Clive Christian

Ár:   178 000 Ft és 238 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2021. december 2.

Ár:   178 000 Ft és 238 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml

Megjelenés éve: 2021

Fejjegyek: mandarin narancs, keserű narancs, rózsaszín bors

Szívjegyek: tubarózsa, jázmin, rózsa, narancsvirág, ylang-ylang

Alapjegyek: borostyán, pézsma, tonkabab, szantálfa, velúr, vanília, vetiver, fás jegyek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

NinIM

2022. április 21.

Gyönyörű fehérvirágos-tubarózsás illat, elején tényleg mentolos rágógumi beütése van, de nekem nagyon tetszik, sajnos sok tubarózsás illatnál tapasztaltam , hogy picit öregasszonyos beütést ad amivel nincs is semmi gond, de én nem az a korosztály vagyok még így nem passzoltak hozzám. Viszont itt szó sincs ilyenről nagyon nőies , testes, buja illatt, semmiképp sem egy könnyed darab, az előttem kommentelő kedves krémmániás tag minden szavával egyetértek.
Sajnos az én bőr pH-m nem annyira passzol össze vele a tartósság terén elég hamar elillan (2-3h.) , de ezt nem tudom a parfümre fogni, mert ruhán végtelenül tartós és erős a sillageja. Ennek ellenére szívesen használom, nagyon szeretem illat 😍 Mindenképp újravevős lesz, megérdemli a max csillagot✨

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 21.

laracroft

2022. január 16.

UPDATE: Megvettem üvegesen. :) És meg kell valljam, igenis ott van az a tubarózsa, nem is kicsit, a férjem ugyanis "gyümölcsös rágó" illatként jellemezte, és hát tudjuk, hogy az a tubarózsa számlájára írható. Még mindig azt mondom, hogy a legkifinomultabb tubarózsás-narancsvirágos illat, brutál hatósugárral és tartóssággal. :)

A világ legfinomabb narancsvirágos illata! Édes, krémes, tubarózsás, de mégis a narancsvirág dominál rajtam.
Kifújáskor van benne valami kesernyés, elsőre csak húztam az orrom, hogy "mi ez a mentolos virágszag?", de ez nagyon hamar, egy-két perc alatt csillapodik, és marad egy erőteljes, ámde lineáris, puha, édes, icipicit gourmandba hajló, tonkás-vaníliás alapokon nyugvó, mégis balzsamos, melengető narancsvirág. Nagyon erős és tartós, öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.