Colgate

Ár:   350 Ft és 490 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   350 Ft és 490 Ft
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Kategória:   Fog- és szájápolók

Intenzív habos fogkrém segít elpusztítani a rossz leheletet okozó baktériumokat. Hatékonyabban távolítja el a fogelszíneződéseket, helyreállítja a fogak természetes fehérségét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

FeketePiroska

2018. február 10.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet. Jól tisztít és a lehelletem is kellemes lesz tőle. (És reggelre sincs poshadt íze a számnak , ami sajnos sok más fogkrémnél előfordult velem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

rekathenew

2017. december 18.

Nem túl mentolos, mégis friss lehelletet biztosít egészen sokáig.
Az ára is teljesen elfogadható, nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Nem túl mentolos, mégis friss lehelletet biztosít egészen sokáig.
Az ára is teljesen elfogadható, nekem bejön.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12, Glycerin

Sorbitol h 1 1