ColourPop

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. január 29.

Ár:   $8
Lelőhely:   online külföldről

Megemeli, dúsítja és hosszítja a szempillákat. Az egyedi csavart nylon-rost kefe átfésüli a pillákat a tövektől a végekig, ezzel építhető sminket ad, ami nem csomósodik. Nem morzsolódó formula.

7 színben kapható

ColourPop BFF Mascara - Black
Ár: 2500 Ft (postaköltséggel együtt) , Eladó: candy28
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után ajánlott postán maradó

timzs

2020. március 3.

Kettőt is használok, a blue ya mind és a left on red kék és piros spirált, és nagyon szeretem őket. Már nyáron is használtam őket - tudjuk milyen kellemes idők voltak, jó kis 35 fok - és nem hullottak, nem kenődtek, nagyon jól és szépen bírták reggel 5:50-től este 19:15-ig a legmelegebb napokon is. Szépen dúsítanak, egészen szétválasztják a szempillákat, de ha akarom, összébb is tudom őket tapasztani. (Tudom, furcsán hangzik, de van, hogy olyan kedvemben vagyok.) Nagyon elégedett vagyok velük, tervezem az összes szín beszerzését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

candy28

2019. december 29.

UPDATE: Azóta már rendeltem barna színben is, az is teljesen jó. Kicsit világosabb, így természetesebb hatást kelt. Talán egy picit szárazabb, mint a fekete, de rendben van. Ritkaság jó barna spirált találni.
Talán lehet mondani, hogy az egyik legjobban bevált szempillaspirálom. Nekem jól működik, már első rétegre is szép fekete lesz tőle a szempillám és dús. Nem kenődik, sőt nap végén sminklemosáskor úgy kell lerobbantanom micellás vízzel és még egyszer át kell mennem fülpálcikával is, hogy teljesen mindenhonnan el tudjam távolítani. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

nusysan

2019. augusztus 30.

Egyik legrosszabb spirál, amit valaha próbáltam. Elsőre tökre tetszett, én szeretem ha nem olyan krémes egy spirál már az elején sem, hanem mintha már pár hete használnád. Szépen elválaszt, és dúsít, tényleg nagy a keféje, de én megoldottam. Viszont. Annyira. Nagyon. Maszatolódik. Pedig ez nekem soha semmilyen spirállal nem volt baj, de ez basszus 2 óra után a szemhéjamon és az arcomon van. Nagyjából elhasználgattam, de most hogy 2 hónap (!) után lassan beszárad, megy is a kukába, mert elegem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

timicsoki

2019. július 4.

Nagy csalódás volt sajnos :( Pandaszemeket csinált, pedig erre sosem voltam hajlamos. Persze kánikula van, amit semmi nem bír olyan jól, de a sima drogériás maybelline spirál is jobban boldogult az idővel, mint ez. A keféje nagyon nagy, a belső pici pillákhoz én nehezen fértem így oda. Elsőre amúgy nagyon szép a hatása, nálam láthatóan dúsított, és szép fekete volt, csak sajnos nem tartós. Nagyon szeretem a márka egyéb termékeit, ez most nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

rebekafarkas

2019. június 4.

Másodszorra vásároltam újra (mivel az elsőt összetörte a párom.. :D ) de én megvagyok elégedve vele. Nagyon szép szempillákat csinál, gyönyörű fekete, a keféje is nagyon jó. DE sajnos nem tartós :( Így miután felkenem, használok fölé vízálló szempillaspirált, így lesznek tökéletes egész nap tartó szempilláim :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Vicus

2019. május 13.

Imádnám, de nekem sajnos maszatolódik. Elsőre 'wow' hatása volt, nagyon szép pillákat csinál, pedig viszonylag nagy a keféje és ezzel a formával bénázni szoktam (két végén szélesebb), ezzel mégis egyszerű volt a procedúra és az eredmény is nagyon tetszett. Viszont hiába púderezem le akár többször is a szemhéjamat, sajnos felkenődik, pedig nem is vagyok kifejezetten zsírosodó szemhéjú, de ez a spirál még pandásodásra is hajlamosít, tehát szem alatt is megjelent pár maszat, folt. Elég csalódott vagyok, mert imádom a ColourPop termékeit, de ezt biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

zalla

2019. április 17.

Nekifutásból... mellé. Pedig a leírás alapján milyen vonzónak tűnt... Először is, a keféje. Igazi tiszteletet parancsoló méretű, két végen szélesebb, csavart. Ezt a formát én kevssé kedvelem, mert nem igazán tudok odaférni a zugokba. Ha sikerül elmanőverezni a szempilláimhoz, azokat szépen befogja a festék. Látom is, hogy történik valami, aztán kicsit eltávolodok a tükörtől.... És nem értem miért nem látszik semmi. Újabb réteg, talán mintha jobb lenne a helyzet, de továbbra sem látványos az eredmény. 3 réteg után, mikor továbbra is maximum "természetes"-nek neveztem volna az eredményt, eluntam a rétegezést. Nem dúsít, hosszabbítani meg főleg nem hosszabbít. Szétválasztja a szálakat, azt elismerem, de emelni sem emel semmit. A tartóssága közepes, ugyan nem morzsolódik, de a nap végére képes elmászni. Sajnálom, mert ár-érték arányban nem lenne rossz vétel.
Adok még egy esélyt neki, hátha csak idő kell a festéknek, hogy megfelelő állagúra "száradjon"...
Update: Kb. 2-3 hét után megfelelő állagúra száradt, egyszerre kicsit több festéket vesz fel a kefe, de nem lesz még csomós az eredmény. Így nem kell 3x átmennem a pilláimon, hogy látszódjon valami. Cserébe egyre többször észlelem, hogy az alsó szempilláim alatt megjelenik a feketeség, pedig még igazán meleg sincs. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

bszandra

2019. április 7.

Pontosan ugyan ezt gondolom, mint az előző kommentelő, egyszerűen mintha nem csinálna semmit azon kívül, hogy szétválasztja a pillákat és több rétegben se látom a változást. Elhasználom, ha már megrendeltem, de biztos nem rendelek többször ilyet a CP-tól. 8$ magasságában ezerszer jobbakat lehet kapni a drogériákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Metanol, metil-alkohol, régies nevén faszesz. Színtelen, jellegzetes szagú. Vízzel korlátlanul elegyedik, ezért kiváló oldószer (solvent) és denaturáló hatású. Erősen mérgező, mert a szervezetben az alkohol dehidrogenáz nevű enzim formaldehiddé alakítja, ami erős sejtméreg. Májkárosító, idegméreg. A bőrön át is felszívódik, ezért hosszabb távon veszélyes a (fej)bőrrel való érintkezés.