ColourPop

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Reni39946, az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. december 18.

Ár:   $16

Limitált kiadás

Színes paletta retró pónikkal. 12 szemhéjpúdert tartalmaz, a csillogó glitteres és viselhető matt árnyalatoktól az élénk, irizáló színekig.

• Butterscotch: fehér halvány rózsaszín opálos fénnyel
  • Blossom: metálos barackszín, pink és arany duokróm finish-sel
  • Starshine: metálos arany mandarin szín
  • Bluebell: szatén arany-elefántcsontszín
  • Applejack: matt "piszkos" vöröses lila
  • Skydancer: metálos fényű jeges levendulaszín
  • Minty: matt hideg tónusú fukszia
  • Flutterbye: matt pasztell barack
  • Twilight: szatén mély feketés ibolya
  • Firefly: metálos ezüst babakék
  • Snuzzle: metálos jeges fehér, opálos kék duokróm finish-sel
  • Princess Sparkle: metálos füstös türkiz

Synthetic Fluorphlogopite Talc 1 0Boron Nitride Zinc Stearate sz 0 0Lauroyl Lysine Magnesium Stearate sz I h 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Caprylic/Capric Triglyceride eo Silica Phenoxyethanol ta Caprylyl Glycol eo I h Dimethiconol eo I h I szil Ethylhexylglycerin Hexylene Glycol ti I eu 1 1FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Mica FD&C Red 40 Aluminum Lake sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Dimethicone eo I szil 1 0Boron Nitride Magnesium Stearate sz I h 1 0Lauroyl Lysine Dimethiconol eo I h I szil Phenoxyethanol ta Talc 1 0Caprylyl Glycol eo I h Ethylhexylglycerin Hexylene Glycol ti I eu 1 1Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0CI 77491 sz Mica FD&C Red 40 sz 2 2Titanium Dioxide / CI 77891 sz Boron Nitride Dimethicone eo I szil 1 0Lauroyl Lysine Magnesium Stearate sz I h 1 0Dimethiconol eo I h I szil Phenoxyethanol ta Talc 1 0Caprylyl Glycol eo I h Ethylhexylglycerin Hexylene Glycol ti I eu 1 1Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz CI 77491 sz Mica FD&C Red 40 sz 2 2Titanium Dioxide / CI 77891 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Talc 1 0Boron Nitride Dimethicone eo I szil 1 0Lauroyl Lysine Caprylic/Capric Triglyceride eo Magnesium Stearate sz I h 1 0Phenoxyethanol ta Caprylyl Glycol eo I h Dimethiconol eo I h I szil Ethylhexylglycerin Hexylene Glycol ti I eu 1 1Triethoxycaprylylsilane szil Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz CI 77491 sz CI 77492 sz Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Synthetic Fluorphlogopite Talc 1 0Boron Nitride Zinc Stearate sz 0 0Lauroyl Lysine Magnesium Stearate sz I h 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Caprylic/Capric Triglyceride eo Silica Phenoxyethanol ta Caprylyl Glycol eo I h Dimethiconol eo I h I szil Ethylhexylglycerin Hexylene Glycol ti I eu 1 1Carmine / CI 75470 sz 0 0CI 77491 sz CI 77499 sz Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz

Limitált ColourPop x My Little Pony Palette
Ár: 5500.- , Eladó: molivi
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Postai úton vagy személyes átvétel

Maria2n

2020. szeptember 11.

Boldog tulajdonosa vagyok ennek a kis csodapalettának! :) még Amerikában rendeltem 3 éve mikor kint éltem. Gyönyörű különleges színeket tartalmaz, izgalmas sminkeket lehet vele kreálni. Én 1-1 árnyalatot még a hétköznapi sminkembe is belecsempészek, kiegészítve más palettákkal. Tartós, pigmentált színek, szeretem nagyon ezt a különlegességet. Palettáim egyik ékköve, nagy becsben tartva. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

yukari99

2019. július 24.

Gyönyörű, különleges paletta.
Fantasztikus sminket lehet vele készíteni, de sajnos alappal se tartós, pár óra alatt foltokban szó szerint éltűnik a szemről. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Gyönyörű, különleges paletta.

Sharklady87

2018. szeptember 27.

