ColourPop

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: javi, az összetevőket feltöltötte: candy28, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   $12

Erős fedésű, természetes matt alapozó a tökéletes bőrképért, reggeltől estig. A könnyű olajmentes formula egyszerűen eldolgozható és testreszabható, hogy olyan fedést érj el, amilyet szeretnél. Építeni is lehet, vagy keveset használva gyenge fedést elérni. Innovatív soft-blurring pigmentekkel fejlesztették, amik igazi természetes színt adnak. A zárható pumpa könnyen használható és nem maszatol.

100%-ban állatkísérlet-mentes és vegán.

42 árnyalatban kapható

abicicaaa

2019. október 6.

Update:
zsiros boron sem mukodik. Nem ertem, mindig alahidrataltam, egyszeruen mar felvitelt kovetoen szeparalodik, undoritoan nez ki. A 10 eves unahugomat sminkeltem vele legutobb viccbol, akinel teljesen normal, babapopsi bore van. Rajta nagyon szepen mutatott.
Hihetetlen, mennyire mashogy viselkedik egy - egy alapozo kulonbozo embereken.

Extra zsiros, olajos borre ez csodaszer lehet. Sajnos mikor megrendeltem, nem tudtam, hogy mire megerkezik, sivatag lesz a borom (roaccutan).
Szaraz borre nagyon nem jo, kivancsi leszek hogy fog viselkedni ha visszater az enyhen vizhianyos, de egyébként zsiros borom.
Van bőven mit takargatnom az arcomon, a fedese majdnem full, 2 retegben mar nagyon cakey, es nagyon eszreveheto, hogy tonnanyi alapozo csucsul a fejemen.
A szinvalasztekert hatalmas taps jar!
Legvilagosabb arnyalat 05 szammal tokeletes szamomra télen, ezert sem akarom elengedni ezt az alapozot.
Most egy nagyon fenyes, ragyogo alapozoval keverem ami nagyon sotet, abbol 2 pumpa, ebbol fél, es hordhatova valik az alapozo szine, ha masra nem, erre tokeletes.
Osszessegeben ha kicsit is szaraz a borod, szerintem felejtsd el ezt a kis alapozot.
Update lesz, ha kiprobaltam zsiros boron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Update:
Hihetetlen, mennyire mashogy viselkedik egy - egy alapozo kulonbozo embereken.

A szinvalasztekert hatalmas taps jar!
Update lesz, ha kiprobaltam zsiros boron.

draculina

2019. május 15.

Update: Az alább elmondottak mind igazak voltak kb. egy hónapig. Aztán elkezdett romlani a minősége, egyre jobban csíkozódott, kopott. A hetekben ki kellett dobnom mert meg is romlott, nagyon savanyú szaga lett és tiszta pattanás lett tőle a fejem (miután felkentem utána vettem észre milyen rossz a szaga). Elvileg 12 hónapig tart a szavatossága, gyakorlatilag 7 hónap alatt megromlott pedig sötét fiókban tároltam távol mindenféle hőforrástól.

A 05 (sárgás) és 10 (rózsaszínes) árnyalatokat vettem meg, mert nem tudtam eldönteni melyik állna jobban :D Az üvegben látszik a különbség, de eldolgozva szinte ugyanúgy néznek ki, úgyhogy mindkettőt tudom majd hordani. A színválasztást könnyíti, hogy a honlapon leírják hogy egyes árnyalatok milyen más alapozókhoz hasonlítanak legjobban, és vannak köztük olyanok is amik itthon is kaphatók pl. MAC, Maybelline.

Az alapozó pumpás üvegben van, nincs kupakja hanem a pumpa fejének forgatásával lehet nyitni-zárni. Maga az alapozó elég folyós, de nagyon pigmentált. 3-4 cseppel közepes fedést lehet elérni. Építhető, de meg kell várni hogy megszáradjon és utána felvinni a második réteget, különben a nap folyamán összecsomósodik kicsit. Mivel elég szilikonos alapozó, nem használok alá primert.

Egész jól bírja a gyűrődést napközben, púder nélkül kicsit megkopik napközben, illetve megül az orromnál meg az államnál. A száraz bőrbe teljesen beleül, úgyhogy előtte mindenképp kell hidratálni. Olvastam valahol hogy a saját púderével jól működik, úgyhogy megvettem azt is. Tényleg jobb vele, de jól le kell púderezni mindenhol, nem sajnálva a púdert. Nekem nem fénylett át napközben és nemlettek tőle pattanásaim.

Összességében megkapja az 5 csillagot mert ennyi pénzért teljesen megérte nekem, alig találok olyan alapozót aminek jó a színe és hozza azt amit vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag