Colour B4

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 x 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bellina90, az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2015. március 30.

Kiszerelés:   3 x 60 ml
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Colour B4 Extra Hajfesték eltávolító képes eltűntetni a vörös, fekete vagy a nemkívánatos sötét arnyalatokat a hajból anélkül, hogy azt károsítaná.

jkm

2019. október 16.

Utolsó reményként vettem meg. Szeretem változtatni a hajszínemet, de sajnos hamar meg is tudom unni. Több, mint egy éve sötétbarnára festegettem a hajam (általában L'oréal Casting színezővel, de az utolsó előtti festés tartós volt). Legutóbb a Casting Espresso árnyalata konkrétan feketét csinált a hajamból. Persze két héttel az utolsó festés után megbántam, hogy ilyen sötét, és elkezdtem az aszkorbinsavas-samponos pakolást. Vagy háromszor megcsináltam, de csak a hajam felső részéből (ahol legkevesebb volt a festett réteg, ez kb 10 centi hosszúságig) világosodott. Aztán kipróbáltam egy peroxidos sötétszőke festéket, persze meg sem látszott. Na és épp beletörődtem, hogy akkor ennyi, amikor megláttam ezt a terméket itt a Krémmánián.
Ma kipróbáltam, és tényleg dauer szaga van. Büdös, de kibírható, úgyhogy egy kicsit erősnek érzem a szaga miatti drámázást az értékelésekben.
Mindent betartottam. Mivel hátközépig érő hajam van, 10 percig öblítettem le, a közömbösítés után is 5 percet, a második közömbösítés után is alaposan kiöblítettem, utána sampon és pár percre a Swiss O-Par kis párnácskás mézes pakolása, hogy jó illatú és puha legyen, és már a zuhanyban nagyon boldog voltam, mert amikor szedtem össze a lefolyni igyekvő hajszálakat, már láttam, hogy a hajszálak egész hossza világos vörösesbarna.
Az egész hajam gyönyörű, egységes vörösesbarna lett, olyasmi, mint a Casting csilis csoki árnyalata (a sajátom egyébként középbarna). Nem látszik a lenövés miatti különbség sem, a hajam pihe-puha, a szag olyan enyhe a pakolás meg a Gliss Kur fújós balzsam illata mellett, hogy ha nem tudnám, hogy vegyszer volt rajta, nem is érezném. Már csak abban reménykedem, hogy nem sötétül vissza, de annyira nem félek, mert tényleg sokáig öblítettem. Ha változik az eredmény a napokban, update-elem az értékelést, de egyelőre ez csodaszer, úgyhogy megy is rá az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

ZeldaK

2019. szeptember 25.

Nagyon bevált, egy csoda.
Feketében végződött sötétbarnát akartam eltávolítani az eredetileg középbarna hajamról. Nagyszerűen működött, a végeredmény kicsit vöröses mahagónibarna lett. Kicsit szárít, de nem vészes, a szokásos balzsam - pakolás rutinom helyretette egyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Nagyon bevált, egy csoda.

gerbera12

2019. augusztus 25.

barna hajszínező sampont sem szedte ki a hajamból, pedig 2x próbáltam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 25.

barna hajszínező sampont sem szedte ki a hajamból, pedig 2x próbáltam

demon9999

2019. augusztus 3.

A hajat 4 részre kell választani és érdemesebb tálkában kikeverni és ecsettel felvinni!

Miután mind a 4tincset bekented fésüld át így nem lesz foltos!
Ha maradt bekenetlen rész oda még kenj!

A szaga egyáltalán nem vészes! Oké fura de elviselhető!

Az öblítéseknél mindenképp tartsd be a megadott időket amúgy nem ért semmit az egész, állíts ébresztőt 5perc utánra kb.

Eléggé kiszárította a hajam,utána ajánlott jó sok balzsam és 1-2cm vágás a végéből!

5éve vagyok vörös, a Nirvelt használtam először utána ezt, és igy lettem szőkésbarna de még akadnak barnás vöröses tincseim(nagyon sok hajam van és nem volt elég rá az egy doboz,ráadásul göndör.

Nagyon macerás szerintem, és annyira sokat nem ér a termék.

A Nirvel colour outot ajánlom mindenkinek,sokkal jobb és kevesebb macera!

A Colour b4 annyiból jobb hogy dmben es rossmanban is van!

Dmben olcsóbb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Miután mind a 4tincset bekented fésüld át így nem lesz foltos!
Ha maradt bekenetlen rész oda még kenj!

A szaga egyáltalán nem vészes! Oké fura de elviselhető!

Nagyon macerás szerintem, és annyira sokat nem ér a termék.

A Nirvel colour outot ajánlom mindenkinek,sokkal jobb és kevesebb macera!

A Colour b4 annyiból jobb hogy dmben es rossmanban is van!

Dmben olcsóbb!

Kingucii

2019. július 14.

3000 Ft- t vettem a Dm-ben.
A fekete hajfestéket szerettem volna kiszedni a hajamból, sikertelenül..(eredetileg világosabb barna a hajam)
Foltokban szedte ki a festéket, nagyon csúnya volt. Így mehettem venni hajfestéket, és befestettem a szokásossal. (Palette N2)
Úgy használtam, ahogy le volt írva, nem mellesleg iszonyatosan büdös..
3000 Ft-ot dobtam csak úgy ki az ablakon... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

3000 Ft- t vettem a Dm-ben.
Úgy használtam, ahogy le volt írva, nem mellesleg iszonyatosan büdös..
3000 Ft-ot dobtam csak úgy ki az ablakon... :(

blahalu

2019. június 12.

Vigyázó szemeteket a Colour B4 extrára vessétek, mert az én hajamból kiszedtem a hennát. A HENNÁT. Tényleg hihetetlenül büdös, de erre így azt mondom, megérte. :D Természetesen jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Kitsyke

2019. május 17.

En mas csomagolasut hasznaltam, de nevre ugyan az... Rez vorosbol szokesbarna lettem..hihetetlen....nem lett foltos! szagatol en nem voltam elajulva mint sokan...hajban erzodik ez a zaptojas szag....szaritja kicsit a hajat de pakolassal megoldhato...

Vallamtol kicsit hosszabb hajam van, nekem eleg volt 1 dobozzal.
Anno szokitett hajam volt, ha ez szamit...:)

UPDATE: a hajam napokban besotetult, mire kiment a budos szaga kb 5x kellett hajatmosnom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Vallamtol kicsit hosszabb hajam van, nekem eleg volt 1 dobozzal.
Anno szokitett hajam volt, ha ez szamit...:)

LittleDuck

2019. május 5.

Egy éve festem vörösre/pirosra a hajam.
Egy dobozzal vettem kb váll fölött érő hajamra(eredetileg középszőke),mindent a leírás alapján csináltam (picit macerás). A vöröset a hajamból szépen kiszedte,felül szép szőke az alja picit rezes de nem vészes. Volt egy kis lenövésem azt is kiszívta és abból is világosabb szőke lett.
Azért nem kap 5 csillagot mert eszméletlenül záptojás szaga van,kimosás után is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Egy éve festem vörösre/pirosra a hajam.

Meslilla

2019. április 21.

Na hát ez a termék mentette meg az életemet! A fodrász a kért szép mahagoni szín helyett valami borzalmat alkotott a fejemre. A szalonban azzal nyugtatott, hogy ez csak szinező és még nem fogta meg igazán a hajamat, rajta kell hagyni egy napot , aztán a hajmosás után meglesz az áhított szín. Na ehelyett a hajmosás után a hajtöveim pirosak voltak, a középső rész lila árnyalat, a vége sötétbarna. A húsvéti hosszú hétvége miatt a professzionális javításra nem volt lehetőségem, kellett valami megoldás. A vélemények után ezt a terméket vettem meg, és ez valami csoda! Igen, büdös és egy kicsit szárítja is a hajamat, de hajpakolással helyrehozható és egy enyhe vöröses fény maradt csak utána, amit a hajszínező szépen eltüntetett. Egy próbát mindenképp megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Erika27

2019. április 6.

Sötétbarnára festettem a hajam 5 èven keresztül, amit most meguntam! Gondoltam kipróbálom. A sötétbarnát nagyon szépen leszedte és egy enyhén vöröses barna színt kaptam.......
Mivel gyárilag sötétszőke hajam van így szerintem újra használni fogom a terméket, hátha még közelebb kerülök a saját hajszinemhez. A szaga tényleg borzasztó, de valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Glycerin