Cosmia

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: typical, Módosítva: 2017. november 27.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Hajápolók

• Simít és hidratál
  • Száraz vagy nehezen simítható hajra

typical

2018. május 16.

A neve ne tévesszen meg senkit, ez egy masszívabb állagú balzsam, nem valami mélyápoló hajmaszk, de a maga nemében jól teljesít. Az én hajam alapból is egyenes, szerintem nem sokat változtatott rajta, de nem is ezért vettem.
Aránylag könnyen ki lehet öblíteni, puha lesz tőle a haj, sokáig elég, tetszik a kivitelezés (a tégelyből az utolsó cseppig fel lehet használni). Ohh, és nagyon finom az illata!
A használatához annyit fűznék hozzá, hogy tényleg szükséges neki pár perc a hajon, hogy hatásos legyen. Illetve másnapra ugyanolyan száraz lesz a hajam, mintha nem kentem volna rá semmit.

Röviden: átlagos balzsam, átlagosnál nagyobb kiszereléssel, átlagosnál alacsonyabb árral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Lilás piros.