Colour B4

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 x 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bellina90, az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2015. március 30.

Kiszerelés:   3 x 60 ml
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Colour B4 Extra Hajfesték eltávolító képes eltűntetni a vörös, fekete vagy a nemkívánatos sötét arnyalatokat a hajból anélkül, hogy azt károsítaná.

Nailenthusiastic

2022. április 10.

Nem hittem nektek, hogy az új formula hatástalan. Megvettem, az angol utasítást követtem betűről betűre (amúgy a magyar is pont ugyanaz) és SEMMI. Nevetséges, hogy nulla hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

asanisi

2022. január 25.

tök jó lenne, ha a Krémmánia frissítené az összetevőket!
mert ez a termék megváltozott, ahogy a frissebb kommentek is írják. az összetevői is megváltoztak. én most lefotóztam az összetevőket, de úgy látom, ide nem lehet fotót feltölteni. nincs cérnám ideírogatni őket, úgyhogy csak ennyit írok:
sachet A - Activator: Ascorbic Acid
bottle B - Remover
bottle C - Buffer
korábban Ascorbic Acid helyett Citric Acid volt benne. és úgy látom, a piros pöttyös Methylisothiazolinone már nincs benne.
sodium hydroxide viszont van benne, ami erősen lúgos. nem értek a kémiához, és nem tudom, h a removerben összességében milyen kémhatású cuccok vannak, de én tartok tőle, h az aszkorbin sav és a lúgos kémhatású cuccok kiütik egymás, és ezért nem működik ez a termék. de ez csak tipp.

a lényeg persze az, h ahogy itt is, külföldi oldalakon is azt írják, h az új verzió tökéletesen hatástalan. :(
sajnos én is csak az újat tudtam megvenni. az ajánlott 1 óra helyett 3 órán keresztül a hajamon volt! mivel én ráadásul egy kb 6 éves henna+indigó kombót szeretnék eltávolítani a hajamból. és a hivatalos álláspont ellenére - hogy ez a termék nem távolítja el a növényi festéket - volt, akinek sikerült. de ők nem 6 évig használták a henndigót, hanem jóval rövidebb ideig. némi henna talán jött le róla, de sztem nem több, mint a szenes növényi sampontól. viszont a végére én most sötétebbnek látom a hajamat. :((( lehet, h túl sokáig hagytam rajta a buffert, ami azt hiszem, alapvetően a visszaoxidálódás ellen van. de ehhez sem értek.
nem vagyok boldog, mert ez a termék volt kb az utolsó reményem. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 25.

tök jó lenne, ha a Krémmánia frissítené az összetevőket!
sachet A - Activator: Ascorbic Acid
bottle B - Remover
bottle C - Buffer

nem vagyok boldog, mert ez a termék volt kb az utolsó reményem. :(

Lufipufi1992777

2021. december 20.

Csatlakozom! En ezt meg anno Angliaban probaltam ki elosszor 2014-ben,azota hu tarsam volt ha meguntam a sotet hajszineket,sokszor feketebol varazsoltam a folyekony valtozataval szoket!! Ez az uj por allagu SEMMIT NEM CSINAL!!!! Szoval egy forintot se adjatok ki ezert az uj por allaguert….😐😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

agica10

2021. október 2.

Update: a poros verzio mar loszart se er. Neztem az angol leirast is, be volt csavarva a fejem foliaba, melegithettem is hajszaritoval - amennyi pigmentet lattam az oblitovozben, annyit a sima sampon is kiszed (extrem szinu hajfestekeket hasznalok. Ugyanazt a markat probaltam eltavolitani, amivel korabban mukodott a tubusos verzio). Ezt az ujat ne vegyetel meg, penzkidobas.

WOW! Szőke a hajam, ment rá az elmúlt fél évben mindenféle szín, kék, lila, rózsaszín meg piros is, aztán egyszercsak meguntam. Ez a cucc mindent leszedett róla simán, az 1 órás hatóidő után láttam az eredeti hajszínt újra, már az öblítés előtt. A szaga miatt sokan prüszkölnek - valóban nem kellemes, de elviselhető, a dauervíz sokkal büdösebb. Ezek után azt hiszem, még bátrabban merek mindenféle színnel kísérletezni tudva, hogy létezik ez a csodaszer, ami megment, ha nem tetszik az új szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 2.

kiskrumpli

2021. október 1.

Ez tényleg egy csodaszer! Szeretek a hajfestékekkel kísérletezni, és mivel csak lelkes szakbarbár vagyok (nem értek hozzá), ezért gyakran sikerülnek rosszul a próbálkozásaim. Ilyenkor jó ez a termék. Távolítottam már el vele tartós hajfestéket és színezőt is. A vöröses alaptónusú színek után marad egy kis rezes hatás a szőkített hajon, de egy második kezelés, vagy egy szőkítőt tartalmazó festék azt is eltűnteti. Amire fel kell készülni, hogy eszement büdös (mintha rohadt tojásokkal teli kénes trutymót kennél a hajadra), és a szaga még 1-2 hajmosás után is körüllengi az ember fejét. Érdemes készülni egy erősebb illatú sampon + balzsam kombóval, ami elnyomja ezt a szagot pár hajmosás után.
Az szerepel a leírásában, hogy a hajat nem roncsolja, de az enyémet (vékonyszálú, szőkített) annyira szárítja, hogy a használata után legalább 1 hónapig hetente 2x használok regeneráló pakolást.
A hátrányai ellenére bátran ajánlom azoknak, akik szeretik váltogatni a hajszínüket, de nem akarják a festékrétegeket egymásra halmozni.

