Coslys

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ecologic, Módosítva: 2014. április 14.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Puha és lágy textúráját az érzékeny intim terület ápolására fejlesztették ki. Szappan- és fertőtlenítőmentes, 5,5 pH-val védi a hüvelyflórát és a nyálkahártya természetes egyensúlyát. Természetes alapanyagokból előállított (az összes összetevő 99,15%-a természetes eredetű, a növényi összetevők 100%-a, az összes összetevő 10,20%-a organikus termesztésből származik).

Kiszerelés: 250 ml

Macsek23

2015. május 4.

Nemrég ruháztam be rá, kicsit drágáltam. 500ml 3780 Ft volt. Eddig elégedett vagyok vele, nagyon kellemes az illata, nem szárít.
Elégedett vagyok vele, igaz nem olcsó, de nálam ő a befutó. Nagyon sokáig elég, megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol