ColourPop

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2020. november 9.

Ár:   $16

Monokróm olivazöldes paletta, melyet a Mandalorien sorozatból ismert Baby Yoda ihletett, a Lucasfilm együttműködésével készült. Matt, metálfényű, és Supershock formulát tartalmaz.

Ár: 9000 Ft , Eladó: dunaimano
Állapot: Új, érintetlen, dobozában , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, posta

viragszonja

2021. február 23.

Istenem, kedvenc palettám. Imádom a Star Wars-t és a zöld az egyik kedvenc színem, így egy pillanatig sem gondolkodtam rajta, hogy beszerzem, azóta is rengetegszer használom, bármikor újravenném, teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Brunettee

2021. február 18.

Azt hiszem, a gyermeki énem soha nem fogom kinőni. Szeretem a cuki dolgokat, és ennek a palettának a csomagolása egyszerűen cuki. Így megvolt az első indok arra, miért is kell nekem. Aztán ott vannak a színek. Zöldek, barnák, kis arany csillogás. Szuper, második pont is rendben, akkor tényleg kell. Nem volt egyszerű megszerezni, de sikerült. És én nagyon szeretem. A mattok nem tökéletesek, ebben egyet értek a többi hozzászólóval, picit jobbat vártam a márkától. De nem katasztrófa, jó alappal simán bírja a napot, és ez nálam reggel hattól este kilencig értendő. A fényes színek megvettek, csodálatosan szépek (a bennem élő szarka hevesen bólogat), bár picit potyognak, ha nincs alatta glitter primer. Van a Colourpopnak jobb palettája, ez tény, de ha picit elfogult vagyok (igen, nagyon cuki), akkor a 4,5-es értékelésemet én is felfelé kerekítem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

dunaimano

2021. február 7.

Rendkívül szomorúan, de el kellett fogadjam, be kellett magamnak valljam, hogy nekem sajnos nem jött be. A matt színek szokásos Colourpop minőségűek, nem lehet rájuk panasz. A menta szín volt kb. a kedvencem, tök jól működött szemhéjon. Ugyan tényleg építgetni kell, de nem foltos, szépen mutat. A Float your kid, ill. Droid protocol eszméletlen pigmentált, swatcolásnál könnyen foltoz, de ecsettel szemhéjon tökéletes. A bal alsó, Little Frog elnevezésű színben katasztrófák a csillámok. Nem lehet úgy felvinni, hogy ne potyogjon mindenfelé, persze a szemhéjamon nem marad ott, csak az alapszín. Úgyhogy ezzel csak óvatosan! A fényes színek nem nyerték el a tetszésemet. A Sipping Soup jó minőségű, meg voltam vele elégedve. A Precious Cargo színt nem tudtam hová tenni, leginkább belső szemzugban próbálkoztam vele, mert itt mutatott a leginkább valahogy. A Right Hand Mando és a The Force viszont igazi ehh érzést hozott elő belőlem. Végülis vannak, csillognak, hideg-meleg zöldes fényben, de swatcholva és szemen sem tudtam olyan hatást elérni, amit a palettában látott intenzív szín alapján képzeltem. Hozzá kell tennem, hogy habár nagyon szép és cuki és ellenállhatatlan paletta, sajnos az én színeimhez nem passzolt igazán. Így valószínűleg ha teljesen elégedett lennék is a minőségével, akkor is mennie kellett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

dindori

2020. december 19.

Egyetértek az előző hozzászólással, a matt árnyalatok nem tökéletesek, de lehet velük dolgozni, viszont a fényes/csillámos színek nagyon szépek. A középső menta árnyalattól többet vártam, de ki lehet belőle hozni egy korrekt intenzitást. Nem tökéletes paletta sajnos, de mindennel együtt azért jó cucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 19.

Pirosmasni

2020. november 23.

Megtisztelő egy ilyen aranyos sminkhez elsőként megjegyzést írni. Star Wars-on nőttem fel, nagyon belopta a szívembe magát és úgy gondoltam ez egy kötelező darab lesz a kollekciómban. A színek nagyon el lettek találva, szerintem ízléses és szép a color story. A fényes és metálos árnyalatok csodásak, pigmentáltak, viszont a mattok között akad olyan (Baby Face), amely nekem kicsit kevés, ujjal nagyon kevés színt tudok kinyerni a pan-ből. 4.5 csillagot adnék neki, de a kinézet miatti elfogultságom kerekíti ezt.

Update: kis használat után rájöttem, hogy bár ujjal nem igazán pigmentált a középső menta árnyalat, ecsettel valamiért nagyon korrektul működik, így építgetve csodás színt kapunk a szemhéjon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Emolliensek: Dimethicone, Ethylhexyl Isononanoate, Trimethylsiloxysilicate, Isopropyl Myristate, Cetyl Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone Crosspolymer, Cetyl Dimethicone
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Blue 1 Aluminum Lake, CI 77400, Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ferric Ferrocyanide, Iron Oxides, Manganese Violet / CI 77742, FD&C Red 40 Aluminum Lake, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.