Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Regi108, Módosítva: 2011. november 22.

A Coastal Scents Go Palette szemhélypúder palettái 8 féle változatban kaphatók.

Coastal Scents Go Palette, Beijing
Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Fosposttal vagy postán maradóként
katalinmyy

2014. január 24.

Nekem 3 van meg :) Bejing, Paris es Cairo...hozzak a megszokott coastal minoseget ! sok szint nem hasznalok ki beloluk, de ez az en hibam, nem a palettake! osszessegeben 5-os!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Mandi

2013. június 14.

Nekem is a Bejing paletta van meg, szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Nekem is a Bejing paletta van meg, szerintem tökéletes.

szpirita

2013. január 13.

Nekem a Nuuk van meg. Én kicsit csalódott vagyok, mert többet vártam a színjátszós festékektől. Alap nélkül semmilyenek, porzanak az ecset alatt, fekete alapon mutatnak csak. Más krémes alapon egyáltalán nem jön ki a színük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

Sylvy

2013. január 13.

Két paletta van meg : a Nuuk és a Beijing. Nagyon meg vagyok velük elégedve. A színek tartósak, jó a fedésük, jól kombinálhatóak egymással. 50%-os akció keretén belül alkalmi vétel volt a Cs-nél :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 13.

agi.greendaygirl

2012. március 19.

nekem a Beijing van meg, a színei nagyon szépek, és különlegesek, sok féle jó kombináció kihozható belőlük. a festékek minősége olyan mint a márka 88-as és egyéb palettáiban. jó. az enyémnek az az egy baja van, h kitört belőle a kis zárópöcök, vagy hiányzott alapból, de nem lehet jól becsukni. ez most még nem baj, de aha asok nyitástól kilazul a teteje, nem biztos h hordozható lesz, márpedig azért vettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0