Clinique

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2013. május 18.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd, tejes sminklemosó

• Hatékonyan eltávolítja még a makacs arc sminket és napvédőt is
  • Nem hagy maradékot a bőrön
  • A bőr tiszta, puha és kényelmes lesz
  • Minden bőrtípusra alkalmas

nori93

2018. július 31.

3-4 pumpányi kell, hogy leszedjen egy napi sminket, de valamiért mégis nagyon szeretem. Jól végzi a dolgát, sajnos -1 csillag mert a szemet azt nagyon csípi :D szemsminket ne ezzel szedjétek le :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Catwalk

2017. február 19.

Hát aki használ alapozót és a szemét, szemöldökét rendesen kisminkeli, mint én, annak 2 pumpálásnyi egyáltalán nem lesz elég :D szóval gyorsan fogy. Ennyi pénzért én valami extrát vártam tőle, de bevallom, nem tud semmivel sem többet, mint egy Nivea-s arctisztító tej ötöd ennyi áron. Csalódott vagyok, mert csípi a szemem minden alkalommal, pedig más sminklemosó nem szokta. Én megbántam :( De mivel még csak pár napja használom, így reménykedem, hogy majd változik a véleményem és akkor javítom a kommentem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 19.

Igh12

2016. július 27.

Jól leszedi a sminket, mondjuk teljes arc megtisztítása egy 8-10 pumpálásnyi krém nálam.
Ami nagyon tetszik, az az üvege. A kupak lecsavarható, és ha elfogy, szerintem feltöltöm, az itthon, általam készített kókuszolajos lemosóval, mert azt jobban szeretem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

julia.tunde

2014. augusztus 18.

Eredetileg a balzsam változatot szerettem volna beszerezni, de azt nem sikerült megtalálni itt sem (Törökországban élek) :D Egy elég agresszív lemosót cseréltem le erre, miután rendesen utána olvastam, hogyan kéne bánnom a bőrömmel... Teljes arctisztításra használom, nem szárít és nem hagy zsíros érzetet sem maga után, mondjuk lemosom vízzel használat után. Több pattanásom sem lett, pedig attól féltem kicsit :) Sőt talán azt is mondhatom, hogy kevésbé zsíros a bőröm, mióta ezt használom.
Esténként használok 2 pumpálásnyi adagot, szerintem 2 hónapig legalább ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

BubuMaczko

2014. január 30.

Az első olyan sminklemosóm, ami nem elmaszatolja, hanem maradéktalanul leszed minden sminket. A bőrömnek is jót tesz, tisztítja és puha lesz tőle. Nem irritál, szépen ápol. A tejes alap pedig kifejezetten jó a kombinált bőrömnek, nem szárít, de nem is lesz zsíros. Kár, hogy nem előbb fedeztem fel. Az ára szerintem nem vészes ahhoz képest, hogy mekkora mennyiségben adják. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Pöti

2013. május 12.

Szeretem a Clinique sminklemosó termékeit. Kár, hogy ezt az arctejet se kapni itthon, ahogy a balzsamot és a lemosó olajat se. Nagyon jó arctej, szeretem használni. Szépen leszedi az alapozót. Nem irritál. Húzós az ára, de nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és felületi hártya képző segédanyag.