Nagyon szép színösszeállítás és jó a minősége. Rettenetesen megbántam, hogy eladtam, mert ezzel a hagyományostól elrugaszkodó színkombóval nagyon izgalmas sminkeket lehetett összedobni és mellette a minősége is jó, én mondjuk kb minden fényes/metálos púder alá a Nyx glitterprimerét használom. Aki rá tudja tenni a kezeit, ne hagyja ki, mert nagyon jó kis pali. Vagy add el nekem:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

cattitude

2018. július 23.

a zöld és a lila szín miatt vettem meg a palettát nemrég, azt hiszem, már nem is lehet azóta kapni.
a többi szín is szép, bár nekem őszintén szólva tököm kivan azzal, hogy minden palettát teleraknak meleg tónusú színekkel - unalmas, tele van a kispolc is meleg barackokkal, bordókkal, téglaszínekkel. ebben a palettában is van 3 narancsos szín, egy fukszia, ami ugyan hideg tónusú, de attól még a fehér, kék szemű arcomon kvázi használhatatlan, meg egy piszkos lila, ami szintén nem áll jól. persze láttam a palettát, mielőtt megvettem volna, de több igazi lilának vagy kéknek jobban örülem volna, de ez egyéni probléma.
a csillámos színek eléggé potyognak alap nélkül (most épp nincs nálam szemhéjalap, szóval nemtom azzal milyen lesz), de egyébként nincs panaszom a pigmentáltságra és eldolgozhatóságra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Andzsella

2018. június 10.

Nem a legislegpigmentáltabb palettám, de nagyon szépek a színek és az előbb említett pigmentáltsággal sincs különösebb gond, egy jó fixáló és szemhéjalap mindent megold :) egész tartós, imádom a színeket, kreatívan lettek összeválogatva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

bszandra

2018. február 24.

A kék színnél valamiért szebbet vártam,nekem talán kicsit sötét és nem jön ki annyira a szememen,hogy kék. De mindenképpen nagyon jó minőségű a paletta, a csillámos színek viszont potyognak de szemhéj alappal megoldható ez is. Az árát mindenképpen megéri és befogok még más palettákat is szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

zsancica8

2018. január 16.

My little pony és smink rajongóként kötelező volt számomra megszerezni ezt a csoda palettát! Gyönyörű, hétköznapra is viselhető, jól pigmentált színek. Igazi kincs. A csomagolása sokkal szebb mint a PÜR My little pony palettának, a színei pedig sokkal kellemesebbek számomra, nem olyan rikítóak. Maximálisan megéri az árát, többet is adnék érte:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Hatshepsut

2017. december 5.

Ez a paletta álomszép és nagyon pigmentált az árához képest. Féltem a színektől eleinte, hogy az őszi-téli szezonra egy kicsit TÚL rikítóak, de kellemesen csalódtam, a színek 90%-a akár hétköznapokon is hordható! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Reni39946

2017. november 3.

Nem vettem meg az eddig ColourPop palettákat, de a pónik miatt erre lecsaptam. Szerencsére nem csalódtam. Több monóm van már a márkától, amiket imádok, s a palettával sincs másként. Ezek picit kisebbek, mint az említett monók, de semmiképp nem von le értékükből ez a tény. Nem úgy vásároltam a palettát, hogy minden nap szerettem volna használni, viszont meglepetésemre, annyi szemsminket ki lehet belőle hozni, hogy egy-egy árnyalatot napi szinten lehet használni. Tetszik a színösszeállítás és az is, hogy különlegesebb árnyalatok is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Magnesium Stearate, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Emolliensek: Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Dimethicone, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Hexylene Glycol, Hexylene Glycol, Hexylene Glycol, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol, Dimethicone, Dimethiconol, Dimethicone, Dimethiconol, Dimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Hexylene Glycol, Hexylene Glycol, Hexylene Glycol, Hexylene Glycol
Színezékek: Zinc Stearate, Magnesium Stearate, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, FD&C Red 40 Aluminum Lake, Titanium Dioxide / CI 77891, Magnesium Stearate, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Carmine / CI 75470, CI 77491, FD&C Red 40, Titanium Dioxide / CI 77891, Magnesium Stearate, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, FD&C Red 40, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Magnesium Stearate, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Zinc Stearate, Magnesium Stearate, Carmine / CI 75470, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Phenoxyethanol, Phenoxyethanol, Phenoxyethanol, Phenoxyethanol