Colgate

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: KupaiVirag, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Színváltós technológiájának köszönhetően, biztos lehet benne, hogy alaposan mosta meg fogait! Egyedülálló smartfoam technológiájával eltávolítja a lepedéket és elpusztítja a baktériumokat.

HarmatosHajnal

2020. január 6.

Nem tetszik az íze sem (nem ad friss érzést), és zavaróak a kis kék szemcsék, amik összefogták a fogkefémet. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

GGnoemi

2017. április 26.

A fogkrémnek jó, jól habzik, jól eldolgozható a fogakon, az íze szerintem korrekt, de a fehérítés része nálam nem mutatkozott meg. A kiszerelését szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

nagyheni92

2016. november 22.

Szeretem a Colgate fogkrémeket, jól habzik, jól tisztít! Azt hogy fehérítené-e a fogaimat azt nem vettem észre. De a célnak megfelel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

kovacsrekaa

2016. augusztus 22.

Amikor mar egymilliomodik alkalommal hallottam a reklamjat, nem volt kerdes hogy vegyek egyet. Nagyon felkeltette az erdeklodesem ez a feherbol kek fogkrem. En 899 forintert vettem a dmben. Elegedett vagyok. Hozza az altalam szeretett Colgate minoseget. A szamat belul nem marja szet, kellemesen es jol tisztit. Mentolos, de nem eros. Ja es igen, feherbol tenyleg kek lesz. Hosszu tavu hatasara leszek kivancsi, igy 2 het utan nem sok mindent vettem eszre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Vattacukor1990

2016. május 18.

Jelenleg ez a kedvenc fogkrémem. Pont tegnap vettem újra...már harmadjára. Jól habzik, használat közben a fehér fogkrémből kék hab keletkezik. Kellemesen mentolos, nem túl erős, számomra ez a megfelelő. Az ára sem vészes.
Külön pont jár neki a pattintós teteje miatt. Szerintem ez praktikusabb, mint a lecsavarós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1