Clinique

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 1.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Ajakápolók

Macaron ihlette kétoldalú ajakápoló, egyik oldalán cukoralapú radírral, másik oldalán színezett hidratáló ajakbalzsammal, mely megnyugtatja és hidratálja a száraz ajkakat.

Illatanyagmentes.

6 árnyalatban kapható

Petrolatum eo Polybutene Polyglyceryl-2 Triisostearate eo I eu Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Tocopheryl Acetate a I v 0 0VP/ Hexadecene Copolymer Isononyl Isononanoate eo Silica Hydrogenated Castor Oil ti I eo I eu 1 0Butylene Glycol h 1 0C12-16 Alcohols eo Ppg-51/ Smdi Copolymer Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride eo Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Astrocaryum Murumuru Seed Butter Coleus Barbatus Extract Ceramide 2 Sea Whip Extract gy Cholesterol eo I eu 0 0Polylysine HBRCaprylic / Capric Triglyceride eo Caprylyl Glycol eo I h Linoleic Acid eo Palmitic Acid eo I eu 2 0Lauryl PCA h Hydrogenated Lecithin eu Ethylene/ Propylene/ Styrene Copolymer Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Butylene/ Ethylene/ Styrene Copolymer Water / Aqua Mica Red 7 Lake / CI 15850 szYellow 5 Lake / CI 19140 sz Red 28 Lake / CI 45410 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Red 6 / CI 15850 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz CI 42090 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz Red 30 / CI 73360 sz Sucrose h Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Isononyl Isononanoate eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Cellulose Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Silica Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Salvia Sclarea (Clary) Extract Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Caprylyl Glycol eo I h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Butylene/ Ethylene/ Styrene Copolymer Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl HydroxycinnamateBHT a I ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Red 7 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Red 28 Lake / CI 45410 sz Red 6 / CI 15850 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz CI 42090 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz Red 30 / CI 73360 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Red 33 Lake / CI 17200 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz

szeliger

2016. november 9.

2016.05.08.
04 Sweet Rose. Már vagy egy hónapja rakosgatom ide-oda, nemigen tudok vele mit kezdeni. Pedig amikor megláttam az első promo fotókat, teljesen lenyűgözött, azonnal eldöntöttem, hogy ilyen kell majd nekem. Szépen kivártam a kuponos napokat és az első csalódás mindjárt a fizetésnél ért. Az angol nyelvű honlapon kevesebb, mint 20 dollár, németül is 23 euro, a fejemben kialakult egy 6500 Ft körüli ár. Mondja is az eladó, hogy hatezervalahányszáz forint, mire én kis naívan, hogy nekem van kuponom. Az eladó kislány kedvesen rám mosolygott és közölte, hogy ez már a kuponkedvezményes ár. Tudom, hogy nálunk magasabb az ÁFA, de azért ez nagyon komoly rablás, rendesen túlárazott termék, lehet, hogy már eleve beépítik, hogy sokan kuponos napokon vásárolnak. Nem kéne. (Arról nem is beszélve, hogy újabban már nesszeszer sem jut nekünk, csak papírdoboz. Most kaptam az e-mailt, a tengerentúlon 35 dollár feletti vásárlásnál komplett strandtáska, teljes nyári sminkkészlet a promóciós ajándék, ilyenkor azért ez dolgozik bennem.)
A csomagolás nagyon jó ötlet, kicsi, praktikus, hamar megszokható, hogy melyik rész a radír és melyik a balzsam. A radírnál a kivétel nem egyszerű, elég kemény az állaga, vagy alig jön ki valami, vagy nagyobb adag kerül az ujjamra, mint kellene, gyorsan fogy. A szájra feltéve kellemes, cukros ízű, de utána megint jön a problem, mit kezdjek vele. A dobozon áll a tanács, hogy töröljük le, de mivel? Papírkendővel elég macerás, szétdörzsöli a számat, mire az utolsó szemcsét is leszedem, ráadásul csontszáraz lesz a szám. Megenni, lenyalogatni nem szívesen. Mosogassam le? Ááá, sehogy nem jó.
A balzsam részének az a szerencséje, hogy tényleg jól hidratál, különben kihajítottam volna már az egészet. Színe gyakorlatilag szájra feltéve semmi, egy egészen kis szaténos fényt ad az ajkaknak, de ezt sima drogériás ajakápolók is tudják. Határozottan csalódás, a radírt inkább nem is értékelném, a balzsam része miatt kaphat három csillagot, alulról.

2016.11.09.
A radír részét elég ritkán használtam, de ma épp megjött hozzá a kedvem. Kellemetlen meglepetés ért, mert ahogy kinyitottam, megcsapta az orromat egy avas, zsírkrétás szag. Mivel a hidratáló részt gyakran használom és semmi baja, bevállaltam. Fúú, nagyon rossz íze volt és az állaga is megváltozott, nyúlósabb, kevésbé szemcsés, alig bírtam megszabadulni tőle. Nem pontozom le jobban, mert a hidratáló részét továbbra is jónak tartom, de az eléggé kifogásolható, hogy bő fél év elteltével használhatatlanná vált, legalábbis az egyik fele. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 9.

2016.05.08.

2016.11.09.

redakkrisztinaa

2016. május 26.

005-ös candied cassis árnyalat van meg , szeretem . kellően ápolja az ajkaimat , a radírozó is teljesen jó. a csomagolása nagyon aranyos , ja és egyébként nem sok színt ad ,de nem is bánom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

madri

2016. április 7.

Fantasztikus. Ma vettem ma Glamour kuponnal, és imádom, mindkét oldalát. Tartós, nagyon jól hidratál, gyönyörű szín :) (04 Sweet Rose árnyalat)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

GeorginaH

2016. március 13.

Nos, ő bizony egy imádnivaló darab! Design 5*, a benne rejlő termékek (egy radír és egy ajakbalzsam) szintén 5*. A legtartósabb eredményt kapom, amit valaha is kaphattam! Minden más termék szanálva :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sea Whip Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Lauryl PCA, Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Petrolatum, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Hydrogenated Polyisobutene, Isononyl Isononanoate, Hydrogenated Castor Oil, C12-16 Alcohols, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cholesterol, Caprylic / Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Linoleic Acid, Palmitic Acid, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isononyl Isononanoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Hydrogenated Castor Oil, Cholesterol, Palmitic Acid, Hydrogenated Lecithin
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 Lake / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 33 Lake / CI 17200, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 Lake / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Red 33 Lake / CI 17200, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: BHT

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Cholesterol eo I eu 0 0

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.