Cosmofarma

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   hajkellékes, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. május 17.

Lelőhely:   hajkellékes, bioboltok
Kategória:   Hajápolók

Természetes eredetű mézet tartalmazó hajbalzsam

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Alkalomszerűen veszek egyet - egyet már vagy 20 éve. A mostani termék lassan köszönő viszonyban sincs a régivel. Illata ugyanaz, de valahogy a hatása elmarad. Pakolásnak még jó lehet. Mennyire szerettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

PAncsi79

2018. április 7.

Kb 15-20 éve használtam utoljára ezt a balzsamot, jót tett a hajamnak és az illata is nagyon tetszett. Most ismét megláttam anyumnál, így nosztalgiából vásároltam belőle egy flakonnal.
Tetszik, hogy nem csak vevőcsalogató a méz, mint összetevő, de az INCI 4. helyén valóban ott van, tehát nem csak mutatóban van benne. Persze az is nyilvánvaló, hogy a szinte már ikonikus illat azért nemcsak a méz összetevőnek köszönhető :)
Most elsősorban hajmosás előtti éjszakai pakolásként használom, így is bevált!
Nem állítom, hogy mostantól egész életemben csak ezt használom, de biztos, hogy időnként veszek majd egy flakonnal, amellett, hogy szépen ápolja a hajam, kellemes emlékeket is felelevenít :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Most elsősorban hajmosás előtti éjszakai pakolásként használom, így is bevált!

kuci87

2018. április 6.

Szerettem volna egy retro balzsamot, de sajnos nem jó. Literes kiszerelést vettem, mert nagyon hosszú a hajam. Felénél járok már, de akármennyire is szeretném a jó illatán kívűl pozitívumot nem tudok sajnos írni róla. Kallost és Stellákat váltogatom. De azok magasan verik ezt a balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

noriri

2018. január 23.

Elhasználtam belőle egy fél litert és nem hiszem, hogy újra fogom venni. Felváltva használtam protein és szilikontartalmú hajpakolással, így végül elfogyott. Szerintem ez a termék abszolút indifferens a hajamra, de szeretem az illatát, így kap három csillagot. Bajt nem okozott egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

DDorina90

2017. március 26.

Most kezdtem el használni, nekem más csomagolású van meg, de egyenlőre tetszik! Jó az illata, puha marad a hajam a következő hajmosásig. Használat közben furcsa, hogy olyan mintha elvizesedne és teljesen eltűnik a hajban, de végül teljesen akadálymentesen ki tudom fésülni a hajam. Később frissítem a véleményem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

jennihfer

2017. február 11.

Nagyon régóta ezt használom, voltak kísérleteim más termékekkel de egyelőre mindig visszatértem hozzá. Ár-érték arányban mondanom sem kell, tökéletes. Puha tapintásúvá teszi az egyébként szárazságra hajlamos hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Lierre

2016. október 24.

15 évvel ezelőtt egy méregdrága, de elrontott dauer után ez rakta helyre a maradék hajamat. Csodaszer volt, de valamiért nem vettem újra utána, sok évig nem is találkoztam vele.
Most próbálom növeszteni a hajam, ezért nagyon megörültem neki, amikor megláttam, meg is vettem. Később jövök updatelni, addig a korábbi kellemes tapasztalatok alapján megelőlegezem neki a 4 csillagot :) Bízom benne, nem variáltak rajta sokat azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 24.

betty23

2016. július 21.

Már évek óta szilikonmentes termékeket használok, ám most úgy alakult, hogy a szokásos balzsamomat nem tudtam beszerezni. Bár nem emeli ki kifejezetten a csomagolás, hogy szilikonmentes, de nagyon megörültem neki. Még nagyon régen használtam ezt a terméket, de akkoriban nem igen vált be, ám most meg vagyok vele elégedve. A hosszú, dús, göndör/hullámos, száraz hajam van, tehát szükség van az ápolásra, de a hajam nincs festve már 4 éve, tehát lehet ennek is köszönhető, hogy ennyire bevált. Puha tapintású, fényes a frizurám, ilyen jó termék 700 Ft-os (0,5 l) áron tökéletes vétel volt. Kifejezetten tetszik, hogy a méz az összetevő listán a harmadik. Bár az adalékok és alkohol annyira nem szimpi, de naturális termékeknél is előfordul bőven ilyesmi, meg tartósítani is kell valahogy, tehát nem panaszkodok. A drogériás, agyonreklámozott márkákat bőven veri. Az illata plusz 1 csillagot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Hidratálók: Honey, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2