Colour B4

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 x 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bellina90, az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2015. március 30.

Kiszerelés:   3 x 60 ml
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Colour B4 Extra Hajfesték eltávolító képes eltűntetni a vörös, fekete vagy a nemkívánatos sötét arnyalatokat a hajból anélkül, hogy azt károsítaná.

Anitacska01

2020. május 5.

Dm-ben 3000, de én nem ezt az arcképes változatàt talàltam, hanem egy teljesen szürke dobozon csak egy női körvonal van rajzolva. Extra vàltozat. Tökéletes.. Bàr nem ajànlom rövid időn belül többször.. Én többször hasznàltam és nem tett jót, de sikerült kitapasztalnom, hogy tényleg a melegen tartàs nagyon fontos neki, csak közvetlenül a hasznàlat utàn vannak vöröses pigmentek, de egy hét múlva nyoma sincs!!!! Kikopig és a koromfeketémből nagyon sötét barna lett.. Mindenki feketének làtott ugyanúgy, de napfényben làtszott, hogy màr messze nem fekete.. 1-1 àrnyalatot segít. Iszonyat büdös, màsodjàra tàlból ecsettel vittem fel és sokkal könnyebb volt, egyebletesebb is lett jóval mint tubusból, de így, hogy kiöntöttem tàlba rettenetes szag volt az egész lakàsban. Férjem letiltott a mindenről is.. Emiatt mínusz 1 csillag. A tàjékoztató nagyon érdekes és részletes, a kesztyű nudli, a közömbősítőt meg úgy hasznàltam, mint a sampont, 10 perc alatt jó sokszor megmostam vele - közben mindig leöblögettem - míg el nem fogyott, így bejött. Ajànlom màsnak is. Főleg annak, aki a feketétől szabadulna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

orsi22

2020. március 31.

Extra csoki barnára volt festve a mogyoróbarna hajam és már ráuntam, szóval gondoltam kipróbálom ezt és leszedem az ét csokit a hajamról :D szépen leszedte, annyi, hogy kicsit rókás vöröses barna lettem :D nem az eredeti, de legalább már nem sötétes a hajam. Szerencsére egyáltalán nem roncsolta a hajam, viszont, az hogy nem eredeti színt kaptam hanem egy vörös-barnát és a szaga konkrétan trágya szagú, istálló.. szörnyű, de kimosás után is :D szóval nagyon remélem, hogy kifog nemsoká illanni, mert durva. Amúgy nekem kifejezetten puha lett a hajam tőle :D

Up: visszajöttem 1 nap után levonni tőle még 1 csillagot a szaga miatt, förtelem.. azóta is érzem és a párnám, törölközőm sőt még a felső is átvette ezt a gusztustalan hányás szagot.. nem tudom mikor múlik el, de kibírhatatlan
Up2: elég sok idő eltelt már azóta (kb3 hónap) és komolyan mondom nekem még mindig érződik minimálisan ez a bűz a hajamban.. de csak ha vizes, vagy víz éri egy kicsit egyből érezni..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Barbi1003

2019. december 28.

Ez tényleg egy csodaszer! Igaz hogy záptojás szaga van, de párszor már kisegített. Két évig vörös voltam, bolti festékkel festettem mindig. Egyszer csak gondoltam egyet, mi lenne ha szőke lennék? :D vettem egy doboz B4-et meg egy syoss lightenert, a legvilágosabbat. És voilá, sikerült a szőke. Csak tényleg percre pontosan úgy kell csinálni, ahogy a leírásban van. Én pluszban be szoktam tekerni a fejem egy zacskóba és ráhúzok egy sapkát is, úgy jobban hatott, mint előtte zacskó és sapka nélkül. A lemosásnál muszáj betartani az időket, mert akkor történik a csoda :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Dorka19770330

2019. december 22.

Sajnos újítási kísérletem során karamell színből sikerült fekete cseresznyével feketét varázsolni. Hiába próbáltam eltűntetni, semmi eredmény. Végül itt olvastam a Colour B4-ről és kipróbáltam. Szerencsére a neten találtam egy cikket, ahol részletesen le volt írva minden, így nem értek váratlanul a dolgok. Tényleg nagyon büdös, de kibírható. Kicsit irritálta a fejbörömet. A lemosás után a hajam megkeményedett, de balzsammal újra a régi lett. Az első tükörbe nézéskor az jutott eszembe, hogy így hagyom, sokkolva a környezetemet. Konkrétan rókavörös lettem, aminek köze nincs az eredeti hajszínemhez, ami bronzbarna némi őszes beütéssel. Szerencsére készültem és vettem hajfestéket is. A Schwarzkopf Diadem color mogyoróbarnája gyönyörűen befogta. Úgy látom, nem kárositotta a hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

jkm

2019. október 16.

