Cosmia

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dundicat, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam természetes argánolajjal. 95%-ban természetes összetevőket tartalmaz. Szilikonmentes.

Yubiri

2019. január 14.

Ajándékba kaptam, elhasználtam, nem lett a kedvenc hajápoló termékem, nem fog hiányozni, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

dundicat

2018. szeptember 13.

Meglepődtem, hogy van ilyesmi az auchanban, de kellemes meglepetést okozott a használata is. Puha, szép esésű a hajam, jót tesz a hullámos fürtjeimnek. Elkapott engem is a szilikonmentes láz, aki szintén abban van, érdemes egyszer kipróbálnia. Csak a hajvégekre teszek, mert alapvetően gyorsan zsírosodik a hajam, de igy beválik. Akcióban szokott lenni (értékcsökkent termékek közt kell kutakodni), kb 300 ft-ért hozzá lehet jutni. Annyiért meg tényleg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil