Collection

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mackobunda, Módosítva: 2015. november 27.

Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)

Bőrfehérítő korrektor

Ez a három az egyben kozmetikai szupersztár ragyogóvá teszi a bőrt, elrejti a hiányosságokat és visszaveri a fényt. A  szemek alatti karikákon, a szemhéjakon, és az orr körül alkalmazva elrejtheti vele a nem kívánatos bőrpírt és a pattanásokat is

Sephira

2018. február 19.

En se szerettem tulzottan. Amig volt, elhasznaltam, de nem veszem ujra. Tul suru, fedni fed, de gyorsan kell vele dolgolzni, hamar szarad. Ugy ereztem szaritja a szemkornyekemet. a rancokat pedig kiemelte.
Valoban nem szerencses a csavaros megoldas, hol jon belole, hol nem, a kupak pedig tele van vele.
Elsore a szinvalasztasnal is mellenyultam, a sargas vilagos Natural helyett veltlenul (holott teszterben probaltam, de rosszat vettem meg veletlenul) a rozsaszines Naked-et vettem meg. Nagy nehezen elhasznaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Mackobunda

2015. november 16.

Nagyon szélsőségesen jó és rossz termékek jutnak ki a gyártószalagról ettől a márkától. Ez pont a rosszak közé tartozik. Tekerős, ecsettel a végén. Ez rendben is van. Megvettem kibontottam. Csavartam, vártam...nem történt semmi... csavarom csavarom...semmi... nem létezik, hogy üresen vettem meg :D :D :D egyszer csak jó sok csavarás után kijött egy csomó, de nem ott ahol kellene neki. Felkenve alapból nagyon sárgás az árnyalata, nem illik a bőrömhöz. A ráncokba is beül és darabos lesz. Érdekes, mert mikor kéne akkor nem jön belőle hiába csavarja az ember és vár, hanem már mikor eltetted...de akkor tuti teli lesz a kupak. Elég gyorsan elfogyott, katasztrofálisan mellényúltam ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.