Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: hedgehog, az összetevőket feltöltötte: Evolda, Módosítva: 2021. február 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Melka

2017. október 21.

Kedvenc fogkrémem, nem erős ízű, tiszta érzetet ad, végre egy fogkrém, ami nem csak a tubusa szerint fehérít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

reveszbog

2017. augusztus 4.

Imádom amilyen utóízt hagy maga után, jól tisztít, csak sajnos kicsi a tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Imádom amilyen utóízt hagy maga után, jól tisztít, csak sajnos kicsi a tubus.

bianka670

2017. április 26.

Fehér változatát szerettem volna kipróbálni, de sajnos sehol sem találtam, így megvettem ezt. Nagyon bejött, végre megtaláltam azt a fogkrémet, ami ízre is tökéletes. Most ez a kedvencem, ár-érték arányban is tökéletes, egyedül azt sajnálom, hogy csak 75ml-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

szilvia.bano

2017. április 24.

Azt hiszem ez van meg nekem, vagy ennek egy újabb változata. A feliratok nem egyeznek rajta. Nagyon jó fogkrém, kellemes mentás-mentolos íze van, tartósan megmarad az íze-én szeretem ha van ereje, persze nem akkor, ha brutál mentolos-, és első fogkrémem, aminél tényleg látok fehérítő hatást. Egyelőre ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-12

Sorbitol h 1 1