Colgate

Ár:   296 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 296 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fatime, Módosítva: 2012. március 5.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 296 Ft

Természetes gyógynövényeket, citromkivonatot és szódabikarbónát tartalmaz, amely segít kíméletesen eltávolítani a fogelszíneződéseket.

Ár: 296 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
bernadettu

2019. október 21.

Teljesen elégedett vagyok vele, bár fehérítést nem tapasztaltam, jól habzik, de nem szárítja ki a számat, nincs durva mentolos íze, nagy kiszerelés, nem lett tőle érzékenyebb a fogam/ ínyem, bár az igaz, hogy nem a legszebbek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Teokleia

2019. augusztus 29.

Mióta az eszemet tudom, ezt használom, nagyon elégedett vagyok vele. Mióta kávézom, is szépen tisztít, megőrzi a fogaim természetes színét, jól habzik, finom az íze is. Az összetevői lehetnének jobbak, de nem tervezek váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

hetesiedit

2019. július 10.

Régebben jó fogkrémnek tűnt. Ma már az összetevői miatt biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

wildrose

2018. május 4.

Nagyon kellemes ízű fogkrém, jól habzik nagyon jól tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 4.

Nagyon kellemes ízű fogkrém, jól habzik nagyon jól tisztít.

Fancsikacsika

2018. január 3.

Nagyon jó fogkrém. De az ára szerintem több. Szerintem kb 400 Ft körül van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Nagyon jó fogkrém. De az ára szerintem több. Szerintem kb 400 Ft körül van.

csillagpor1008

2017. április 18.

Ezt a fogkrémet egyszerűen Imádom! Jó az íze,olcsó,sok van benne és ami nekem a legfontosabb hogy gyönyörűen fehérített fogszabályzó viselése mellet is! Legjobb fogkrém amit eddig próbáltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 18.

Ensisa

2017. április 7.

Szamomra a fogkrem problemas tema. Rengeteget probaltam, de a legtobbtol ugy kiszaradt a szam, hogy nyelni alig birtam. Ez elott a mezeset hasznaltam, de azzal is ugyan az a problemam lett, akkor valtottam erre at. Szamomra maga az alom fogkrem. Nem erzem szaraznak fogmosas utan a szamat, az ize szamomra isteni, nem az a durvan mentolos, hanem eppen hogy enyhen. Fogfeheredest en nem tapasztaltam, bar alapbol szep feherek a fogaim. Az ara jo, a kiszereleset keveslem, fel havonta kell ujra vennem, de nem akadaly, inkabb annyi a problemam vele, hogy sajnos masik varosba kell utazni erte, de ugy erzem minden penzt meger !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

zdoreebaba

2016. október 2.

Szerintem ez egy igen jó fogkrém. Az íze tényleg gyógynövényes-mentolos, de nem elviselhetetlenül. Tartós frissességet biztosít és szépen megtisztítja a fogakat a lepedéktől. Nekem az egyik kedvenc Colgate fogkrémem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

Kitty1220

2015. december 31.

Évekig használtam, aztán váltottam és csak a problémák jöttek elő. Nagyon megbántam! Mostmár csak ezt használom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Macsek12

2015. július 13.

Nagyon jó,szépen tisztítja a fogakat ésfrissít,teljesen elfogadható az íze is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 13.

Nagyon jó,szépen tisztítja a fogakat ésfrissít,teljesen elfogadható az íze is.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.