Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: sweetprincess, az összetevőket feltöltötte: brigi.balogh, Módosítva: 2013. április 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az elszíneződések hatékony eltávolítását ígéri, 1 hét alatt 1 árnyalattal fehérebb fogakat.

Kiszerelés: 75 ml

brigi.balogh

2013. április 10.

Én úgy vettem észre, hogy egy kicsit fehérített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Én úgy vettem észre, hogy egy kicsit fehérített.

missmisfit

2012. augusztus 22.

március 5. Kb. 2 hónapja használom. Az elején napi 3-szor, most már csak 1-2-szer. Valóban fehérít, de persze nem csodaszer. Az olcsóbb testvéreinél viszont nagyságrendekkel jobb. Nem voltak különösebben sárgák a fogaim, 1-2, maximum 3 árnyalatot változtak mostanra, nekem ez megfelel. Elégedett vagyok vele, újravásároltam és továbbra is használni fogom.

augusztus 22. már rég abbahagytam, mert egy idő után már semmi változás... szerintem nagyrészt optikailag fehérít. Most már drágállom, nem érzem hatékonynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

amyesther

2012. július 31.

Pár héte használom. Eredetileg azért vettem, mert egy rosszul leszedett fogszabályozó után fehér foltok maradtak a fogamon. Körülötte mostam, hogy ne legyen szembetűnő a különbség a két árnyalat között.
Egy hetet nem mondanék, de két hét alatt kifehérítette a fogamat.
Azt hiszem, ez azért volt, mert naponta egyszer mostam fogat(este) és biztosan nem tartott 2 percig.....
Most úgy csinálom, hogy egy zeneszámra mosom a fogamat napi kétszer. :))
Eddig más fajta fehérítő fogkrémet nem használtam, ezért biztos összehasonlítási pontom sincs, de szerintem újraveszem. (Egy kérdés: ha az egyik rövid idő alatt nyújtja ugyanazt a fehérítő hatást, akkor nyilvánvalóan több benne a hatóanyag. Nem? De méretben és árban sem több a MaxWhite One társától. Ez hogy lehetséges?? :D :D )
Szerintem újraveszem, amíg szükségesnek érzem, ám akciósan vettem a Rossmann-ban 700 Ft-ért, de majd' ezer forintot nem szívesen adok egy fogkrémért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 31.

Egy hetet nem mondanék, de két hét alatt kifehérítette a fogamat.
Most úgy csinálom, hogy egy zeneszámra mosom a fogamat napi kétszer. :))

sweetprincess

2012. február 17.

Még csak pár napja használom és már látom, hogy egy picit fehérebbek a fogaim. Egy speciális elszíneződés eltüntetése végett esett rá a választásom. A DM-ben vettem, 700 forint körüli áron. Kellemes mentolos illata, íze van, állagra (kék zselés ici-pici pontocskákkal benne) ugyanolyan, mint egy hagyományos fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 17.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1