Collection

Ár:   £4.19   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chocco.channel, az összetevőket feltöltötte: alicesmith, Módosítva: 2013. május 23.

Ár:   £4.19
Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)

Akár 16 órán át fennmarad.

JMiko

2018. február 24.

Nagyon imádtam ezt az alapozót, kár, hogy itthon nem kapható. Nagyon jó a fedése és nekem nem ült be a ráncokba, ezt használtam a szemhéjamon is alapnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Sephira

2018. február 19.

Valamivel jobb, mint a csavaros verzioja, a szinek is, elfedi a hibakat, viszont sajna ez is szaritja a szemem, a rancokat kiemeli.
Masik utan kell neznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Masik utan kell neznem.

little.shana

2017. december 18.

Szerintem is nagyon jó ez a korrektor :) Jól fed, vannak belőle világos színek, nagyon kellemes, sűrű állaga van és szépen eloszlatható. Nem irritálja és nem szárítja a bőröm a szemkörnyéken sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

x3Doma

2017. november 26.

Nagyon szeretem ezt a korrektort, és az ára is teljesen jó.
A szem alatti karikákat tökéletesen elfedi számomra, és nem szárítja a bőröm. Szemhéjalapnak és megfelel.
Már legalább kétszer újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Nagyon szeretem ezt a korrektort, és az ára is teljesen jó.
Már legalább kétszer újra vásároltam.

Bubu96

2017. október 23.

Én a legvilágosabb árnyalat tulajdonosa vagyok. Kontúrozáshoz nagyon jó, tartós. A szemem alatt beül a pici ráncokba (minden más is). Gyorsan szárad, úgyhogy igyekezni kell az eldolgozásával, és nekem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

SimonEvelinSzonja

2016. november 9.

csak szem alatti karikákra és szemhéjpúder alá használom. előzőhöz nekem kicsit vastag és mivel zsíros az arcom kiül a bőrömre viszont nem kopik, szóval ez az "én hibám" nem a terméké. utóbbihoz pedig bombabiztos! az én szemem csuklyás és rendkívül olajos, primerrel is beült abba az egy szerencsétlen ráncba az összes festék amit a szememre tettem. ahogy az előbb említettem nekem kicsit vastag és az előttem szólók pedig írták,hogy gyorsan szárad nos pont ez a két dolog ami nagyon jó alapul szolgál a smink megtartásához. Szerintem gyorsan fogy ahhoz képest amennyit használom ezért 4,5*-ot érdemelne de ilyen nincs és a szemhéjalap tulajdonsága miatt jár az 5:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

cafeconsal

2016. szeptember 20.

Fedése tényleg nagyon jó, de hamar el kell dolgozni, mert gyorsan szárad. Ezen kívül nekem egy picit túl száraz is. Nem rossz, de volt már jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

estagnus

2016. május 27.

Könnyen és szépen eldolgozható termék, a fedése is teljesen rendben van. A csomagolásával nem igazán vagyok megelégedve, de ennél nagyobb baja ne legyen :)
A legvilágosabb (Fair 01) árnyalatot használom főleg a szemem alá a Maybelline Fit Me korrektorára rétegezve, szuper kombó a karikákra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Mackobunda

2015. november 16.

Egynek jó volt, az biztos, hogy a csavaros testvérénél ezerszer jobb. A legvilágosabb árnyalatban volt meg, nem olyan jó a fedése. Volt már jobb is, nem lehet rendesen kihasználni a kiszerelést. Fogyásban sok termék az alján marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

zsonody

2015. július 20.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a korrektort a Fair árnyalatban. Mindenhonnan jó véleményeket hallottam róla korábban, egyedül a csomagolást kifogásolták sokan. Nos az tényleg rémes, de ez még nem lenne olyan nagy baj. Nekem viszont elképesztően szárítja a bőröm, hiába használok hidratálókrémet. Tényleg jól fed, de ha kicsit "szárazabb a bőröm", mint általában, akkor ez a korrektor számomra használhatatlan sajnos. (Pl. az orrom körüli pirosságot nem tudom elfedni ezzel, mert kiszárítja nagyon azt a területet.) Nekem nem csodaszer egyáltalán, bármennyire szerettem volna szeretni... :(

Update: Bocsánat, nekem a Collection Lasting Perfection Ultimate Wear Concealer van meg, arra vonatkozott a véleményem. Nagyjából ugyanilyen jó értékeléssel fut ez is külföldi oldalakon, de akkor lehet teszek egy próbát a 2000-rel :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Hidratálók: Butylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.