Best of Beauty 2019

Cosrx

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: punkyorange, Módosítva: 2018. december 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Cosrx BHA Summer Pore Minish szérum összehúzza a pórusokat, így segít tisztán tartani a bőrt, az sima és selymes lesz.

Fermentált (erjesztett) gabonából készült alkoholt tartalmaz.

Tisztított víz helyett fehér fűz kérgéből nyert kivonattal készül, ami egy természetes, kíméletes BHA hámlasztó.

0,5%-os BHA tartalom.

steffy

2017. november 11.

Lehet ennél a terméknél én nem voltam kitartó, de sok eredményt nem vettem észre. A bőrömnek kellemes, jó érzés volt ettől függetlenül, csak a hatás maradt el nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

Emgede

2017. július 6.

Nekem bevált ez a termék, tényleg kisebbek a pórusaim és simább az arcom mióta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

agica10

2016. október 31.

izgatta a fantáziám, bár sehol sem olvastam róla olyan véleményt, ami szerint lehetetlen lenne élni nélküke. még az a blogger is leszólta, akinek az elôtte-utána fotók alapján hatékonyan csökkentette azokat az idegesítô fekete pöttyöket az orrán. megrendeltem, elkezdtem használni, mintha kevesebb lett volna a mitesszerem, de a wow élmény elmaradt. aztán egy gríz nôtt a talán lehetséges legelképesztôbb helyre: belsô szemzug. tudom, hogy mindenki észrevette, sminkkel sem lehetett eltakarni... vicces volt, ahogy bárki, akivel beszélgetek, a szeméhez kezd nyúlkálni ösztönösen, nem létezô csipát próbálva ledörzsölni. kínomban elkezdtem ezzel a koreai csodával ecsetelgetni, fültisztító segítségével. csípett, ott érzékeny a bôr, de el lehetett viselni. ami a döbbenet: már másnap reggelre csökkent a gríz mérete, pedig addig csak növekedni volt hajlandó. pár nap alatt pedig teljesen eltûnt. azt hiszem, lesz még más cosrx termék is, amit kipróbálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A kínai szenna magjából nyert kivonat. A kozemtikumokban bőrkondícionáló hatása miatt használják, mivel igen magas a poliszacharid tartalma. A Truthinageing szerint az összetevő hasonló, mint a hialuronsav, ezen kívül remek összetevő száraz bőrre, mivel filmképző tulajdonsága révén segít a bőrben tartani a nedvességet, gyulladáscsökkentő hatása révén pedig a pattanásokra is jó hatással van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.