Coastal Scents

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: ljudith78, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. március 1.

Szemre és arcra való matt-szatén-csillogó paletta. 26 szemfestéket és 5 pirosítót tartalmaz.

weiden

2014. március 7.

Gyönyörű színei vannak és elég jól kihasználható. Igaz, lehetne benne több világosabb árnyalat, de végül is még így is megéri az árát. Ez az első CS palettám, és sajnos úgy tűnik, allergiás vagyok valamelyik összetevőjére, pedig eddig ilyet még nem tapasztaltam arcfestéknél...:( Nagy kár érte, mert nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Babooca

2013. október 1.

Kedves ismerősömtől vettem meg nagyon kedvező áron, hibátlan állapotban. Ez az első igazán jó minőségű, és profi palettám. Nagyon tetszenek a színei, igazán sokrétű sminket lehet vele elkészíteni. Volt már füstös, de csináltam már natúr-láthatatlant is vele. A pirosítók is olyanok, amikre vágytam, a 3. szín a szívem csücske :) Nemsokára egy jó szemhéjalapba és egy ecsetkészletbe fogok befektetni, hogy még inkább ki tudjam használni ezt a csoda-palettát, mert applikátorral sajnos nehéz vele bánnom. A mattabb színek nekem nem annyira pigmentáltak a világosabbak közül, de ez semmit sem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Pöti

2013. július 12.

Szerelem.. A Neutral palettával együtt használva nagyon szép natúr vagy akár füstös sminket is lehet készíteni. Ebből én is hiányolom a világos színeket, de a másikban az is akad... Kintről rendeltem, mert itthon éppen nincs a 22-es ecsetkészlet... Engem viszont megvámoltak, így mindent összevetve drágábbra jött ki minden...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

kirotage

2013. május 12.

Nem régen szereztem be ezt a palettát. Én imádom a natúr színeket, és tetszik hogy a barnának sokféle árnyalata van jelen benne. Van csillámos és matt, vöröses árnyalatok is vannak. Mindenféle tónusú bőrtípushoz vannak benne színek. A prosítók természetesnek hatnak a bőrön. Nagyon szeretem őket. Egyébként a pirosítók miatt rendeltem meg, és bíztam benne, hogy nem fogok csalódni. Nem is csalódtam. :) Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

katalinmyy

2013. május 8.

Néhány világosabb színt én is hiányolok, de ezt leszámítva isteni :D Imádom!!! Szuper pigmentált, gyönyörű tartós színek, mindezt hihetetlenül jó áron!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

rekag

2013. március 25.

A napokban jött meg a paletta és csak szuperlativuszokban tudok róla beszélni. Gyönyörűek a színek, pigmentáltak, nagyon tartósak. Nagyon szeretem használni.
Egyébként a saját amerikai weboldalon most akciós minden paletta és postaköltséggel együtt is olcsóbb mint a mup-nál. Most rendeltem egy csomó CS ecsetet és 15 dollár a postaköltség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

habiszkuszruszli

2013. március 19.

A kedvenc palettám! Erősen pigmentált, szépen építhető, a pirosítóknak is gyönyörű színe van. Esküvői sminkeket szoktam készíteni vele, és szépen kitartanak reggelig :) Egyetlen szívfájdalmam, hogy néhány világos színt beletehettek volna. Mindent egybe vetve Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

MelC

2012. március 21.

Szuper ez a paletta. Nagy méretű, erősen pigmentált, gyönyörű színek, tartós, minimális a porzása, de inkább egyáltalán nem jellemző. Jól satírozhatóak és elegáns a kiszerelés. Nagyon meg vagyok vele elégedve, abszolút kihasználható színek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Sminkes

2012. február 4.

Fantasztikus paletta! Gyönyörű színek, nagyon pigmentált tartós festékek és nagy a mennyisége is! Gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni, nagyon megéri az árát, én többet is fizetnék érte. Igényes, profi csomagolás, a festék pedig jól tapad a bőrön, nem porzik, építhetőek. Profin lehet munkához is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 4.

csillag1219

2011. december 22.

Én tegnap kaptam meg, és oda vagyok meg vissza. :) Csodálatos színek vannak benne, főleg a lilák tetszenek. Én is csak mindenkinek ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.