég drága, nem ezt használom minden nap. Próbálok spórolni vele. Pont ezért gondolom azt, h lehet ilyen minőségű és összetételű, ellenben olcsóbb primert is kapni. Ettől függetlenül természetesen 5 csillag, azt adja, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Morci

2017. március 14.

Egyszerűen imádom! Egy borsónyi elég az egész arcomra, tehát a 30 ml is sokáig ki fog tartani. Gyönyörű bababőrt varázsol még így negyven évesen is. Nagyon jól terül rajta bármilyen egyéb krém, alapozó, fényvédő. Nem szárít, de mégis egész napra meggátolja a kifényesedést, ami nálam nagyon nagy szó. Kuponnal 6.500,- Ft-ért jutottam hozzá, ennyiért ajándék. Remélem, amíg élek, gyártani fogják! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

realet

2017. március 10.

Természetesen az itteni vélemények hatására vettem meg, és milyen jól tettem! Ahogy Dobolank is írja, tökéletesen működik hidratálókrémként is, normál-kombinált bőrűeknek még télen is elég önmagában, és cserébe tényleg selymesen matt alapot ad a bőrnek, egész nap szépen tartja a sminket. Az összetevőinek köszönhetően pedig nem csak a látványról gondoskodik, hanem a bőröm "jóllakottságáról" is, így a korábbi primer-próbálkozásaimmal szemben nincs lelkiismeretfurdalásom, mert végre nem folyékony műanyagot kenek a pofimra, hanem egy bőrbarát antioxidáns-koktélt. Szóval szerintem must have darab még azoknak is, akik eddig ódzkodtak a primerektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

dobolank

2017. február 23.

Ez nem egy sima primer, bár a primer funkcióját is teljesíti, hanem egy teljes értékű reggeli hidratálókrém és primer egyben. Én nagyon megszerettem, nem irritál, hidratál, a sminket estig megtartja, én természetesen a szemhéjamra is felkenem, semmilyen problémát nem okoz ott sem (még nem volt olyan primerem, ami szemre kenve problémát okozott volna, így nekem a szemhéjprimer egy teljesen felesleges termék, már amikor nem elég tartós az alapozóm ahhoz, hogy magában fennmaradjon).
Ja, és elég lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

Ja, és elég lassan fogy.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sucrose, Algae Extract, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Felületi hártya képző anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.