cosnature

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   EuroFamily   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. november 7.

Lelőhely:   EuroFamily
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A cosnature® gránátalmás natúrkozmetikum családja természetes ápolást nyújtó összetevőivel és hatóanyagaival feszessé, friss megjelenésűvé teszi a bőrt.

A cosnature® gránátalmás nappali arckrém fokozza a bőr feszességét, rugalmasságát és védelmet nyújt az ártalmas környezeti hatásokkal szemben. Kiemelkedő antioxidáns tulajdonságainak köszönhetően a minősített biotermelőktől származó értékes gránátalmamag-olaj véd a szabadgyökök ellen és segíti a bőrmegújulást. A mandula-, a jojoba- és a napraforgóolaj keveréke megelőzi a kiszáradást és a bőrt bársonyosabbá, ellenállóbbá teszi. Az öregedésgátló olajokat és Q10-et tartalmazó formula könnyen felvihető, gyorsan beszívódik és megoldást nyújt a bőr igényeire. Elegáns, finoman gyümölcsös illata felélénkíti az érzékeket.

Sellocske

2019. január 23.

Sziasztok! Én pár hete használom a krémet a vegyes arcbőrömre és szerintem nagyon jó! A kozmetikusom is most először kevesebb krémet használt az arcmasszázshoz, mert nem annyira száraz most a bőröm. Ezt én is érzem. Az illata tényleg nagyon édeskés, Donald rágó illatú, de felvitel után én már nem szoktam érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 23.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. január 19.

+: Utazáshoz praktikus a kiszerelése
+: Könnyen felszívódik, ezért jól lehet rá sminkelni
+: Jók az összetevői
+: Felvitelt követően azonnal érződik, hogy simább utána a bőr

-: Az illata inkább békebeli, mint elegáns, nekem nem jött be

Konklúzió: Egy próbát bőven megért!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 19.

+: Utazáshoz praktikus a kiszerelése
+: Könnyen felszívódik, ezért jól lehet rá sminkelni
+: Jók az összetevői
+: Felvitelt követően azonnal érződik, hogy simább utána a bőr

-: Az illata inkább békebeli, mint elegáns, nekem nem jött be

Konklúzió: Egy próbát bőven megért!

bija

2018. december 20.

Én TO Nmf-et használok, ahhoz képest... Nagyon erős, émelyítő illata van.
Gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni.. Örülök, hogy elfogyott viszont, többet nem kísérletezgetek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

Én TO Nmf-et használok, ahhoz képest... Nagyon erős, émelyítő illata van.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ubiquinone, Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.