Cora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szlilla, Módosítva: 2013. szeptember 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

szlilla

2013. szeptember 11.

Egy utazás alkalmával kellett egy fogkrém, mert elfelejtettem eltenni az otthonit, emiatt nem is akartam drágát mivel csak pár napig kellett. Bementem egy Corába és ott vettem. Nem rossz fogkrém, tisztít rendesen és jó íze is van és a habzása is megfelelő számomra. Semmilyen negatív dolgot nem tapasztaltam használat közben. 125 ml és pár száz forint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Vízben oldódó antiszeptikum, ami egy magas hatásfokú, széles spektrumú antibiotikum, melyet széles körben használnak. A kozmetikumokban tartósítószerként használják.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Színezőanyag. Zöld.