ColourPop

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,15 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dunaimano, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 2.

Ár:   $10
Kiszerelés:   4,15 g

2021 The Love Struck Collection része

Ez a paletta igazi kincs a hideg tónusok kedvelőinek. Taupe és szürke árnyalatai gazdag texturájukkal inspirálják a smink szerelmeseit.

Ár: 3000 Ft , Eladó: lbetti
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de eloreutalas utan szivesen postazom is

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

HRenata

2021. május 23.

Korábban egy másik Colourpop paletta nem nyűgözött le, de a legutóbbi free shipping akció során mégis megrendeltem ezt, mert nagyon tetszettek a színei. Bár sérülten érkezett, sikerült visszanyomkodni a panekbe a festékek nagy részét, és használható is, és most értem a márka körüli lelkesedést. Tartós, pigmentált, könnyű használni, szép árnyalatok, jól harmonizálnak egymással, a kis paletta önmagában is elég egy szemsminkhez, bár csak egy matt szín van benne, de a fényes árnyalatok nem brutál nagy, darabos csillámokat tartalmaznak. Most kedvet kaptam további palettákhoz is a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol