Colgate

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. május 5.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Klinikailag bizonyítottan hatásos optikai fehérítőket tartalmaz..A fogmosáskor aktiválódó összetevők kékes habot eredményeznek, mely ideiglenes hatást biztosít.. Öblítés után fogai fehérebbnek látszanak már az első fogmosáskor.

Kiszerelés: 50 ml

Valentina90

2019. szeptember 1.

Jó nagy csalódás! A Max White Luminoust használom jó pár hónapja ami tényleg azt kell mondjam egy csoda. Sajnos tegnap nem találtam a Bipában csak ezt a fajtát és gondolván körülbelül ugyanaz lehet a kettő mevettem. Nemhogy nem fehérít,de az előtte a Luminousal elért fehérségből 3 alkalom mosás után ezzel már sárgásak a fogaim. Szörnyű termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Cicuka22

2019. augusztus 30.

Nem igazán veszem észre az optikai fehérítő hatását. Jól tisztít, eléggé habzik, de nem látok változást. Pénzkidobás. Ráadásul megfogja a fogkefét és a csapot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

picipaci

Korcsoport: < 18
2019. február 3.

Azon kívül, hogy érzékeny lesz a fogam tőle, optikailag sem fehérít. Tiszta kék minden, szinte lehetetlen kiöblíteni. Cipőtakarításhoz használtam el, arra tökéletes. Szerintem pénzkidobás:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 3.

annroi

2018. február 10.

Fehérítő fogkrémet kerestem és a Colgate termékei pont akciósak voltak. A többféle változat közül ezt választottam, gondoltam hátha bejön ez az optikai cucc. És igen, bevált, tényleg fehérít optikailag már az első használatnál. Az íze is jó, a fogaim felszíne simább, és tényleg fehérebbek. Két negatívum van, ami az összes hasonló fehérítő fogkrémnél jelen van: 1. kicsit érzékenyebbek a fogaim tőle, 2. néha sikálhatom a kék mosdót utána :D (de ezen a téren volt már rosszabb fogkrémmel is dolgom). Összességében szerintem megérte az árát, ha elfogy, lehet hogy újraveszem majd, ha ismét akciós lesz, vagy kipróbálom a többi változatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

fannivea

2017. július 14.

Szeretem! Hasonloan mukodik, mint a colgate teljesen kek szinu fogkremjei. Ez a fogkrem alapbol feher-szurkes szinu es sotetkek szinte fekete szemcseket tartalmaz, ami hasznalat kozben feloldodik.
Nekem mintha a teljesen kek fogkremek jobban feheritenenek, ezt is szivesen hasznalom.
Ize kellemes, mentolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Ize kellemes, mentolos.

instantlia

2017. június 7.

Imádom használni, látványosan és azonnal fehéríti a fogakat. Imádom. Igen, a mosdókagylót mosogatni kell utána, de nem okoz különösebb fennforgást. :) Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

edina66286628

2017. április 23.

Ma használtam először, csináltam is egy előtte-utána képet, és egy árnyalattal tényleg fehérebbek lettek a fogaim! (ami ugye csak ideiglenes). Nagyon jó ízű, nem az a szokásos menthol. A kék pöttyök pedig azok, amik miatt optikai fehérítő. 5 ⭐️!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Marcipan11

2017. március 9.

Ma bontottam ki. Ugy nez ki mint egy sotetkek csillamos zsele amit a kormosok hasznalnak. Az ize jo. Frissit. De egy kis takaritast igenyel a kagylo😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 9.

Diu

2016. augusztus 23.

egyszerűen utálom az ízét. szemmel láthatóan fehérebbek lettek tőle a fogaim, de nem éreztem tőle frissnek a számat :( amikor először mostam vele fogat akkor valóban maradt pár kék szemcse a fogaim között, de 2 perces elektromos fogkefével való fogmosás után ilyen nincs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

delirium5257

2016. május 6.

Először is, egy jó tanács azoknak, akiknek az a problémájuk a fogkrémmel, hogy fogmosás után nem győzik sikálni a mosdókagylóból, vagy a fogak között maradt fekete szemcsékkel kell megbirkózniuk: kellő ideig mosva a fogat, az eleinte szürkés, szemcsés fogkrém teljesen kékké, és egyneművé válik, a szemcsék teljesen eltűnnek belőle, és sem a csapon sem a fogakon nem hagynak nyomot. És aztán a véleményem: nagyon jó kis fogkrém, szépen tisztítja a fogaimat, ha fehérebbek nem is sokkal lettek, a fogkő kialakulása ellen szerintem nagyon jó, simábbak lettek a fogaim felszínei. Az íze is nagyon jó, viszont ahhoz képest, hogy csak 50 ml, az ára nem túl jutányos. De szerintem mindenképp érdemes kipróbálni, akiknek meg a kékség, és szemcsék miatt okozott csalódást, ne adják fel, csak mossák 2-3 percig a fogukat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-12

Sorbitol h 1 1

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Lilás piros.