Utolsó reményként vettem meg. Szeretem változtatni a hajszínemet, de sajnos hamar meg is tudom unni. Több, mint egy éve sötétbarnára festegettem a hajam (általában L'oréal Casting színezővel, de az utolsó előtti festés tartós volt). Legutóbb a Casting Espresso árnyalata konkrétan feketét csinált a hajamból. Persze két héttel az utolsó festés után megbántam, hogy ilyen sötét, és elkezdtem az aszkorbinsavas-samponos pakolást. Vagy háromszor megcsináltam, de csak a hajam felső részéből (ahol legkevesebb volt a festett réteg, ez kb 10 centi hosszúságig) világosodott. Aztán kipróbáltam egy peroxidos sötétszőke festéket, persze meg sem látszott. Na és épp beletörődtem, hogy akkor ennyi, amikor megláttam ezt a terméket itt a Krémmánián.
Ma kipróbáltam, és tényleg dauer szaga van. Büdös, de kibírható, úgyhogy egy kicsit erősnek érzem a szaga miatti drámázást az értékelésekben.
Mindent betartottam. Mivel hátközépig érő hajam van, 10 percig öblítettem le, a közömbösítés után is 5 percet, a második közömbösítés után is alaposan kiöblítettem, utána sampon és pár percre a Swiss O-Par kis párnácskás mézes pakolása, hogy jó illatú és puha legyen, és már a zuhanyban nagyon boldog voltam, mert amikor szedtem össze a lefolyni igyekvő hajszálakat, már láttam, hogy a hajszálak egész hossza világos vörösesbarna.
Az egész hajam gyönyörű, egységes vörösesbarna lett, olyasmi, mint a Casting csilis csoki árnyalata (a sajátom egyébként középbarna). Nem látszik a lenövés miatti különbség sem, a hajam pihe-puha, a szag olyan enyhe a pakolás meg a Gliss Kur fújós balzsam illata mellett, hogy ha nem tudnám, hogy vegyszer volt rajta, nem is érezném. Már csak abban reménykedem, hogy nem sötétül vissza, de annyira nem félek, mert tényleg sokáig öblítettem. Ha változik az eredmény a napokban, update-elem az értékelést, de egyelőre ez csodaszer, úgyhogy megy is rá az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

ZeldaK

2019. szeptember 25.

Nagyon bevált, egy csoda.
Feketében végződött sötétbarnát akartam eltávolítani az eredetileg középbarna hajamról. Nagyszerűen működött, a végeredmény kicsit vöröses mahagónibarna lett. Kicsit szárít, de nem vészes, a szokásos balzsam - pakolás rutinom helyretette egyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Nagyon bevált, egy csoda.

gerbera12

2019. augusztus 25.

barna hajszínező sampont sem szedte ki a hajamból, pedig 2x próbáltam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

barna hajszínező sampont sem szedte ki a hajamból, pedig 2x próbáltam

demon9999

2019. augusztus 3.

A hajat 4 részre kell választani és érdemesebb tálkában kikeverni és ecsettel felvinni!

Miután mind a 4tincset bekented fésüld át így nem lesz foltos!
Ha maradt bekenetlen rész oda még kenj!

A szaga egyáltalán nem vészes! Oké fura de elviselhető!

Az öblítéseknél mindenképp tartsd be a megadott időket amúgy nem ért semmit az egész, állíts ébresztőt 5perc utánra kb.

Eléggé kiszárította a hajam,utána ajánlott jó sok balzsam és 1-2cm vágás a végéből!

5éve vagyok vörös, a Nirvelt használtam először utána ezt, és igy lettem szőkésbarna de még akadnak barnás vöröses tincseim(nagyon sok hajam van és nem volt elég rá az egy doboz,ráadásul göndör.

Nagyon macerás szerintem, és annyira sokat nem ér a termék.

A Nirvel colour outot ajánlom mindenkinek,sokkal jobb és kevesebb macera!

A Colour b4 annyiból jobb hogy dmben es rossmanban is van!

Dmben olcsóbb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Miután mind a 4tincset bekented fésüld át így nem lesz foltos!
Ha maradt bekenetlen rész oda még kenj!

A szaga egyáltalán nem vészes! Oké fura de elviselhető!

Nagyon macerás szerintem, és annyira sokat nem ér a termék.

A Nirvel colour outot ajánlom mindenkinek,sokkal jobb és kevesebb macera!

A Colour b4 annyiból jobb hogy dmben es rossmanban is van!

Dmben olcsóbb!

Kingucii

2019. július 14.

3000 Ft- t vettem a Dm-ben.
A fekete hajfestéket szerettem volna kiszedni a hajamból, sikertelenül..(eredetileg világosabb barna a hajam)
Foltokban szedte ki a festéket, nagyon csúnya volt. Így mehettem venni hajfestéket, és befestettem a szokásossal. (Palette N2)
Úgy használtam, ahogy le volt írva, nem mellesleg iszonyatosan büdös..
3000 Ft-ot dobtam csak úgy ki az ablakon... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

3000 Ft- t vettem a Dm-ben.
Úgy használtam, ahogy le volt írva, nem mellesleg iszonyatosan büdös..
3000 Ft-ot dobtam csak úgy ki az ablakon... :(

blahalu

2019. június 12.

Vigyázó szemeteket a Colour B4 extrára vessétek, mert az én hajamból kiszedtem a hennát. A HENNÁT. Tényleg hihetetlenül büdös, de erre így azt mondom, megérte. :D Természetesen jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Glycerin