Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Libra, Módosítva: 2013. június 23.

Lelőhely:   parfümériák

Libra

2013. június 16.

Leírhatatlan a csalódásom. A 2-es árnyalatot vettem meg. Az egyes átlátszó volt, de csak teszt volt belőle. Szóval a 2-es elég szép volt a bőrömön a boltban. Még az ablakhoz is odamentem a kis tükrömmel, hogy természetes fényben lássam a színét, és szép, világos volt (itthon tettem fel alapozót, világosat). Aztán ma ugyanarra az alapozóra tettem. Keveset. Majd elszörnyedtem, annyira sötét volt. Most nem tudom, hogy a teszter volt-e világosabb és effektív becsaptak, vagy mi lehet a baj, de nagyon csalódott vagyok! Az eredeti ára 9500 Ft volt, leárazták 6300-ra, de ez nekem még így sem éri meg, mert ennyire lebarnulni sosem fogok (pláne, hogy utálok napozni). Arról nem is szólva, hogy már messziről visít, hogy van rajtam púder. Pedig a boltban hihetetlenül finom volt. :( Odaadom valamelyik barátnőmnek, de attól még nekem nem lesz igazán jó porpúderem.... Vehetek valami mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.