Update azoknak, akik a porállagú, új verzió miatt panaszkodnak: ez is ugyanolyan jól működik, mint az elődje, csak ne a magyar nyevű használati utasítást kövessétek, hanem az angolt! Teljesen máshogy kell kikeverni, pihentetni, stb. Ha az angol használati szerint használjátok, működik a poros is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 1.

blairwaldorf

2021. szeptember 12.

Évek óta tudtam, hogy ezt a terméket egyszer ki fogom próbálni. Tegnap el is jött a nagy nap.
Előzmény: 3 hónappal ezelőtt volt utoljára festve a hajam fodrász által. Már lenövésem is volt, színe is fakult már, egy kuponozás során beszereztem egy L'Oreal Casting Creme Gloss braun (400) árnyalatú hajfestéket. Eredmény: FEKETE! Sokk!
Lapult a fiókomban betárazva egy Colour b4, azonnal elolvastam a használati utasítást, és már neki is kezdtem a procedúrának.
Szerintem nem volt bonyolult a folyamat, a szaga se volt borzasztó, sőt, én ezt jobban is viseltem, mint bármelyik ammóniás hajfestéknek a szagát.
Már az 1 óra hatóidő lejárta előtt láttam a nedves hajamon, hogy jön vissza a korábbi hajszínem. A hatóidő lejárta előtti 5 percben a hajszárítómat is bevetettem, mert kicsit fázott a fejem. Öblítést bőven végeztem, mindegyik lépés után megvolt a 10 perc.
Utána balzsamoztam is.
Törlés, szárítás, boldogság. Sikerült! :)
Tudom, hogy nem ígéri a termék, de esküszöm most még JOBB ÁLLAGÚ IS LETT A HAJAM! Kevésbé szárazak a hajvégeim, és gyönyörűen csillog.
Ui.: a folyadék állagú termékkel csináltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Utána balzsamoztam is.
Törlés, szárítás, boldogság. Sikerült! :)
Ui.: a folyadék állagú termékkel csináltam.

scene14

2021. augusztus 15.

Ne vegyétek meg!!!! Semmit nem csinált a hajammal ,ellenben prűd lett az egész ...mínuszt adnék kb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

d.anett89

2021. augusztus 10.

Ma meg vettem. (Por állagú).
Mindent betartottam. Viszont nagyon csalódott vagyok. Felesleges pénz kidobás volt.
Alapjáraton sötétbarna / feketés barna a hajam.
Volt ilyen olyan rengeteg féle színű már a hajam. Lassan 1eve sötét barnára van festve (előtte évekig piros voltam). Semmit sem vilagositott.
Párszor már magamnak csináltam anno, az legalább be vált.
Amúgy a hajam tiszta száraz lett tőle.. össze volt állva. A szaga annyira nem zavart,semlegesek. De hogy ilyen drága és semmit sem ér..az vicc

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Ma meg vettem. (Por állagú).
Alapjáraton sötétbarna / feketés barna a hajam.
Párszor már magamnak csináltam anno, az legalább be vált.

4n3tt

2021. július 16.

Sajnos már nem a régi, aki talál még olyat, amiben 3 kis flakon van, azt vegye meg, amiben már por van azt felejtse el. Én a régit nagyon szerettem, valóban hatásos volt és nem tette tönkre a hajam. Ez viszont…. Nem értem miért kell minden jó dolgot elrontani. Gondolom nem volt kifizetődő a szepsegiparnak, hogy ez tényleg működik. Úgyhogy ujragondolták az összetevőket és jól elcseszték az egészet. Semmit nem világosított és a végére még nyúlt is a hajam illetve letört. Ez az új formula pénzkidobás! Meg ne vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Zsofi.0927

2021. június 15.

Kicsit csalodott vagyok a legutobbi hasznalata miatt..
Kezdem onnan hogy 3eve hasznaltam, a padlizsan hajszinem leszedete gyonyoruen szokere ekkor a csomagba 3 tubus folyadek volt.
Aprilis vegen anyukam fekete szinet szedtuk le vele mezszokere, szinten 3 tubus folyadek.
A hetvegen befestettem vele a hajam mert mar meguntam a voroset, de ekkor mar 2 tubus folyadek egy 1 csomag por volt benne.. epphogy fakitott valamit a hajamon.. 😔
Veszek meg belole, de biztos hogy belenezek a csomagba es a porosat a polcon hagyom az lof*szt nem er..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 15.

Kicsit csalodott vagyok a legutobbi hasznalata miatt..

Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Glycerin