ColourPop

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fruzzs, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2019. február 25.

Ár:   $8
Kiszerelés:   4,2 g

15 árnyalatban kapható

kisbobitas

2021. február 7.

Nekem az Over the moon árnyalat van meg, ami egy lilás nem hétköznapi árnyalat. Az állaga nagyon krémes, inkább vajas ami miatt ujjal szoktam felvinni. A Soph highlighter lila árnyalata fölé téve tényleg a holdról lehet látni. Nem szedi fel az alatta lévő rétegeket, emiatt nagy piros pont. Szerintem megéri kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

WednesdayAddams

2021. január 23.

Flexitarian árnyalatban van meg, és be kell valljam, az elején nem tetszett.
Ecsettel próbáltam felvinni - mint minden por állagú terméket - és az ecset csak a glittert szedte fel belőle, úgyhogy a végén olyan volt, mintha egy csíkban glittert szórtam volna az arcomra.
Na de ujjal vagy beauty blenderrel felütögetve! Gyönyörű, fényes, vizes hatás - ez az árnyalat - végre az arany legcsekélyebb jele nélkül, gyönyörű ezüstös fénye van, imádom.
Lényegében ugyanúgy kell vele bánni, mint egy folyékony highlighterrel és akkor nagyon szuper kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Flexitarian árnyalatban van meg, és be kell valljam, az elején nem tetszett.

Zitator

2020. augusztus 22.

Több árnyalatom is van, de a Flexitariant és az On The Cusp-ot emelném ki. Elképesztően fényesek, úgyhogy ha valaki visszafogott highlightert szeret, ezek az árnyalatok nem neki valók. Sok supershock highlightergben van glitter is.Idő kell hozzá, amíg megszokja az ember, hogy az ujjbegyével vigye fel, mert ecsettel nem lehet, Viszont ha megtanulod ujjal felvinni, nagyon szép és tartós a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

humankind

2020. április 24.

Wisp árnyalatban van meg, ami nagyon szép arany fény, de a véleményeket olvasgatva már bánom, hogy csak ezt az egyet vettem. Elképesztően selymes a textúrája és nagyon pigmentált. Ezért az árért csodatermék. Az egyetlen dolog ami picit zavar, hogy ujjal kell felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

kittenberger

2020. január 26.

Lunch Money és Flexitarian árnyalatban van meg. A színek szépek, de sajnos mindkettőben apró csillámok vannak, amik ráadásul hajlamosak szétszóródni a highlighterrel kiemelt terület körül.
A hibrid krém-por textúra sem jött be. Kizárólag ujjal tudom használni, ecsettel és szivaccsal nem elég intenzív a fénye. Néha apró csomók képződnek benne, amiket nehéz a bőrön eldolgozni. Érdemes eldolgozni egy kis adagot a kézfejen, és csak aztán felvinni az arcra.
Az ár-érték arány is csak addig tűnik jónak, amíg rájössz, hogy csak egy vékony réteg termék van a tégelyben. Nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

preka

2019. december 6.

igazabol gyonyoru, de nekem nem jott be, mivel a legjobb felhasznalasa az ujjal valo felkenegetes a megfelelo helyekre. ecsettel nem olyan blindig a hatas sajnos. sot, volt, hogy a termek leszedte az alapozot alola (mondjuk ez lehet nem a highlighter hibaja) mindenesetre pont ezert megvalnek tole en is - akit erdekel nezzen fel az adatlapomra ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

snezi

2019. július 12.

Nem is tudom leírni milyen a tapintása, de a legjobb!:D A Lunch Money árnyalat van a birtokomban, azonban rájöttem, hogy a highlighter mégsem az én világom, így egy swatcholás után megválnék tőle (is).:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

abicicaaa

2019. június 25.

Ha a colourpop megszünteti a Flexitariant, nem tudom mi lesz velem. Ez a vilag leggyonyorubb highlightere.
Hűvös, pezsgős csoda, nagyon keves is eleg belole, es vakit. Feltűnő, es apro csillamok is vannak benne.
Erdekes texturaja van, vajpuha, ecsettel nem is jo felvinni, csak ujjbeggyel.
Egesz nap a helyen marad, beleolvad a borbe, mintha valami foldontuli feny áradna belolem.
Nem tudom elegge imadni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

Erdekes texturaja van, vajpuha, ecsettel nem is jo felvinni, csak ujjbeggyel.
Nem tudom elegge imadni.

lexyweaver

2019. március 20.

A Flexitariant vettem meg, szerintem túl csillámos és a TheBalm színezett hidratálón (púderrel fixálva) egyáltalán nem tartós. Pár óra múlva úgy eltűnt, mintha soha nem is tettem volna fel az arcomra. Majd még megpróbálom alapozón is és frissítem a véleményt.
Ezektől függetlenül szépen mutat az arcon, szóval nagyon sajnálom, hogy nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Anheszenamon

2019. február 28.

On The Cusp árnyalatban vettem meg itt KM zsibin. Rengeteg swatchot néztem róla, és nagyon jól döntöttem, hogy megvettem. Maga a formula nagyon érdekes, selymes, puha. Ecsettel meg sem próbáltam felvinni, inkább ujjal ütögetem fel. Nagyon szép, természetes hatást lehet elérni vele. A színe gyönyörű, több rétegben vakítóan fényes highlightot tudunk alkotni. Örülök, hogy a birtokomban van, mert ritka szép highlighter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Emolliensek: Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Trimethylsiloxysilicate, Ethylhexyl Isononanoate, Isopropyl Myristate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone Crosspolymer, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Színezékek: Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.