Coop

Ár:   209 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Coop   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   Coop
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A krém összetevői, magas glicerintartalma hatékony védelmet biztosít a száraz kéz ápolásában.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Kuro

2018. december 11.

szerintem egész jól teljesít a drágább kézkrémek között is. gyorsan beszívódik, és nem hagy kényelmetlen réteget. igaz, a hidratálóképessége gyenge, de "kenegetésre" és szinten tartásra remek - ezt pedig 200 forintért simán megéri, többre ne számítsunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Bnemrita

2016. szeptember 27.

Nem egy túl jó kézkrém. Olcsónak olcsó, viszonylag hamar beszívódik, de igen kevéssé hidratál, így még a olcsócska árát is nehezen éri meg. Jóindulattal közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Cintia89

2016. április 8.

Hamar beszívódott, olcsó, csak azért vettem meg, mert sürgősen kézkrémre volt szükségem és nem volt más kézkrém a Coopban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Lilu

2013. augusztus 5.

A körömvirágosat vettem meg belőle, és valami csodát művelt a száraz kezemmel. Szerintem újraveszem, nekem bejött :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Nicu

2013. április 10.

Nem rossz krém, de ennyi pénzért találok jobbat. Hidratál, viszonylag sokáig, de nekem elég száraz kezem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.