Coastal Scents

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Regi108, Módosítva: 2011. november 23.

Ár:   $18

Egymással tökéletes összhangban összeválogatott színekből álló professzionális szemhéjfesték-paletta. Metálos, fényes hatását magas pigmenttartalmának is köszönheti. A metál szó fémes, alumíniumos, vizes hatást jelent, nem pedig nagyszemű csillámokat. Mint a 88-as palettákra általában jellemző ez a paletta is nagyon tartós, gyönyörű fényes, fémes színeivel végtelen színkombinációra ad lehetőséget.

Ildie

2014. december 26.

Szépek a színek, én szeretem a narancsos, barnás, csillámos viszonylag természetes színeket ( najó minden színt) és nagyon sok ez a 88 szín, de azért ez nem egy nagy szám cucc. 4 csillag mert, most várjak egy 10 dolláros cucctol, a DM kettő db mono cuccot kapnék helyette és még nem is jobb minőségűt.
Szóval szerintem az árát bőven megéri, de, ha mondjuk előre tudom, hogy 16 órát leszek egy sminkben akkor tuti nem ehhez nyúlok. (pl, esküvőre, szalagavatóra, ilyenekre senkinek se jusson eszébe) A Naked helyett ez vagy a mirage jó alternativa, nem rossz ez, csak ott a csak. A színeket össze lehet szépen satírozni, más festékekkel is, alappal kell használni, és ha van fixáló spray is az a tuti.

Az ára nagyon el van írva, alapból 18 dollár szokott lenni, de általában 12, ünnepekkor pedig 10 vagy 8,88.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

ivy

2014. június 5.

Kezdő vagyok sminkelésben, ez az első nagyobb palettán, és nagyon örülök, hgy megvettem. GYönyörű szinek vannak benne, és végtelen számban kombinálhatóak. VAn jópár barackos, rózsaszines, pezsgős szín benne ami nappalra egy szemceruzával, szempillafestékkel tökéletes, de nagyon szép mély szineket is tartalmaz, meg nagyon érdekeseket is, pl rózsaszín fényű fehér :). BArna szeműeknek tényleg nagyon jó választás. Annyit tudok tanácsolni, hogy ha esti vagy alkalmi nagyon látványos sminket akartok vele kreálni akkor érdemes beruházni egy szemhéjalapozóra is, illetve úgy vettem észre, hogy természtes szálú ecsettel lehet szépen felvinni- eldolgozni ezt a festéket, így egyáltalán nem hullik szem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Reya Arte blog

2014. január 7.

Nagyon jó paletta, gyönyörű színekkel. Jól pigmentált, kicsit porzik, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

M

2013. december 12.

Most lesz egy éves az enyém és biztosan mondhatom, hogy nagyon nagy szerelem a miénk :) Van egy-két gyengébb szín benne, de annyira jól kihasználható a mindennapokban, hogy mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyakran dicsérik a sminkem, mióta megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

agi.greendaygirl

2012. december 30.

egyszerre jött a mirage palettával, és azt hittem ezt fogom jobban szeretni de fordítva történt. bár az árnyalatok tényleg fémesebbek, de ugyanolyan csillogásúak szerintem mint az ultra shimmer paletta színei, ami szép, de nem olyan igazán metálfényű. de ettől még nagyon szép. kicsit porzik a csillámossága miatt, de nagyon jól pigmentált és könnyű vele dolgozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

kato17

2012. október 10.

88 szín és mind gyönyörű. :) Szemhéjalapozóval tökéletesen kibírja a napot, minden szín metál fényű, bár van egy-kettő ami ismétlődik a palettán belül. Az ecsetek használhatatlanok, de így is nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

gilmorelany

2012. október 1.

Nekem is ő van, nagyon szép színei vannak, bár néhány kicsit csalóka, mert amikor felrakod, akkor nem olyan színt ad, mint ami a palettában van, ill. van egy pár szín, amit semmi pénzért fel nem raknám a szememre, inkább pirosítónak (pl. jobbról a 2. szlop), de ettől függetlenül szép színei vannak, a legtöbb tartós, jól lehet kombinálni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

Réti_D_smink

2012. február 18.

A 88-as Coastal Scents paletták nagyon jók! Pigmentáltak, sok a szín benne, tartósak, nagyon jól kombinálhatóak, szép tiszták a színek, egyenletesen fednek, építhetőek és jól kihasználhatóak arcra is kontúrozáshoz, szemre, testre, szóval multifunkcionálisak ezek a CS paletták. Az ár pedig nagyon-nagyon baráti. Viszont sok a hamisítvány! Volt a kezemben már hamis és ég és föld a kettő paletta minősége (a külseje ugyan az, de a festék teljesen más). Nem merném a hamisat rákenni idegenek arcára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

cingarela

2012. január 25.

Nekem is megvan, nagyon szeretem, tökéletes színösszeállítás, csodálatos színek, barna szeműeknek kötelező!:) csakis csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 25.

Any

2012. január 6.

Nagyon szeretem ezt a palettát! Sokat vacilláltam, hogy melyiket vegyem meg őt vagy a warm palettát. Végül erre esett a választásom, mert a warmot kicsit unalmasnak találtam:) Gyönyörűek és tartósak a színei. Nagyon klassz kombinációkat lehet vele alkotni akár hétköznapra,alkalmakra akár egy vadítóbbat esti kiruccanásokhoz. Azoknak ajánlom akik szeretik a föld színeket és a ragyogást egyben. Minden forintot megért!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin