Corine de Farme

Ár:   2690   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kikcse, Módosítva: 2014. július 8.

Ár:   2690
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Intenzíven hidratálja a bőrt, megóvja a kiszáradástól. A bőr visszanyeri rugalmasságát és puhaságát és védetté válik a külvilág ártalmaival szemben. Lágy és friss illatú krém, amely hamar beszívódik. Tökéletes alapot jelent a sminkhez.

Szigorúan válogatott, természetes eredetű összetevőket tertalmazó készítmény a bőr tökéletes védelméért. Parabénmentes, színezőanyagmentes, alkoholmentes, phenoxyethanolmentes. Flalátmentes illatanyaggal. Hipoalergén. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

pomme

2018. február 10.

Ugyanaz, mint a 24 órás hidratáló, csak az új csomagolásban. Nagyon szeretem, mert gyorsan beszívódik, egy álom rá sminkelni és eltünteti a kisebb ráncokat is. Az illata is maradt a régi, reggel mindig boldogabb vagyok tőle, ha az arcomra kenem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

kucmuc

2014. augusztus 9.

3 hete használom és egyszerűen imádom! Legjobb hidratálókrém, amit valaha próbáltam. Hihetetlenül könnyű állaga van, amint felkenem szinte már teljesen be is szívódik, nem ragad utána a bőr, nem érződik egy plusz réteg az arcon, csak a puhasááág. :) Nagyon kevés elég belőle. Tökéletesen és azonnal lehet rá sminkelni. Szerintem nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

N.A.

2014. július 9.

Ez egy nagyon szuper cucc!
Nagyon hasonló a Corine de Farme sima hidratáló krémjéhez érzetre és illatra, csak:
- mínusz: kevésbé természetes
- plusz: még annál is gyorsabban felszívódik, még könnyedebb, de legalább annyira hidratál
-plusz: pumpás adagoló, ami sokkal higiénikusabb

A ragyogást fokozó hatása is működik, ezért matt,/fáradt/élettelen vízhiányos bőrre kiváló, zsíros bőrre viszont nem próbálnám ki éppen emiatt. Nyárra ideális. Én szemkönyékre is használom, nekem irritációt nem okozott.

Tökéletes sminkalap.

2690 Ft volt a Tescoban. Ott újra vannak CDF termékek, sajnos a kedvencem - a lágy hidratáló nem került vissza a kínálatba (még) de van pl. 500 ml-es pumpás kiszerelésben micelláris arcvíz.

50 ml

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Ez egy nagyon szuper cucc!
- mínusz: kevésbé természetes
-plusz: pumpás adagoló, ami sokkal higiénikusabb

Tökéletes sminkalap.

50 ml

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.