Corine de Farme

Ár:   4226 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2011. május 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krém összetétele (tölgyfa xylo-polifenol, vörösáfonya magolaj és fehér tea flavonoid) hatékonyan csökkenti a ráncokat, és megvédi a  bőrt a mindennapi káros hatásoktól. Az aktív hidratáló összetevőknek köszönhetően (kaméliaolaj, növényi glicerin) a bőr tartósan hidratálttá válik.

Fény

2015. július 26.

Nagyon szerettem ezt a könnyű, lágy krémet. Könnyen felszívódott, nem volt réteg utána. Sajnos már nem lehet kapni, pedig újra vettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

gwendolen

2014. február 16.

Állaga tetszett, illata nem zavart, viszont két használat után csúnya begyulladt mitesszereket produkált. Mivel más változás nem állt fenn, ezért ő az egyértelmű gyanúsított. A lehúzó pontszámom csak egy intő jel, hogy ha van más is, aki komedogén összetevőkre potenciálisan érzékeny, az figyeljen oda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

lujzi

2013. október 12.

kellemes állagú, illatú krém, jó érzés használni. jól hidratál, a ráncmegelőző képességéről egyelőre nem tudok nyilatkozni. sajnos nekem csak éjszakára volt jó, mert kidobja a bőröm kicsit, és emiatt fénylik az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

Lunita

2013. szeptember 8.

Előre leszögezem,hogy nem vagyok több 30-nál,és annyira nem ráncos a szemem (inkább ilyen apróbbak csak),de a sok nem alvás és egyebek miatt már ennyiért kíváncsi voltam erre a krémre.
Olyan enyhén retro-s gyógynövényes illata van,kicsit mintha púderes lenne,
annyira nem zavar,elmegy. eddig 2 használtam éjszakára csak szememre,elég jól hidratál,könnyen beszívja a bőr,nem marad utána réteg. Egy nagyon picit olyan,mintha tényleg simítana az ilyen kis hunyorgásos apróságokon,bár én úgy tudom,a megfelelő hidratálás is nagyon sokat javít a bőr egyenletességén.
Nekem tetszik a krém!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Olyan enyhén retro-s gyógynövényes illata van,kicsit mintha púderes lenne,
Nekem tetszik a krém!:)

balazsdora

2013. augusztus 7.

A Rossmanban 999 Ft-ért vettem ma, a termékcsalád több tagja is pár száz forintért megvehető, állítólag megszűnik a termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

onessin

2013. július 6.

nem ragozom: csodaszer, nincs ennél jobb:) megérne nekem sok tízezret is!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

nem ragozom: csodaszer, nincs ennél jobb:) megérne nekem sok tízezret is!!

kikcse

2013. február 4.

Végre egy krém, amivel ha este bekenem az arcom, akkor reggel nem úgy ébredek, hogy az olajat törlöm le róla. Nappalra bb krém alá is használok egy kicsit, nagyon gyorsan beszívódik és az illatát is szeretem. A pórusaimat összehúzta, bőröm egészségesebbnek látszik. Reggelre a bőröm puha, hidratált és olajmentes. Ránctalanító hatásáról nem nagyon tudok beszámolni, gondolom az apróbb ráncoknak jót tesz, bár nem nagyon szoktam figyelni. Szerintem ez egy nagyon jó krém, én teljes áron vettem, de megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

Bíborka

2012. december 4.

Fél áron vettem leértékelve... Nagyon megörültem neki mert még soha nem volt ilyen drága ránctalanító krémem: ) Nekem tetszik az illata és nagyon jó, hogy szemre is lehet kenni. Valamennyi hatása van de nem tesz csodákat. Gondolkodtam, hogy újra megvegyem-e de lehet, hogy kipróbálok valami újat. Az eredeti árát mindenesetre nem éri meg. Kb 4000 ft alapból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Viki000

2012. április 11.

Nem nagyon értem ezt a nagy rajongást:). Én egyáltalán nem voltam oda ezért a krémért. Főleg az illata zavart, ami számomra már inkább szag. Nagyon erős és mű. Teljesen felesleges volt beletenni. Hatását tekintve sem láttam túl sok változást, nem rontott és nem javított a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

ficuskinky30

2012. január 23.

Szerintem nagyon jó ez a krém, tetszik az illata, jók az összetevők, este alig várom, hogy használjam!! Szerintem a hatásos is, bár kétségtelen, hogy egy jó kis alvással kombinálva az aprócska ráncok még kisimultabbak lesznek.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Különböző teafélék (leggyakrabban camellia sinensis, camellia oleifera, camellia japonica) magjából kivont olaj. Ehető, melyet keleti kultúrák gyakran használnak főzéshez. A kozmetikumokban elsősorban bőrpuhító, emollient anyagként szolgál. Sok más növényi olajhoz hasonlóan zsírsavakban gazdag. Magas az E vitamin tartalma és egyéb antioxidánsokat is tartalmaz. Forrás: Wikipédia

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.