Cosmia

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 31.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő argánolaj és méz kivonatokkal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

csillu

2021. január 11.

Teljesen véletlenül vettem egy online rendelés során, mert télre szerettem volna a gyümölcsös tusfürdők helyett valami "nehezebbet". Én fürdőrózsával használom, nagyon jól felhabosodik, jól tisztít, az illata nekem nagyon bejön. Ami érdekes, hogy az illatát sokkal tovább érzem a bőrömön, mint 1-2 drágább tusfürdőt. Hogy mennyire szárít, azt nem nagyon tudom megítélni, mert nálunk eleve borzasztó kemény a víz, tehát engem minden szárít és mindig kell utána krémezni.
Annyira bejött, hogy most kipróbálok más illatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 11.

Annyira bejött, hogy most kipróbálok más illatokat is.

nikolett

2019. április 5.

Nagyon szárít. Felmosóként végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Nagyon szárít. Felmosóként végezte.

Colormonkey

2018. március 22.

Az illata nagyon finom, viszont eléggé híg. Ár/értékben nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Az illata nagyon finom, viszont eléggé híg. Ár/értékben nagyon megéri.

Lilium

2017. november 3.

Nem tetszik. Az illata jó, de az se nagy szám... Szárít, pedig a mézről és az argánolajról nem erre asszociálok, baromi híg, alig habzik és emiatt gyorsan is fogy. Nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

szivecske

2017. szeptember 25.

Nagyon kellemes illata van, számomra elég különleges. Híg maga a tusfürdő amugy aránylag. Kicsit szárít,viszont árban elég jó, az illata miatt 4, amugy annyira nem lenne semmi extra, de még megnézem milyen illatokban kapható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.