Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SmartMouse, Módosítva: 2013. november 1.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Extra fényt és színt ad az ajkaknak.

A benne levő természetes olajok és kivonatok táplálják, hidratálják és azonnali puhaságot adnak az ajkaknak.

Pillamilla

2015. július 9.

A Nudo árnyalat van meg, nagy volt a szerelem, de már elhasználtam teljesen.. Ajándék volt, talán akkor kaptam, amikor kivonultak Magyarországról, vagy legalábbis a Douglas-ből, úgyhogy most a szomorúság a nagy. De majd utánanézek valahol, már nagyon érzem a hiányát. Nagyon szép színe van, külön öröm, hogy hidratál is, és a fénye is szép :) Nagyon jó kis termék, az ára valóban nem a legolcsóbb vagy legkedvezőbb, de szerintem megéri (ajándékként meg főleg:P). És a tokjától is el vagyok ájulva még mindig, messze a legegyedibb és legszebb rúzsom-szájfényem (2in1 igazából) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

rata.sum

2014. január 19.

A 3-as, Malva árnyalat tulajdonosa vagyok. Mostanában ritkán nyúltam érte, egyszerűen mert más kedvencek elvonták róla a figyelmemet. Ez azonban semmit nem von le a termék előnyeiből. Nagyon kellemes viselet, hétköznapi sminkhez kiváló. Nem ragad, nem mászik, nem gyűlik össze, nem szárít, egyenletesen kopik. Az evés-ivást nem bírja, de ezt nem is vártam tőle. A fedése közepes, valóban inkább szájfény jellegű, csak nem olyan idegesítően ragacsos. Az ára miatt levonok egy csillagot, de közben igazságtalannak érzem magam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 19.

SmartMouse

2013. november 3.

Müllerben szereztem be leárazva, talán egy hónapja használom és nagy kedvenc lett. Olyan közepesen pigmentált, rúzs és szájfény között álló sminktermék, nagyon szép fényt ad, de mégis kicsit visszafogott. Számat se szokta kiszárítani, de azért nem árt aláhidratálni. Tartóssága közepes. Hétköznapokra is simán mehet. Nagyon szépen beleilleszkedik a száj színébe, nem gyűlik össze a száj barázdáiba sem. Nem olcsó alapárban, még nem tudom, teljes áron megvenném-e, de mivelhogy eddigi rúzsaim és szájfényeim közt ezt áll legjobban, így most kap egy ötöst, bár nagy eséllyel egy olcsóbb is tudná ezt adni, csak azt nem találtam még meg.
+ megyjegyzés: a tokja szerintem nagyon egyedi, esztétikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

+ megyjegyzés: a tokja szerintem nagyon egyedi, esztétikus.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.