Clinique

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   15 900 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A rendkívül hatékony arcpakolás 5 perc alatt ugyanolyan ragyogóvá és simává teszi a bőrt, mint a mikrodermabrázió, de lényegesen kevesebb irritációval és stresszel jár. Több szinten serkenti a felszíni sejtmegújulást, azonnal frissebb, ragyogóbb és egyenletesebb színű bőrt hoz felszínre.

Olajmentes.

nine

2017. november 18.

A Clinique termékek közül az egyik nagy kedvenc. Ha hirtelen kell valami látványos változás, akkor csak előkapom a fiókomból ezt a kis varázsszert, bemasszírozom a nedves arcbőrömbe, és száradásig rajta hagyom, majd langyos vízzel újra átmasszírozom és leöblítem. Imádom azt a friss és tiszta érzetet amit hagy maga után, és egyből ragyogó és élettel teli lesz tőle a bőröm. Az ára egy kicsit borsos, de az arcbőr nagyon meghálálja a törődést, szóval abszolút kötelező kelléke a fürdőszobafiókomnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Nooora

2017. augusztus 8.

Nemcsak nyáron, hanem egész évben szívesen használom ezt a radírt. Kellemes, friss, hűs érzetet okoz, és a kb. 10 perces "pakolás" fázis után nedves szivaccsal átdörzsölve és lemosva nagyon tiszta és sima lesz utána a bőröm. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

marliz

2017. január 19.

Sok pozitív vélemény hatására kipróbáltam, bár kicsit kételkedtem a csodás hatásában. Valóban nagyon sima, ápolt lett tőle a bőröm, és egyáltalán nem irritál. Korábban számtalan bőrradírt próbáltam, de ilyen eredményt egyikkel sem értem el. Tapintásra, és látszatra is más lett a bőröm, mások is észrevették. Biztosan újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

szombatijulcsi

2016. szeptember 6.

Szép, egyenletesebb lett tőle a bőröm, a kezdődő pattanások a használata utáni napra eltűnnek. A csillámok valóban furák, de bő vízzel, tonikos áttörléssel nem marad számottevő belőlük. Kuponnapon újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Bildiko78

2016. július 2.

Féláron vettem a Marionnaudban, nagyon megörültem neki, mert az itteni vélemények alapján már rég szemet vetettem rá és azért elég húzós az ára. És vártam a csodát. A csoda annak ellenére elmaradt hogy tényleg egy nagyon szuper pakolás és bőrradír, de nem változtat többet a bőrömön mint az eddig használt bőrradírom. Később szaküzletben érdeklődtem a termékcsalád egy másik tagja iránt és akkor mondta az eladólány hogy nekem arra nincs szükségem mert ezek fakó bőrre vannak és nekem nem fakó a bőröm. Úgyhogy ez lehet az oka a csoda elmaradásának. De emiatt nem pontozom le mert bőrradírként szeretem használni, de legközelebb is csak akkor venném meg ha féláron hozzám vágják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

grund

2016. május 15.

Egy használat után: puha, friss, finom pórusú bőrt eredményez, de nekem valahogy bizarr az a sok lemoshatatlan apró csillám ami benne van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

nyuszita

2016. április 27.

Ehhez is kell egy kis türelem :) Engem az elején nem győzött meg, kicsit paráztam, mert az itteni pozitív vélemények miatt egyből a nagy kiszerelést vettem meg, de 1,5-2 hónap intenzív, hetente kétszeri használat után azt mondom, hogy szuper. Olyan pihe-puha és ragyogóan tiszta lesz tőle a bőröm, hogy folyton tapiznám. Én is kb. 10 percet hagyom rajta és utána bőrradírként átmasszírozom a bőröm, majd lemosom. Amikor fent van, kicsit mintha csípne, de semmiféle irritációnak nincs nyoma a lemosást követően. És icipici csillámok vannak benne. Kicsit olyan érzés, mint egy mikrodermabráziós kezelés után.

UPD:
Kereken 6 hónapig volt elég a tubus heti kétszeri használattal. Nagyon hiányzik. Miután elfogyott, visszatértem a jó öreg Baleás arcradírhoz. Hát hogy is fogalmazzam meg, mint amikor az ember átül(ne) az Opelből a Ford Mustangba és utána vissza. Azt hiszem, veszek egy nagy levegőt és újra megveszem - szigorúan kuponnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

UPD:

Pöti

2015. december 18.

Először bőrradírként próbáltam, úgy nem győzött meg. A Cliniquenél viszont azt mondta az eladóhölgy, hogy hagyjam fent 10 percig, utána mossam csak le. Így már maga a csoda.
Update: mégiscsak radírként szeretem a leginkább. Nagyon finom szemcséi vannak, így amikor a kémiai hámlasztás miatt picit elkezd hámlani a bőröm, orr környékén pl, akkor ezt veszem elő, nagyon szépen leszedi a kis cafatokat és nem bántja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

svekits

2015. január 27.

Nagyon szeretem, döbbenetes, milyen puha, élénk utána a bőröm, pedig alapvetően eléggé problémás, pikkelyes, száraz bőröm van. Még csak néhányszor használtam, azt viszont észrevettem, hogy nem túl takarékos, tehát hamar el fog fogyni, főleg hogy én a nyakat-dekoltázst is mindig ugyanúgy tisztítom/krémezem, mint az arcom. Ettől függetlenül, ha lesz rá pénzem, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

jenny summerville

2015. január 26.

Csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni erről az arcradírról. Valóban úgy kell használni ahogy más is írta, fent kell hagyni 10 percig mint egy maszkot, és utána olyan lesz a bőröm mint a selyem! Hamar elfogy és elég drága, de tényleg megéri megvenni. Minden használat után olyan a bőröm, mintha kozmetikusnál jártam volna. Egyből előhozza a bőr természetes fényét és csodálatosan tisztít! Egy csoda :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Yeast Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Saccharomyces Lysate Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Glucosamine, Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Nukleotid (DNS, RNS lánc szerkezeti egysége), mely fontos szerepet játszik a sejtek energiaellátásában. Három formája létezik: tri-, di- és monofoszfát. Paula Begoun szerint bár az adenosine foszfátnak a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos kutatások még gyerekcipőben járnak, már most is ígéretes sejt kommunikáló(bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató) és gyulladáscsökkentő összetevőnek látszik.

Színezék. Lila színű.